Premier League 2022/23

Lol, Arsenal to zaraz wyciągnie.

Kilka minut trwała naprawa systemu łączności sedziego

1 polubienie

Jeszcze karniaczka dostana :wink:

Strasznie nie rozumiem tego Arsenalu.

Tu juz nic nie bedzie.

City wygra 2 zalegle spotkania i juz ma 1 punkt przewagi nad Arsenalem. Skad ja to znam? :frowning:

1 polubienie

Ten mecz mogę podsumować tylko tak - Arsenal pokazał że jest Arsenalem, a Święci pokazali że są ostatnią drużyną w tabeli.

Mega końcówka Arsenalu, no ale remis u siebie z ostatnią drużyną ligi to dramat. A ich następne 4 kolejki to City, Chelsea, Newcastle i Brighton.

1 polubienie

i co najmniej 2 spotkania zakoncza sie porazka Arsenalu z tego zestawienia. Juz po nich. Oby wygrali chociaz z Newcastle.

1 polubienie

https://twitter.com/Darren94775262/status/1649492028521082880?t=wVNfULqzXaTCtux6iSF8pQ&s=19

Fani Arsenalu po pierwszych 50 sekundach meczu.

1 polubienie

To teraz Kanonierzy muszą wygrać na City😬

Dwaj frajerzy się spotkali. Southampton tymi bramkami w ostatnich minutach traci szanse na utrzymanie, a Arsenal na mistrzostwo. Sędzia próbował nawet 10 doliczyć, żeby miernoty coś strzeliły haha

8 polubień

Mamy z Arsenalem w pewnym sensie wspólny gen. Z jednej strony szkoda mi ich, ale z drugiej jeśli nawet oni by zdobyli to mistrzostwo to nasze straci już takie uznanie że jako jedyni potrafiliśmy realnie postawić sie City.

Wiedziałem, że wróci karma do Artety za te słowa, że remis na anfield to stracone punkty. Miernota powinna skakać z radości, że fartem ugrała punkt na anfield, ale wolała zgrywać kozaka. Karma sukinsynie

17 polubień

Dokładnie, też to zauważyłem, sędziowie ciągną jak mogą ostatnio te mecze Arsenalu.
W zasadzie czy przegrana kanonierów, czy remis w tym meczu, udupia ich tak samo, więc pięknie.

City w środe ich zleje, Hochland strzeli hat tricka i koniec koncow Łysy pokona swego ucznia.

Czy kibice Liverpoolu naprawdę muszą sprawiać wrażenie tak zakompleksionych?
Bo te ostatnie dyskusje na forum można podsumować stwierdzeniem, którym rok temu nabijano się tutaj z fanow Utd:

  • Największy sukces Liverpoolu w tym sezonie?
  • Przegrane mistrzostwo Arsenalu / porażka MU z Sevillą
4 polubienia

A ja mam lepszy zestaw, wręcz luksusowy o ile oczywiście się spełni😊

  • brak mistrzostwa dla niebieskich finansowych oszustów
  • porażka “MEMnited” z Sevillą

Mnie to sprawi radość a co, nie wolno?
I to nie ma nic wspólnego z kompleksami tylko z moim poczuciem sprawiedliwości, dobrego smaku, poszanowania prawa, preferencji kibicowskich itd, itp

Zawsze i wszędzie brak sukcesów drużyn z okolic Liverpoolu cieszyć mnie będzie :rofl:

1 polubienie

Zapomniałeś jeszcze dodać 7-0 :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

mistrzostwo bardzo mocno ucieka Arsenalowi. uratowali remis ale i tak stracili 2 punkty… obawiam się, że Guardiola może być na Fergusson. będzie wygrywał mistrzostwa taśmowo. nie ma w tym momencie konkurencji. Liverpool był dla City zagrożeniem ale pasywność na rynku transferowym sprawiła, że w tym momencie jesteśmy daleko z tyłu za obywatelami…

To łysy wąż czaruje
Najpierw nas teraz Arsenal

2 polubienia