Premier League 2022/23

Zblizamy sie do Masona Mounta i do top 4 :slight_smile:

Gdyby nie slabszy sezon Liverpoolu i Chelsea to Arsenal bylby na tym samym miejscu co sezon temu. Jednorazowy wystrzal i to tyle.

6 polubień

Też się przychylam do tego wniosku, progres zrobili, ale jak my i Chelsea się ogarniemy to w następnym sezonie, przy coraz lepiej grającym Newcastle Arsenal znowu może mieć ciężko o Top 4.

@Tisg być może, ale jeszcze nie wymieniłem Utd

Chelsea w przyszłym sezonie przebudowa, bez szans na 4.

Chelsea nigdy nie darzyłem sympatią to jest twór i zabawka a nie klub piłkarski

1 polubienie

Randomowy kibic Arsenalu po sezonie 16/17 xD

Arsenal ma bardzo młodą i utalentowaną kadrę - może poza środkiem pola, bo ten z Xhaką, Parteyem i Jorginho wygląda trochę staro. W żadnym razie deprecjonowałbym ich.

To Frank moze zaliczyć bilans 0-0-11 do konca sezonu :astonished:

Kolejka 33
Fakty: LFC wygrana💪, AV też😔, porażka Brighton😃
Życzenie: remisy Newcastle oraz “MEMnited” co najmniej :blush:

Marzenia żyją bo kto jak nie my :red_circle::blush:

🫠 Frank Lampard's last 19 games as a manager:

❌ Lost 2-0
❌ Lost 2-0
❌ Lost 2-1
❌ Lost 2-0
❌ Lost 1-0
❌ Lost 2-0
❌ Lost 2-1
❌ Lost 3-1
❌ Lost 4-1
🤝 Drew 1-1
❌ Lost 2-1
❌ Lost 3-0
❌ Lost 4-1
❌ Lost 2-0
🤝 Drew 0-0
✅ Won 3-0
❌ Lost 1-0
❌ Lost 2-0
❌ Lost 2-1 pic.twitter.com/ECB7wD4el7

— Football Tweet ⚽ (@Football__Tweet) April 26, 2023

Trener pełną gębą :rofl:

11 polubień

On po prostu preferuje futbol dla koneserów :smiley:

2 polubienia

Ciężki wstyd dla CP xD

Spokojnie, Todd wie co robi. Zamienił Tuchela na Pottera, Pottera na Lamparda a w przyszłym sezonie drużynę poprowadzi arcymistrz książę taktyki Czesław M.

Dzisiaj jeden z dwójki Newcastle/United musi stracić punkty. To warunek konieczny dla szans na top 4

A nie pewien “wuja” ,przedstawiciel najlepszej mysli szkoleniowej swiata? :rofl:

Spokojnie. Wuja będzie ostatecznym zwieńczeniem. 5tym elementem.

Śmiechy, śmiechami, ale Czesiu to pewnie by więcej punktów zdobył niż 3 panowie co prowadzili Chelsea w tym sezonie :stuck_out_tongue:

Na stronie Liverpool Echo można sobie zasymulować resztę wyników sezonu, ja podszedłem optymistycznie do nas(same wygrane), umiarkowanie optymistycznie do MAnu i wyszło mi tak :smiley:

Wiedziałem, że Lampard nie powala wynikami, ale do głowy mi nie przyszło, że jest aż tak tragicznie.
W każdym razie nie można mu odmówić braku konsekwencji.

2 polubienia

Arsenal jeszcze nie prze**erdolił. Będzie można takie memy wstawiać za miesiąc

Tylko my kręciliśmy ponad 90 pkt, a oni jakby już się zesrali przed meta. Max mogą zrobić 90, a pewnie skończy się na 80-85.