Premier League 2022/23

Na wesoło się to czyta jak się napalacie :blush: trzeba było wcześniej grać a nie jak kaleki

Przy remisie dziś, mamy do nich 7 pkt i mecz więcej. United musiałoby jeszcze ze 4x stracić punkty. Małe szanse.

1 polubienie

I 2 oczka do “MEMnited” odrobione :smiley: :muscle:

Nawet jeżeli wygramy wszystko do końca sezonu to zabraknie nam 3-5 pkt do top 4. Tak to jest jak się budzisz na ostatnią chwilę

1 polubienie

Jakiś matematyczny dowód na tą tezę?

United musiałoby teraz przegrać z AV albo Brighton, a ogólnie stracić punkty w obu.

Ofc jest to realne, ale mecz z AV mają na OT, a to twierdza w tym sezonie.

To prawda, przegrali tam tylko z Mewami w 1 kolejce.

@ynwa19 to są moje szacunki. Biorę pod uwagę to jak rywale obecnie punktują. Oczywiście zawsze się może zdarzyć taki kryzys jak Arsenalowi i strata 9 punktów w 4 meczach;

I dlatego dopóki piłka w grze to ja wierzę w ten… cud!
Duch Konstantynopola wiecznie żywy :red_circle::muscle::smiley:

Ja wierzę w nasze zwycięstwa do końca, bo to jest zależne od Nas.

Nie wierzę za to w totalne sfrajerzenie się innych zespołów. Trzeba było zacząć odrabiać wcześniej, wtedy sam oddech na plecach nasz powodowałby problem w grze takiego MU/Newcastle. Teraz? W mojej opinii oni walczą o Top3. No ale zobaczymy. To nie jest sezon jak z golem Alissona, gdzie inni też grali padakę. No i wtedy jednak nie mieliśmy tylu strat na tym poziomie rozgrywek i nie goniliśmy DWÓCH zespołów.

No cóż no szkoda, że nie wygraliśmy wtedy z wisienkami. Wtedy to wszystko mogłoby iść na żyletki. Tak to raczej jedynie cud da nam top 4 :confused:
Z drugiej strony United podobnie jak Arsenal punktuje mocno ponad grę.

Swoją drogą, od wygrania pucharu Myszki Miki, MU ma spory zjazd. Casemiro już nie gra tak jak przed tym finałem i widać to w środku pola United. EtH robi jakieś dziwne zmiany w trakcie spotkań, jak dziś, czy w tym 2:2 z Sevilla i MU przez to traci pkt/szansę na awans. Chyba efekt nowej miotły się skończył na tym finale.

W dodatku ponoć Glazerowie nie mają zamiaru sprzedawać klubu w tym roku. de Gea ponoć odchodzi w lato, a gość im nie raz ratował dupę w tym sezonie. Tam jak Rash nie utrzyma formy, to United w przyszłym sezonie znowu będzie się kopać po 7 miejscu.

4 polubienia

Zremisują z AV, przegrają na Brightonie,potem porażka z WHU i wreszcie remis z Chelsea :smiley: i po “menczysterze”!
Bramki będą mieli wtedy na bank gorsze.

Że tak powiem: poczułem krew :rofl:

Mocno liczę na spadek Lester i Evertonu, przyda się jednej jak i drugiej drużynie chwila na zmiany i reorganizacja :slight_smile:
No i odejdą nam dwa mecze z rzeźnikami :wink:

Trzymam też kciuki za awans Blackburn, fajnie byłoby zobaczyć ich w Premier League

Nie rozumiem po co ta dyskusja o naszych szansach na top 4. One już przepadły. Byliśmy na dobrej drodze po tym zmiażdżeniu United 7-0. Niestety potem przyszedł kolejny kryzys. Obecnie Newcastle, po słabszym okresie, punktuje bardzo regularnie a United mają dużą przewagę nad nami… Powiedzmy szczerze - Liverpool ma takie szanse na top 4 w tym sezonie jak ja na randkę z Aną de Armas - teoretycznie jest to możliwe ale praktycznie niewykonalne

3 polubienia

W sezonie 20/21 tez mialo byc poza top 4.

Szanse dalej są.

Wtedy była trochę inna sytuacja - Chelsea skupiła się na walce o LM (którą wygrała) więc ligę odpuścili…a Leicester miało trudny terminarz i nie wytrzymali ciśnienia. Oczywiście wygraliśmy wtedy 8 meczów z rzędu z tego co pamiętam ale szczęście nam sprzyjało

Wtedy bylo jeszcze gorzej bo musielismy sobie radzic z Philipsem i Williamsem w obronie.

Dalej jest do wygrania 6 meczow i zobaczymy co z tego wyjdzie. United jak i Newcastle maja jeszcze z kim potracic punkty.

Kolega porownuje Ane de Armas z…“MEMnited” ? :ok_man: :face_with_hand_over_mouth:

Przeciez w ciagu paru dni z tej “duzej przewagi” moze niewiele zostac.My gramy na Anfield z Kogutami i zaleglosc z Fulham a wiec 6 oczek-mam nadzieje.
A “menczyster” zremisuje u siebie z AV i przegra zaleglosc na Brighton i zrobi sie 2 punkty straty z naszej strony przy jednym spotkaniu wiecej.

Plan prosty,ladny i…oby zrealizowany :red_circle:

Zalecam wiecej optymizmu :grinning:

EDIT: tak na marginesie :grimacing: czy wiecie,ze Everton ma na swoim koncie najwiecej rozegranych spotkan w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Anglii,gral w niej w premierowym sezonie a tak w ogole to spadal tylko 2 razy w historii oraz rozegral zaledwie 4 sezony w 2 lidze?
RATUJMY SENIORA i oczywiscie DERBY MERSEYSIDE musza byc! :joy:

Ja tam wolę spokojny sezon, a nie użerać się znowu z tymi jebanymi imbecylami, których jedynym osiągnięciem jest skontuzjowanie naszych piłkarzy.
WON Z TYM NIEBIESKIM ŚCIERWEM!

6 polubień