Premier League 2022/23

Fakt :joy: tutaj moje przeoczenie wiec mea culpa.

Czego Ty nie rozumiesz ? Fakty są takie, że 1 kwietnia 2014 i 2019 liderem ligi był Liverpool. To ile kto zagrał spotkań nie ma znaczenia, fakt, podkreślam FAKT, jest taki, że liderem był wtedy Liverpool.

Jak ktoś przyjrzy się z jakimi przeciwnikami mierzyła się ostatnio drużyna Vieiry to może dojść do wniosku, że stał się ofiarą kalendarza. Na papierze na jakiekolwiek punkty mógł liczyć tylko z Aston Villą. Zwalnianie Vieiry po takim maratonie grania przeciwko LFC, City czy Brighton to jest moim zdaniem jakieś nieporozumienie, a zatrudnienie Roya Hodgsona brzmi jakby ktoś nie wiedział co robi.

Ciekawi mnie, czy sami kibice Crystal Palace wierzą w utrzymanie z tym trenerem, ja nie wróżę sukcesu i momentalnie stali się dla mnie kandydatem do spadku. Francuz nie był zły, miał trudny terminarz ale pozostawiłbym go na miejscu trenera zespołu. Zobaczymy co Roy zwojuje.

Mitrović został zawieszony na 10 meczów za popchnięcie sędziego w meczu z Manchesterem United.

Mitrovic odpycha arbitra głownego → 10 meczów zawieszenia
Fernandes odpycha liniowego → zero reakcji i brak jakiegokolwiek dochodzenia, bo główny arbiter nie zareagował i nic nie zostało wpisane do protokołu meczowego

Witamy w Anglii :upside_down_face:

8 polubień

A Ty widziałeś obie te sytuacje? Bo mam wrażenie, że chyba nie…
Kara dla Mitrovicia zasadna, o brak kary dla BF bym się nie czepiał, mimo iż gościa nie trawię, wyjątkowy pajac.

Nie zabierałbym głosu, gdybym nie widział. Co niby miałoby bronić Fernandesa? Piłkarz jest od grania w piłkę, sędzia od sędziowania, jakiekolwiek wejście w kontakt fizyczny z arbitrem, czy sędzią liniowym, powinno być karane kartką, wyłączając jakieś absolutnie przypadkowe zderzenia.

1 polubienie

Jakby tak było, to Jurek chyba by meczu nie poprowadził przez pierwszych kilka lat u nas :crazy_face:

Jak to co ma bronic Bruno-zalosnego typa :face_vomiting: To gracz “MEMnited” a im wszystko wolno! :rage:
10 spotkan dla Mitrovica…czy on tego arbitra pobil? Kara kompletnie nieadekwatna do przewinienia-5 gier spokojnie by wystarczylo.

Odepchał sedziego i wyglądało jakby był gotowy mu przyfasolić, dobrze, że tam przytomnie zareagował ktoś ze sztabu Fulham i zawodnicy. Widać było, że sedzia się przestraszył :smiley: Kara chyba jednak zasłuzona :stuck_out_tongue: Jakby rzeczywiście uderzył sędziego to pewnie już by sobie nie pograł w Anglii.

@ynwa19 szarpnął sędziego za ramię, a nastepnie agresywnie ruszył na sędziego, który musiał się wycofać, aby uniknąć kontaktu fizycznego. Takie są fakty i zapewne to wystarczyło, aby go utemperować. Zwróć uwagę na reakcję sedziego, który ewidentnie szuka wsparcia. Też mógł parę rzeczy ciekawych w międzyczasie Mitrović powiedzieć :smiley:

1 polubienie

Sorry ale to tylko Twoje przypuszczenie a wymierzanie kary nie może polegać na podejściu “bo chyba by mu przyfasolił” :grimacing: i dlatego taki długi okres bez grania.
5 spotkan wystarczyloby,ze sie powtorze.

Antonio Conte zwolniony z Tottenhamu !

Nagelsmann ?

@EDIT
A jednak chyba nie poznamy nowego trenera Tott w tym sezonie - BT Sport podaję, że w ostatnich 10 kolejkach PL zespół poprowadzą Cristian Stellini i Ryan Mason.

Nie dla psa kiełbasa. Julian będzie czekał aż się zwolni miejsce w Realu, Chelsea, a może i Liverpoolu. Spieszyć się nie będzie, bo będzie dostawał kasę od Bayernu do momentu znalezienia nowego pracodawcy.

Juz przestancie z tym Nagelsmannem w LFC-absolutnie przereklamowany typ,ktory nie potrafil zarzadzac szatnia Bayernu a wiec klubie naszej kategorii.

2 polubienia

Dziwna decyzja Tottenhamu. Odpadli szybko w LM ale dalej są w grze o top4. Być może Conte mocno skonfliktował szatnie, stąd zwolnienie

Dziwną decyzją było jego zatrudnienie po tym jak nie wypalił Mou i Nuno. Dwóch podobnych menedżerów, z tym że Conte ma najgorszy charakter.

miał kontrakt do końca czerwca i publicznie krytykował właściciela. Trener zdecydowanie zbyt dobry jak na ten klubik

wiadomo, że Conte za każdym razem zostawia po sobie spaloną ziemię, dużo bardziej niż Tuchel czy Mourinho, to jest świetny fachowiec ale niezwykle trudny człowiek, nigdzie dłużej nie zabawi

1 polubienie

Mourinho maksymalnie pracował chyba 3 lata w jednym klubie (Chelsea, Real), Conte max 2 lata, Tuchel chyba nawet nie tyle. Ciekaw jestem, czy w Bayernie będzie opcją na lata czy znów na 1-2 sezony?

1 polubienie