Mohamed Salah

Mam nadzieję, że Salah zostanie na kolejne lata, będzie dalej bił rekordy i przebije w swojej legendarności Gerrarda. Niektórym tutaj pękną dupy :joy:

No tak sprzedać Salaha i Nuneza i Diaza. Jak czytam te niektóre wpisy to śmiech mnie ogarnia. Diaz najlepszy sezon, w każdym meczu daje 100%, jako jedyny drybluje i ind. Potrafi stworzyć przewagę, zawsze można na niego liczyć zostawia serducho na boisku. Darwin to Darwin lepszy nie będzie ale te 20 goli gwarantuje pomimo braku skuteczności, jeśli znajdą lepszego to brać pytanie kogo? Salah, sezon, jak tu czytam bardzo słaby a 25 goli nastukane, statystyki dla lfc fenomenalne, ale co tam odstrzelić, bo to, tamto. Salah musi zostać w 1 sezonie Slota powtarzam musi, on bedzie miał 33, 34 lata i będzie top forma. Ma spadki formy, ale kto nie ma, to jest piłkarz ikona, motywacji mu nie brakuje chce grać i strzelać gole więc co się dziwić że jest zły na Kloppa, ja wierzę w Salaha i uwazam że musi zostać nie ma na chwilę obecna zawodnika w europie ktory go zastapi.

1 polubienie

Sytuacja z Salahem jest trochę bardziej skomplikowana. Mo wchodzi w ostatni rok kontraktu i pytanie czy jesteśmy w stanie pozwolić sobie na puszczenie zawodnika za darmo, zwłaszcza takiego, za którego można potencjalnie przytulić kilkadziesiąt milionów. Czy jesteśmy w stanie przekonać Egipcjanina do przedłużenia kontraktu? Nie mam pojęcia, ale ostatnio jak musieliśmy negocjowac z jego agentem to trwało to wszystko rok czasu.

Kolejna sprawa na jakich warunkach Salah byłby skłonny przedłużyć umowę. Podejrzewam, że raczej będzie oczekiwać on długiego kontraktu - pewnie 3-4 letniego. Przedłużenie o 1-2 lata może go nie satysfakcjonować, bo po wygaśnięciu takiej umowy jego pozycja negocjacyjna będzie zdecydowanie słabsza niż obecnie, a pytanie czy my chcemy wiązać się gigantycznym kontraktem z piłkarzem do 36-37 roku życia.

Gdyby Salah miał jeszcze 2 lata do końca umowy to jak najbardziej byłbym za tym, że musi zostac na chociaż jeden sezon pod skrzydłami nowego menedżera, ale sytuacja jest bardziej skomplikowana i trzeba będzie przeanalizować wszystkie za i przeciw.

Oczywiście może być sytuacja, że żaden klub nie zaoferuje za niego około 100 mln albo sam Salah powie twarde “nie” w kwestii zmiany otoczenia i wtedy wszystko samoistnie wyklaruje się

Salah jest zbyt ambitny, żeby odejść. Nowe otwarcie w Liverpoolu, trener który chce go w drużynie i powrót do LM, to wystarczające argumenty dla Mo.

Dokładnie. Niektórzy też zapominają, że Salah ma jeszcze ważny kontrakt i to od niego zależy czy odejdzie. Jeżeli będzie chciał zostać, to zostanie, a klub z szacunku nie powinien go na siłę próbować sprzedać.

3 polubienia

Jego sprzedaż byłaby wizerunkowym wielkim klopsem. Juz lepiej jak odejdzie za darmo

Lepiej dla kogo? Dla ego kibiców na forum? Bo na pewno nie dla zdroworozsądkowego pojęcia biznesu w piłce.

Wypowiedź Bońka:

“Grałem dla Romy i Juventusu, dwóch największych klubów w Europie i grałem u boku wielu wielkich piłkarzy. Być może mój styl gry jest podobny do stylu gry Mohameda Salaha.”

Nigdy nie widziałem meczu byłego prezesa, ale jestem ciekaw ile w tym jest prawdy? :slight_smile:

Typowy Zawodowy Bajerant.

