Premier League 2022/23

To do boju Mewy!
Lać “MEMnited” :blush:

Caicedo według grafiki dziś na prawej obronie obronie. W fazie bez piłki to będzie jego pozycja, w momencie posiadania pewnie będzie schodził do środka jako rozgrywajacy. Ciekawe jak to będzie wyglądać.

Ajj Mitoma…

Obiecujący początek

Caisedo chyba nie jest nominalnym prawym obrońcą? Kompletnie tam sobie nie radzi. Mac Alister potrafi strzelić z dystansu, przyda się :wink:

Gra na PO, bo dwóch podstawowych PO Brighton ma kontuzje, w meczu z Forrest grał tam Gross, ale Jego dziś też nie ma.

Ogólnie Brighton trochę okrojony skład, zresztą MU też.

Ale Casemiro wyciął Alexisa…

Newcastle pierwszy sezon skończą w top 4, a już czytam od dobrych źródeł, że chcą kupić Neymara i inne gwiazdy. A ktoś mi tu na siłę próbował wmówić, że to fajny projekt. Projekt to macie w Brighton gdzie za drobne kupują młodych z ameryki południowej. Aston Villa jest mniej ciekawa niż Brighton, ale też można powiedzieć, że jest to jakiś fajny projekt. Newcastle to kolejny OIL CLUB i kilka dobrych transferów z początku tego nie zmieni

7 polubień

Mam nieodparte wrażenie, że każdy kto zakłada koszulkę United ma wkodowane w DNA buractwo, chamstwo i idiotyzm. Casemiro, Fernandes, Anthony, Fred. Tylko czekać kiedy Ericksen się zmieni.

Oj sędzia oszczędza Casemiro…

@Kijoraptor od kiedy pamiętam to Utd miało największe stężenie buraków w składzie, w całej lidze.

Gorący temat Núñeza, ale jak patrzę na tego placka Anthonego to Ajax zrobiło interes życia.

Póki co to tylko plotki. Fakty są takie, że naprawdę sensownie tworzą drużynę. Nie jest to drugie PSG czy City, które od razu wywalały kasę na gwiazdy(często podupadłe) i najgorętsze nazwiska wśród managerów. Tu już 18 miesięcy powoli będzie mijać od przejęcia przez szejków. Robia same normalne transfery na które niemal każda drużyna PL mogłaby sobie pozwolic(pojedynczo, nie na wydanie tych prawie 200mln).
Przypominam tylko, że szejkowie przejęli City i na ten sam dzień kupili Robinho. Jak widać spora roznice czy to u szejków, czy to u osob związanych z klubem w podejściu do budowania zespołu/marki.
Newcastle tez ma sporo fanów i jest to drużyna z historia, w przeciwieństwie do PSG i jednak wiele bogatsza jest ich historia niż City przed szejkami.

1 polubienie

Mac Allister zdecydowanie najlepszy piłkarz Brighton w tym meczu.

A co do Antonyego, to wydanie na Niego 90 mln to obłęd. Gość to bardziej freestyleowiec niż piłkarz.

1 polubienie

Jak Brighton nie prowadzi w tym meczu to ja nie wiem :grimacing:

1 polubienie

Ogólnie ciężko mi sobie wyobrazić tak słabo grające Utd w lidze mistrzów.

Zdecydowanie bez jakiś transferów w lato mogą mieć ciężko o top 4 w następnym sezonie.

Ciekawe czy szarpną się na Kane’a

Najgorsze jest to ze nawet w takim meczu ugrali remis.

1 polubienie

U siebie są piekielnie mocni, OT to twierdza na ten moment.

Takim, czyli jakim ? Przecież United mogło spokojnie po 1 połowie prowadzić. Druga słaba, ale w 1 połowie nie grali źle. Remis dosyć sprawiedliwy.

De Gea już miał chyba z 6/7 takich spotkań na wyjeździe, że po prostu ratował wynik United.

Hehe, dobry moment xd

Maca już strzela dla LFC :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

JEST KURDE DOBRZEEEeee

Już się spłaca :joy::joy:
Znaki

1 polubienie

Wow !!! Ale końcówka

Zmiana nastawień na top4 za 3,2,1… :smiley: