Nowy trener Liverpoolu 2024

https://x.com/AnfieldEdition/status/1774108985798312299?s=20

Inzaghi kandydatem do zastąpienia Kloppa.

by Ornstein

1 polubienie

Katastrofa się szykuje

BOOOOM :bangbang:

Liverpool wybrał Rúbena Amorima na swojego kolejnego menadżera. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przedstawiciele Amorima wielokrotnie spotykali się z władzami Liverpoolu i obecnie osiągnięto porozumienie, w ramach którego Amorim zostanie nowym menedżerem Liverpoolu. Umowa na stole, pozostało aktywować klauzulę.

Zas Ty … A już rok był spokój od Ciebie wyrocznio …

1 polubienie

Inzaghi to zdolny trener. Ma znacznie większe doświadczenie niż Amorim. Jedyną wadą jest ponoć brak angielskiego. To jednak może być ten nieoczywisty kandydat.

2 polubienia

Nebur Miroma tak na 150 % bym powiedział :sunglasses:

Ja pie**le :smiley: Seb to chociaż wierzy w to co pisze i w sumie lubię gościa. A ty znowu przyszedłeś potrollować. Po co?

1 polubienie

Co Ci w nim nie pasuje?

Bo Ty tak uważasz? Ja patrzę na niego przez pryzmat jego kariery. Z każdym klubem, który obejmował robił fajną robotę, teraz z Interem wystrzelił jeszcze bardziej. Emery to specjalista tylko od pucharów europejskich i zestawieni go z Inzaghim jest słabe… Inzaghi umie zbudować zespoł po swojemu. Już w LM z nami pokazywali kawał fajnego footballu. Wiadomo, że każdy trener jest wielką niewiadomą. Jednak mi od początku podoba się droga oraz kariera jaką robi Simone. Lepszy on niż jakiś Amorim, którego media kreują na niewiadomo jakiego boga… Może sie mylę, nawet chciałbym gdy dołączy Amorim. Jednak moim zdaniem Amorim przepadnie w takim Lfc jeszcze szybciej niż Villas Boas. Co on wielkiego zrobił? Do mnie dużo bardziej przemawia Inzaghi.

Kolumbijajo. Dokładnie, również pisałem o tym w komentarzach pod newsie o Amorim. Czy nie chce się ruszać, to nie wiemy. Bo nie ma oferty to co ma mówic. Język angielski to faktycznie może być ta przeszkoda.

1 polubienie

@Magerlfc Inzaghi w LFC skończy jak Emery w Arsenalu. Trener bardzo dobry, ale tutaj jest potrzebny charyzmatyczny gość znający dobrze angielski.

https://x.com/RedMemorabilia_/status/1774126903256908222?s=20 - ważna informacja, ale zródło wątpliwe (gówniane nawet bym powiedział)

2 polubienia

Nie ma szans na Inzaghiego z powodu braku znajomości angielskiego i raczej jego braku chęci na wyjazd zagraniczny. Natomiast jeżeli chodzi o same umiejętności to topowy kandydat, dużo bardziej doświadczony od Amorima i Xabiego ale na pewno nie wypalony jak chociażby Mou , raczej w najlepszym momencie trenerskiej kariery. Już z sukcesami, w tym roku pewne mistzostwo Włoch w zeszłym finalista ligi mistrzów ( chyba najbardziej zaskakujący od czasów Borussi Kloppa)

2 polubienia

Mamy XXI wiek, myślę że nawet Inzaghi coś potrafi po angielsku - może nie na tyle żeby dawać swobodne wywiady. Jeśli jedynym problemem jest brak języka to jest to żaden problem. W ciągu 6 miesięcy spokojnie da się nauczyć języka do stopnia jaki będzie mu potrzebny żeby rozmawiać z piłkarzami.

Jeśli czysto teoretycznie Liverpool by go klepnął do końca kwietnia to w październiku koleś już spokojnie może używać angielskiego bez tłumacza.

Powiedz to Darwinowi, który od dwóch lat nie potrafić ogarnąć angielskiego i Ali musi robić za tłumacza.

1 polubienie

Darwin lubi to :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue: #znaki

Myślę, że łatwiej niż Urusa, poszłoby nauczenie Włocha języka angielskiego - chociaż z czegoś bierze się fenomen, że we Włoszech ciężko się ogólnie po angielsku dogadać i nawet w Niemczech, którzy kochają swój język jest o wiele łatwiej to zrobić.
Zwłaszcza ze względu na fakt, że razem z żoną mógłby (Simone) to robić, która już nie ma dzieci na głowie, a i trenerzy zazwyczaj są po prostu bardziej skorzy do nauki aniżeli piłkarze (nie piszę inteligentniejsi, bo co jak co, ale piłkarze na topowym poziomie muszą być inteligentni, by potrafić tak szybko podejmować decyzje, chociaż u Darwina to lepiej sprawdza się spontan i instynkt niż myślenie na boisku :joy: ).

Umówmy się że piłkarze z Ameryki Pld. często pochodzą z biednych rodzin, mają słabe wykształcenie i ogólnie znane podejście do nauki. Taki Kaka pochodzi z bogatego domu i mówi w kilku językach.

1 polubienie

mr. thank you for support

Witaj, jak czesto w Choroszczy sa przepustki? Jak w ogole przebiega terapia, wszystko w porzadku?

Pozdrawiam i duzo zdrowka zycze w swieta, dziekujemy za informacje! :innocent:

1 polubienie

Tak jak kolega Fabian odpływa w wielu miejscach tak tutaj nie ma co się czepiać. Chłopak przetłumaczył newsa jak poniżej vide @kuczq

Taka kropka nad “i” w temacie Alonso.
Jak donoszą niemieckie media Xabi miał duże obawy w stosunku do objęcia posady trenera w Bayernie na tym etapie swojej kariery jako trener.
On chce budować swoją markę w sposób wyważony bez ryzykownych, w danym momencie, kroków.

To pewnie można odnieść i do nas-jak dla mnie typowy Alonso czyli przemyślana, podjęta z chłodną głową i odpowiednio skalkulowana decyzja.

1 polubienie

Ale o co Ci chodzi? Prawdopodobnie taki będzie bieg wydarzeń, że to Amorim zostanie nowym menagerem. Klub nie będzie czekał aż łaskawie skończy się EURO.