Premier League 2022/23

To ma być ten mistrz Anglii? Dla dobra postronnego widza niech wygrają ten mecz, ale mistrzostwo niech lepiej zgarnie City. Arsenal w tym meczu 3 strzały na bramkę i 2 gole z nieudacznikami WHU. Potem trafią w grupie na jakieś Napoli i Barcelonę i nie wyjdą z grupy bez strzelonego gola. Dopiero się będą cieszyć kibice innych lig. Panie, idź pan w chooj z takim mistrzem. Najsłabsza liga od lat, a Liverpool pechowo w przebudowie.

3 polubienia

Liverpool to jest dopiero przed przebudową. Biorac pod uwage jakie przebijaja sie plotki transferowe to ta letnia przebudowa tez bedzie pod duzym znakiem zapytania

1 polubienie

Przebudowa Liverpoolu według fana FSG: zmiana 2 zawodników wyjściowej jedenastki w przeciągu ostatnich 3 lat

2 polubienia

Teraz już wszystkie karty mistrzowskie w rękach City. Jeśli wygrają wszystko co mają w tym bezpośrednio z Arsenalem tytuł kolejny raz jest ich. Terminarz mają więcej niż sprzyjający.

1 polubienie

Jak zwykle Arsenal się wywraca z rowerka na koniec sezonu. W zeszłym roku stracili w ostatnim momencie miejsce w lm, teraz mistrzostwo. A mnie zepsuli kupon.

Typowy Arsenal

Teraz City ma wszystko w nogach a i sędziowie będą ich wspierać.

1 polubienie

Armatki drugi raz z rzędu fartem punkt zgarniają

1 polubienie

Już przed tą kolejka wszystko mieli w swoich rękach. A czemu nie Arsenał ktoś zapyta, a bo moim zdaniem nie są zdolni do wygrania wszystkiego do końca sezonu. Nie oszukujmy się City wie jak zdobywać mistrzostwa mają do tego odpowiednich piłkarzy i ogromne doświadczenie w zdobywaniu tytułów, a Arsenal jest jak Liverpool Rodgersa, to może być jednorazowy wyskok.

@kuczq Masz rację mój błąd. Nie napisałeś, że jest słaby, ale mam wrażenie, że umniejszasz osiągnięcia Hallanda. 32 bramki po 30 kolejkach no pokaż mi takiego kozaka.
Co do porównań z Messim, czy Ronaldo, to po co one? Oni wskoczyli na taki lvl, że nie wiem, czy ktoś jest w stanie im dorównać. Halland jest rasowym napastnikiem robi swoją robotę i w tym jest genialny.

City wygra tytuł przede wszystkim głową bo jak tu kiedyś ktoś określił trenera Obywateli - Łysy wąż już zaczyna swoje Mind Games,
Arsenal ma w dodatku mecze z City - wyjazd, Newcastle wyjazd, Brighton, ewentualnie Chelsea lub walczące o utrzymanie Wolves i Nottingham

1 polubienie

To będzie chyba najłatwiejsze mistrzostwo dla City odkąd Liverpool postanowił zostać drużyna z środka tabeli.

5 polubień

Żeby dwa razy z rzędu z 2-0 zrobić 2-2 to trzeba być Arsenalem. Nawet my się tak nie frajerzyliśmy kiedy straciliśmy przewagę 7 punktów nad City w sezonie 18/19.

7 polubień

Leicester v2 złapało chyba zadyszkę, mam nadzieję że teraz City poleci serią bez porażki

@FanLFC25 kolejny mecz Man City w lidze to Arsenal u siebie. Jeżeli wygrają to raczej na pewno zdobędą mistrza. Man City maksymalnie raz w tym sezonie straci punkty

Z trudnych wyjazdów to City ma dwa z Brighton i Brentford. Z Brentford to ostatni mecz w sezonie, więc na pewno wygrają. Z Brighton będzie ciężko, ale jeżeli wygrają z Arsenalem to będą mogli zremisować jeden mecz.

1 polubienie

Trzymam kciuki żeby city wygrało Ligę Mistrzów i wygrywało ją przez lata. Hegemon/monopolista to fajna sprawa

Arsenal podobnie jak my - traci swoją szansę… City naprawdę nie pęka, kolejny sezon w którym walka jest na styku a oni znów idą po wygraną. Guardiola potrafił im zaszczepić mentalność zwycięzców. Dobrze, że w LM to nie działa. Tam dla odmiany dominuje Real

Haha spokojnie. Jeszcze nie sfrajerzyli.

Czyli że od … pół roku?

Za City przemawia teraz wszystko poza natężeniem meczów, grają jeszcze w LM (pewnie min. 3 mecze) i w FACUP, Armatki mają tylko ligę.
Raczej Pep powinien zgarnąć tytuł, chyba że Arsenal pokaże jaja na Etihad.

1 polubienie

Dzisiejsza technika pozwala na wizualizację upadku Arsenalu z tego rowerka.

Taki Liverpool z zawodnikami, którzy powinni być na emeryturze albo na rencie socjalnej walczył rok temu do samego końca o wszystko i rozegrał 60 spotkań, a Arsenal mając skład ze średnią wieku 22 lat i pozostała im tylko liga angielska dmuchają rękawami od 65 minuty, a Antonio, który rusza się jak wóz z węglem 1vs5 biegnie przez pół boiska i nie mogą go dogonić. A teraz pomyśleć, że oni poza Jesusem nie mieli poważniejszych problemów z kontuzjami. To już dużo poważniejsze problemy miało City, a koniec końców to prawdopodobnie oni wygrają ligę. I pomyśleć, że cały sukces Arsenalu polega na tym, że słabszy sezon ma Liverpool i Chelsea.

8 polubień

Chciałbym zobaczyć miny większości z Was jakby tak to jednak Arsenal został mistrzem Anglii i to jeszcze pokonując City na wyjeździe :rofl:

Jednego nie rozumiem :czy naprawdę nikt z Was nie widzi co dzieje się na naszych oczach?
Już za chwilę PL może się zamienić w Buli, nie rozumiecie tego?Trzymiecie z drużyną z Manchesteru, kibice Liverpoolu :man_facepalming:t2:
Jest jeszcze jeden odnośnik: w 1990 roku my mieliśmy 18 majstrów a “MEMnited” 7 i nikt kto wtedy interesował się piłką nie uwierzyłby, że za naście lat oni nas już prawie dogonią w tej ilości tytułów.
Nie dostrzegacie analogii?

Dlatego ja mówię NIE! tym przydupasom z okolic Liverpoolu :grimacing: obojętnie w jakiego koloru koszulkach grają!!!

Come on Arsenal! :muscle:

5 polubień

Ja tam na przykład wierzę w karmę i cieszyłbym się z cudzego niepowodzenia, jeżeli ta osoba cieszyła się zmojego.
Nie dojrzałe?
Może.
Ale to moje podejście.
A co do Mistrza?
Jak Liverpool go nie zdobywa, to mam w dupie kto to robi.
Do nikogo nie jestem nastawiony ,anty’'.
To dla mnie zbyt dziecinne.

1 polubienie