Mohamed Salah

U slota bardziej się gra jako ofensywny pomocnik niż skrzydłowy co może wydłużyć karierę Mo salaha bo już w ostatnich sezonach zaczął grać mądrzej piłka i z większą korzyścią dla zespołu wdając się w mniejsza ilość dryblingów. Czas pokaże. Na atak mamy dwójkę graczy i w mojej ocenie dużo będzie zależało od ich wykończenia bo sytuacji stwarzanych będzie mnostwo

Pamietajmy o Fabio za którego chyba trzymam kciuki najmocniej ze wszystkich naszych młodzików liczę,że chłopak da nam to coś’ w tym sezonie

No zapewne pieniądze do budżetu.

7 polubień

Nowa cieszynka Mo ??. Świetne wejście w sezon, więcej opanowania i nadal widzi kolegów. Gra dla drużyny. Oby tak dalej.

3 polubienia

3 polubienia

Nawet jak cos nie wyjdzie w tym seoznie, pobicie rekordu przez Salaha to jest dla mnie jak małe trofeum <3

THE EGYPTIAN KING :red_circle::muscle::smile:

Dawać mu ten kontrakt w końcu!

10 polubień

Piękne jest to, że praktycznie nie było go na boisku w 1 połowie, wychodzi na drugą i w 20 minut robi gola i asystę. Klasa.

1 polubienie

Jakieś sygnały dotyczące przedłużenia kontraktu z Mo ?

Po letnim okienku transferowym pewnie coś będzie robione.

Pewnie z podobnym skutkiem, jak dotychczas

1 polubienie

Czy nasz faraon nie zrobił sobie przeszczepu włosów. Coś mu te zakola zarosły:p

Tak zrobił, dlatego pewnie ściął się na zero.
Zresztą widać na zakolach rzadsze włosy.
Pewnie jeszcze jedna go sesja czeka.

2 polubienia

Arabscy kibice mogą mu mieć to za zle.
W religii islamu operacje plastyczne są zakazane, ale to nie nasze zmartwienie😉

Co myślicie o tym, że Mo byłby skłonny podpisać choćby roczny kontakt aby wskoczyć do top3 wszechczasów?

1 polubienie

Po co jak wskoczy w tym sezonie?

4 polubienia

Życzę mu tego i wszystkim kibicom LFC :wink:

Niech zagra ten i następne 2 sezony! i wskoczy na 2 miejsce.
THE EGYPTIAN KING :red_circle::muscle::soccer::blush:

11 polubień

Top3 realne w tym sezonie. Potrzebowałby strzelić jeszcze 28 bramek (by wyrównać Hodgsona) co daje 30 trafień łącznie na koniec sezonu. 4 razy w karierze już kończył z trójką z przodu. A w zeszłym, relatywnie słabym sezonie, gdzie opuścił sporo spotkań - strzlił 25 bramek.

Mam nadzieję, że Mo przedłuży kontrakt bo nie widać u niego oznak “starości”. Może tyle nie drybluje co kilka sezonów temu, ale liczby dalej świetne. Dodatkowo więcej kreuje.
Jeżeli do tego dojdzie i Mo pogra jeszcze pełne 3 sezony to Top2 to niemal pewniak.
Rush niezagrożony. W dodatkowe 5 takich sezonów (25+ bramek) nawet ja nie wierzę.

U Mo mnie niepokoi, że on gra w piłkę może kilkanaście minut na mecz. Wczoraj jedną akcję wyprowadził na początku. Potem łatwe straty, z czego z połowa przez słabe przyjęcie. Od 60. Minuty do zejścia zdobył bramkę i brał udział w kilku akcjach kombinacyjnych. czego ta jedna naprawdę ładna głównie jego zasługa. Wtedy można było zauważyć, ze operuje bliżej srodka.
Ale to co się działo między 5. a 60. Minutą to tragedia. Z Ipswich podobnie to wyglądało. Ciekawe od czego to zależy,?głowa?, ?oszczędzanie się?

2 polubienia