Roma i Juventus, dwa największe kluby
jeden i drugi do lat 80 bez sukcesów w czy to w Serie A (jak Roma) czy Europie (obydwa kluby)

3 polubienia

Kolejny słaby mecz Salaha…

Powiedział bym nawet że bardzo słaby. Zauważcie że on jako jedyny z naszej drużyny praktycznie nie biega. Każdy z naszych zawodników ma coś za uszami, ale zaangażowania im odmówić nie można. Natomiast salah gra jak obrażona panienka. Bardzo przykry obrazek

Napisałeś to samo w temacie Diaza. Czy wczoraj Salah nie biegał do kontr ? Nie biegał za rywalem i nie presował ? Nie rozdawał piłek ? Był przyspawany do linii bocznej. Akurat wczoraj wg mnie zagrał na tyle na ile mu pozwolił Trent.

Salah wczoraj powinien kończyć z paroma bramkami, bezczelnie okradziony z goli przez Diaza.

Tak jak można było w ostatnim czasie wieszać psy na Salahu za jego formę, tak wczoraj zrobiło mi się go zwyczajnie żal. Kwintesencją był jego uśmiech politowania i bezradności, gdy wracał na swoją połowę po koncertowo zepsutym podaniu Diaza na kontrze, gdzie Salah wychodził 1v1. Tak po ludzku mi go szkoda, bo grał z Firmino i Mane, z którymi w ciemno robił rzeczy, które Diazowi czy Nunezowi nawet do głowy nie przyjdą.

9 polubień

Mo robil wczoraj co mogl choc oczywiscie nie zagral jakos wybitnie.
Lecz w wielu momentach byl tam gdzie powinien tylko partnerzy mieli klapki na oczach :man_facepalming:

Jestem ciagle za przedluzeniem kontraktu o rok poniewaz uwazam,ze Egyptian King ma jeszcze sporo do zaoferowania naszej druzynie.

Tak napisałem coś podobnego, ale chciałem tylko zapytać o opinie innych kibiców. Tak uważam że od dłuższego czasu salaha mało presuje a jeszcze mniej wraca do defensywy. Jego średnia pozycja jest imo dużo wyższa niż diaza. I o ile na początku sezonu salah grał świetnie w ofensywie i to wszystko nadrabiał to teraz kiedy pod bramką nie jest super to jego brak biegania rzuca się w oczy. To że Mo biega do kontr to ja się zgadzam no ale pasowałoby pomoc trochę w defensywie skoro nie daje liczb. Oczywiście Diaz ma swoje za uszami i to że Mo nie strzela to nie jest tylko jeog wina, ale chociażby ta piłka po której był spalony to kryminał. Niestety czuję że poinformowanie zawodników i opinie publicznej o odejściu ostatecznie wyszło nam na źle i zawodnika brakuje tego zeba

Minął się prezes z prawdą, chociaż Juve to zdecydowanie czołowy klub pierwszej połowy lat 80, chociaż na pewno nie najlepszy. Wygrany PZP, PM, finał PM przegrany z HSV. W czasch Bońka grała tam połowa mistrzowskiej reprezentacji Włoch plus Platini, porównałbym ich do Liverpoolu Kloppa. Natomiast Roma to jedynie czołowy włoski klub, jednak w sumie niewiele znaczący w Europie, mimo ‘naszego’ finału PM.

Można powiedzieć, że Salah ma w CV podobnie silne kluby jak Boniek, z podobnymi sukcesami, chociaż zapracował w Liverpoolu na nieporównywalnie większe uznanie niż Boniek w Juve.

Salah potwierdził na Twitterze, że zostaje na następny sezon. Uważam, że to świetna decyzja. Spokojnie może pograć na wysokim poziomie jeszcze 3 lata. Nadal jest szybki, ma przyspieszenie i świetny drybling.

Oby to nie oznaczało, że za rok odejdzie jako wolny zawodnik… Bo to by była katastrofa. Tyle kasy za jego transfer by poszło…

3 polubienia