Mohamed Salah

Przedłużenie umowy z Salahem zależy od sytuacji prawoskrzydłowych na rynku. Na ten moment nie widzę piłkarza grającego na prawej stronie, który mógłby zastąpić Mo. Może Rodrygo, ale na ten moment nie na sprzedaż

2 polubienia

jezeli to prawda… pozostaje powiedziec jedynie Je*ać fsg

1 polubienie

W sumie jak o tym myślę, to może to nie był przypadek, a wywarcie presji na dyrekcji, bo to na pewno do nich dotrze.

Jest to odważna zagrywka, ale mam nadzieję, że Mo nowy kontrakt dostanie.

11 polubień

Obyś miał rację, że to otwarte wywarcie presji na włodarzach, bo wygląda na to, że Mo chce zostać z nami.

1 polubienie

Nikt mu nie da nowej umowy na kolejne 350 000, a nie będzie chciał zejść poniżej tej kwoty. To można rozdzielić na dwóch zawodnikow. Priorytetem jest Trent, potem Van Dijk jako wciąż topka CB i w dalszej kolejności dopiero Salah.

3 polubienia

Fsg nie podejmuje rozmów, to co ma powiedzieć ? Mówi jak jest, to ostatni rok kontraktu, piłka jest po stronie zarządu, on chce u nas grać.

Każdy z nich jest tak samo wysokim priorytetem i tak klub powinien to traktować.

Nie ma zawodnika, kto da nam takie liczby jak Salah, nie ma takiej opcji, to jest nasza wersja Messiego w Barcelonie.
image

Chłop ma kosmiczne umiejętności i ciało 20 latka, tu nie powinno być dyskusji, nawet jeśli zawoła sobie 500 tys, bo na to zasłużył.

Dodatkowo jak patrzę na Rashfordy czy inne Mudryki, to modlę się o jak najszybsze potwierdzenie.

10 polubień

Niby czemu nie dać mu 350k? Jakość gry Egipcjanina nie spada, etyka pracy na najwyższym poziomie, spokojnie tak pogra jeszcze 2-3 lata i na tyle można mu dać kontrakt.
Jest naszym najbardziej medialnym nazwiskiem i najlepszym piłkarzem. Oddanie go za darmo to jawny sabotaż! To samo z resztą tyczy się VVD i Trenta. Jeśli FSG pozwoli całej 3 odejść od tak, to znaczy że naprawdę mają ten klub kompletnie gdzieś i nie warto się tym interesować, bo nie będą w niego w żaden sposób inwestować

10 polubień

Na pewno będą z nim rozmawiać, ale nie będą chcieli dawać mu takiej kasy. Mamy Chiese więc klub jest już w znacznie lepszej pozycji do rozmów. Salah nie ma szybkości i dryblingu co oznacza, że mocno spadla fizyczność. A to oznacza, że prawdopodobieństwo dostania poważnego urazu się zwiększyło o wiele procentów. Trzeba poczekac z tym kontraktem. Zobaczymy jak będzie wyglądał Chiesa, bo jak dostanie kontuzji do końca sezonu to znowu pozycja spadnie. A może się Salah za tydzień połamie. No po prostu trzeba poczekać jak będzie Chiesa wyglądał.

A miałem taki fajny weekend to pojawił się on. Większych bzdur nie czytałem już dawno, sezon dopiero się rozpoczął więc spodziewam się dalszych idiotyzmów.

Chiesa zastępstwem za Salaha na dobre ? No stracił szybkość, fizyczność? Nieźle nieźle.

10 polubień

A dlaczego FSG? To nie FSG zarządza klubem. Od tego jest bożyszcze użytkowników forum czyli Michael Edwards… Jak jeb*c to jego i jego kumpli.

Guzik zrobili ze wzmocnieniem kadry i guzik zrobili z nowymi kontraktami. Obawiam się, że pożegnamy się i z Mo i z TAA, a jedynie VvD zostanie i zgodzi się na gorsze warunki.

Niestety ale mamy pierwsza jedenastkę i jeżeli zaczną się kontuzje to to się posypie jak domek z kart…

Ale Edwards to Mesjasz…

Ale to musisz sie przenieść do innego tematu, bo z tego co wiem Salaha sprowadził Edwards. :slight_smile:

Chiesa to nie ta pozycja. Jest prawonożny. To nie jest zastępstwo Salaha

Jeśli go nie przedłużą to sam pojadę do Liverpoolu na protest, są pewne granice żenady które klub próbuje chyba przekroczyć

3 polubienia

BREAKING: Mo Salah’s preference is to remain at Liverpool.

MelissaReddy

Jeden człowiek nie zastapi Salah. Chiesa to uzupelnienie ja nawet nie chce myslec co bedzie jak egipcjanin odejdzie a te pajace stwierdzą ze Włoch wystarczy. Tak jak myślałem odejdzie i pójdzie na arabską emeryturę. To juz bylo zaplanowane. Miał zostać i dograć kontrakt. Zle to wygląda cieszmy sie tym sezonem bo długo bedziemy czekać na powtórkę.

Jeśli Salah zaplanował sobie odcinanie kuponów pod arabskimi palmami po sezonie to nic go raczej nie przekona do zmiany planów.
Moim zdaniem są dwie opcje - Mo chce grać dalej na topie i zostaje w Liverpoolu, z wysokim kontraktem i bonusem za umowę lub odklada ambicje sportowe na rzecz finansów w Arabii.
Nie wydaje mi się, żeby zmienił Liverpool na inną topową ligę (Włochy, Hiszpania, Francja).
Chociaż mam niewielką nadzieję, że jednak zostanie w Liverpoolu.

Panowie przestańcie postrzegać piłkę w tak płytki sposób. Mało kiedy zgadzam się z josifem ale tu ma on trochę racji.
Sprawa slash nie jest 0 jedynkowa. Zauważcie że mo już praktycznie nie robi pressingu. Odpalcie sobie pierwsze 10 minut z united jak dalot wchodzi sobie a salah go zostawia arnoldowi.
To prawda że Mo dalej pod bramką jest kliniczny.
Prowadzi się wybornie i jest legendą.
Moja optyka jest taka. Trzeba uważać z kontraktami dla starszych graczy. Dlatego w klubie nie ma już milnera, hedno czy wijnalduma.

Ale na Boga to salah i vvd do jasne. Zawodnik nr 3i 2 w 21 wieku grający dla Liverpoolu. Dajcie im ten kontrakt. Mało kto zasłużył na to tak jak ta 2

2 polubienia

owszem ale tu jest mowa o kontrakcie na 2 lata ,tak jak ten ostatni. Tyle to nas chyba stać, a patrząc jak sie prowadzi to te 2 sezony jeszcze moze pograć.
A to, ze nie robi pressingu, Messi tez nie robil cale życie a Barca wygrywała.

1 polubienie

Tu można spokojnie 3/4 lata myśleć, by potem zarobić na jego sprzedaży te 50mln+, my nie tracimy, on nie straci, stracą tylko Araby, ale ich stać na to.
Z takim prowadzeniem, to on za 2 lata może robić podobne liczby co teraz. Tylko z czasem będzie trzeba ograniczać mu granie do końca i na pewno rotować częściej (tylko kim…).

1 polubienie