Mohamed Salah

No właśnie Liverpool nie może sobie wymienić starych piłkarzy topowych na nowych piłkarzy topowych.

2 polubienia

Dlatego United jest tam gdzie jest. Kupowanie podstarzałych gwiazd tak się właśnie kończy. Salah wciąż dowozi liczby i pisanie o zjeździe jest grubą przesadą.

2 polubienia

Ten Miguel to lewy obronca 23 niecałe lata, może warto byłoby się nim zainteresować😅
Jednak ponoć Real już podchody robi

1 polubienie

To były piłkarz Realu, niemal ich wychowanek, a oddali go za paczkę fajek do Girony. Ma nawet kilka występów w pierwszej drużynie.

Przypomnij mi ile lat miał Benzema zdobywając Złotą Piłke i króla strzelców LM 21/22?

Wygląda jak dziadek

Dziadki są najlepsze :muscle::rofl:

Oby się potwierdziło. Wystarczy, że na puchar szamana jeździ. Musi zostać w klubie przepracować okres przygotowawczy i zrobić formę.
https://x.com/AnfieldSector/status/1806627816613494861


Salah w dobrej formie :wink: pasują mu krótkie włosy.
Ogólnie nowy sezon to chyba nowe fryzury heheh

@everlast może tak być, choć moim skromnym zdaniem mimo, że czupryna to trochę jego znak rozpoznawczy to nie za bardzo w niej wyglądał.

2 polubienia

A on nie robil przeszczepu i dlatego teraz ma krotkie?

sporo osób chciało mbeumo jako zastępstwo za mo, także mamy 2w1 można powiedzieć

1 polubienie


W porównaniu z niektórymi z naszej kadry Mo prezentuje się naprawdę super pod względem fizycznym. Pracuje cały okres przygotowawczy i bardzo liczę na dobry sezon w jego wykonaniu. Może Slot da mu troszkę więcej z gry na skrzydle niż tylko przyspawanie do linii bocznej bez wsparcia.

7 polubień

Też chciałem napisać, że po zdjęciach z okresu przygotowawczego widać, że Salah na urlopie i potem nie zajadał się smakołykami tylko ciężko pracował i wygląda naprawdę świetnie, wielki szacun.

1 polubienie

Tylko sylwetka w futbolu nie gra, jak Hendo wyglądał w zeszłym roku, aby potem pół roku męczyć bułę w Arabii i potem być rezerwowym w Ajaxie.
Patrząc takimi kategoriami to Adama Traore, czy Lukaku powinni być najlepszymi zawodnikami…
Za to KDB, czy Bernardo Silva to w ogóle b klasa

@CzerwonyBartek Zidane mimo wszystko to kawał konia był :sweat_smile:

2 polubienia

I Zidane. Nie zapominaj o Zidane

Zero zaskoczenia. Mo jest wielkim profesjonalistą i jego forma fizyczna zawsze jest top. Gdzieś czytałem, że w sparingu z Preston często operował bliżej środka pola. Może to jest pomysł Slota, aby zrobić z niego 10/fałszywą 9 i lepiej wykorzystać atuty, które mu pozostały.

W systemie Slota lewy skrzydłowy gra bliżej środka, trochę jak lewy ofensywny pomocnik. Lewy obrońca obiega, a prawy jest bardziej defensywny. U nas idealnie jest właśnie zamienić te strony. Salah grający bliżej środka i Trent jako ten bardziej ofensywny obrońca.

@dinezad ehm nie xd.

2 polubienia

I autostrada na 10 pasów po prawej stronie

W mojej ocenie nie jest on aż tak uzdolniony technicznie jak Firmino, nie potrafi zagrać doskonałego podanie na małej przestrzeni z kilkoma obrońcami na plecach. Więc raczej takie rozwiązanie słabo wypadnie. Podkreślam iż jest to tylko moja opinia.