Mohamed Salah

https://twitter.com/Arif_AT8/status/1784217160417468896?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1784217160417468896|twgr^5df4dd09cdf42bccec55e528914b79e64715fc44|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2024%2F04%2F27%2Fnew-camera-angle-reveals-cause-jurgen-klopp-mohamed-salah-row-20730167%2F

Nikt nie jest większy niż klub. Za to zachowanie klub powinien nałożyć kary. Na obu. Na Salaha za zachowanie godne pajaca. I dla Kloppa, że dał się w to wciągnąć. Poza tym, za to pajacowanie przy linii Salah powinien zostać przez Kloppa cofnięty że zmiany i wywalony do szatni, a kolejne spotkania obejrzeć z wysokości trybun.

Ciekaw jestem czy w klubie ktoś będzie miał jaja, żeby obu ukarać.

Nie bądźmy Realem Madryt. Salah za te wszystkie lata zasłużył by samemu zdecydować o zostaniu lub odejściu. Nie będzie żadnego wypychania najlepszego skrzydłowego w historii Liverpoolu

Spectrum to jakieś subkonto kogoś zbanowanego, sam nawet o tym pisał. Tylko nie wiem kogo, może LIverpooljestczerowny, bo nagle zniknął.
@Edum hmm, to nie wiem. Ale czerwonyjestliverpool też chyba jest zbanowany?

Dla mnie po takim zachowaniu gość do odstrzału. Nie ważne ile zrobił, bez Kloppa nic by nie osiągnął.

1 polubienie

Im dłużej o tym myślę to tym bardziej przychylam się teorii, że to było zrobione pod promocję serialu o ostatnim sezonie Kloppa. Mistrza nie będzie to trzeba na czymś innym zrobić zainteresowanie. Słabo :-1:

3 polubienia

Raczej nie On, inny sposób pisania. @CzerwonyJestLiverpool to subkonto @LiverpoolJestCzerwony

No i wczoraj zdecydował jak chce odejść, jego wybór

A co by Klopp osiągnął Salaha bądź bez kilku piłkarzy ? Obaj byli sobie potrzebni wzajemnie.
Jest kwas w zespole, to widać. Nie walczymy już o nic, Klopp się pogubił, ma to wpływ na zespół. Pytanie czy np. van Dijk zareaguje i coś zrobi w szatni ? Czy niby złagodzona sytuacja będzie się ciągnąć do końca sezonu i teraz każdy będzie patrzył jak Salah zwraca się do Jurgena, jak na niego patrzy, co mu mówi. Czy wyjdzie w podstawie na kolejne mecze ?
Już widzę trolli, którzy jak zobaczą, że Mo jest na ławce to teksty “należy się, gwiazdeczka, robił fochy, sprzedać, odesłać na trybuny do końca sezonu”.
A nóż wyjdzie w podstawie i strzeli gola i zaliczy asystę.

2 polubienia

Również uważam, że specjalnie to zrobili, żeby była większa oglądalność serialu. Według mnie Salah i Klopp to dwaj aktorzy że scenariusza.

Powiem więcej, moim zdaniem przewaliliśmy wszystkie puchary dla fabuły, żeby teraz zrobić coś w rodzaju Avengers Civil War, Klopp vs Salah.
Tak było mówie Wam.

:clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face: :clown_face:

9 polubień

Chyba Ty jesteś tym klaunem. Od pewnego momentu wiedzieli, że nie wygramy mistrzostwa, a dodatkowo odpadliśmy z pucharu i le, a ta kłótnia to dobry temat zastępczy. Moim zdaniem kuczq ma rację.

Ale że co, nie bądźmy klubem, który w nieskończoność przedłuża kontrakt swoich legend ostatniego dziesięciolecia (vide Kroos, Modrić), czy nie bądźmy klubem, który pozbywa się tych, którzy przez swoje ego nie są w stanie zrozumieć, że ich gwiazda już nie bije dawnym blaskiem (vide CR)?

To prawda, nikt nie będzie wypychał, ale też nie ma pewności, że Salah już sam nie zdecydował. Chętnie wrócę do tematu w sierpniu, choć jak na moje, to agent Salaha już kupił wagę do liczenia hajsu z prowizji za sprzedaż Mo do Arabii.

Tak tak, Gakpo też zaczął szczury wpuszczać do swoich mieszkań, żeby gazety miały temat zastępczy i swoje 5 minut w serialu o ostatnim sezonie Kloppa. Powiem więcej, Gakpo to nawet doje*ał tak, że kazał swojej starej rodzić pod koniec sezonu żeby odwrócić uwagę od wywalenia się Liverpoolu na pysk na ostatniej prostej. Czego to chłop nie zrobi, żeby zrobić reklamę serialu xD

Ja rozumiem, że część osób szuka usprawiedliwienia aktualnego stanu, ale wymyślanie takich pierdół to już zakrawa o mitomanię.

8 polubień

Panowie, obejrzyjcie:
https://twitter.com/moment_mirthful/status/1784545479747072271

Może być w tym trochę racji, że to przez Nuneza Salah jest cieniem samego siebie… bo jak tu grać jak wystawiasz mu patelnie a on ciągle marnuje?

8 polubień

Nie myślałem, że aż tylu asyst Salah został pozbawiony. Gdyby choć połowa z tych podań zakończyła się golem byłby chyba najlepszym asystentem w lidze. Forum rozlicza go z goli, bo to jego główna rola, ale nikt nie widzi ile sytuacji wykreował, miał ostatnie podanie, które Nunez miał obowiązek wykorzystać, czy inny zawodnik. Zawodzi cały atak, nie tylko ten jeden Mohamed Salah.

3 polubienia

Szczerze się wkurzyłem. Salah został okradziony z tyłu asyst, bo na 9 biega parodia napastnika. Tęsknię za Bobbym, on by to strzelał z zamkniętymi oczami. Z ilu punktów został okradziony klub przez Darwina. Szkoda gadać.

1 polubienie

No bo tak jest, przez tą pokrake na 9 statystyki Diaza i Salaha są mocno zaniżone. Inna sprawa że forma Salaha też jest fatalna od pewnego czasu i jak klub dostanie za niego oferte 100 milionów to trzeba ją przyjąć, bo to będzie ostatnia taka okazja do zarobku.

Ja pierdole, nie wierzę że to czytam. Jak nic komisje z Maciorą trzeba powołać:exploding_head::rofl:

Ta aaaaa , a zarobione pieniądze z serialu pójdą na transfer Mbappé

1 polubienie