Premier League 2022/23

Niech przyjdzie, da korki Salahowi jak strzelać karne inaczej niż w środek bramki xd

Brrrrriiighton!!!
“Nasz” Mac :muscle::rofl:

To jeszcze 3 wtopy “MEMnited”!

Nasze szanse na top 4 ciutke sie zwiekszyly, ale to jeszcze nic.

Co tam się stało ???!!

Szanse wzrosła z 12% do jakichś 18% xD Niech Utd zaliczy jeszcze 2 wtopy w dwóch następnych kolejkach i wtedy możemy rozmawiać.

United teraz gra w niedzielę na wyjeździe z WH, który walczy o utrzymanie, może być ciekawie.

Muły nie mają formy juz od ladnych paru meczow wiec istnieje szansa ze uwala punkty z WHU i Wisienkami.

Się wierzy!
Się typuje!
Się punktuje!
:muscle::blush:

1 polubienie

Mecz z West Hamem to nasza ostatnia nadzieja, mocno nieobliczalna ekipa, potem nie ma co liczyc na porazke, ale za to 2 remisy w 4 ostatnich meczach juz jak najbardziej. Niechce mi sie wierzyc ze wygraja ostatnie 4 spotkania, gdzies na pewno sie potkna, beda jaja jak my wszystko wygramy i zabraknie 2 punktow albo 1 do top4.

2 polubienia

Kibice United po dzisiejszym meczu.

clench-scared

A tak serio to mają parę męczy na Old Trafford, więc jakieś tam punkty uciułają .

West Ham, Chelsea i Fulham śmiało mogą im punkty urwać.
Kto wie? Kto wie?

@FroncQ tak wiem jak oni grają, daj mi trochę pomarzyć :stuck_out_tongue:

Skończy się tak, że stracimy teraz z Brentfordem i tyle xd

2 polubienia

Bardzo możliwy scenariusz z tym jednym pkt :joy:

Chelsea i punkty :joy::joy:
@Edum czyli typowy Liverpool.

A mi strasznie w życiu pasuje jak mój plan funkcjonuje🤣
“MEMnited” do budy czyli LE a my tam gdzie nasze miejsce czyli LM.
To się wydarzy! :blush:

Luzujcie, bo nic takiego się nie wydarzy. United jeszcze max 2x straci punkty, choć i tak w to wątpię.

1 polubienie

Co do meczu jeszcze to pierwsza połowa wyrównana ale w drugiej grały tylko Mewy a “menczyster” nie istniał na boisku czyli zasłużone zwycięstwo “południowców” :smiley:

United musi wygrać tylko 3 razy w kolejnych 5 meczach, żeby na pewno byc w top 4, a mają mecze z Wilkami, z Chelsea i z Wisienkami.

Plus słabiutki WH i Fulham.

Imo top 4 jest nierealne. Musiałyby się wydarzyć naprawdę wielkie cuda, żebyśmy weszli do top 4, a przede wszystkim musimy wygrać sami- wszystkie mecze.

3 polubienia

Przecież dla MU większym zagrożeniem w walce o TOP4 jest Brighton niż Liverpool, więc o czym mowa. Tyle, że Brighton ma mega ciężki terminarz - mają jeszcze wyjazdy na Arsenal, Newcastle i AV, i mecz z City.

Naprawdę nie łudźcie się, że ugramy to TOP4.

Cuda… Ha! Ha! Ha!
To witam w LFC tutaj cuda są na porządku dziennym :muscle::red_circle::blush:

3 polubienia

Będzie jeszcze tylko większy ból dupy jak zabraknie nam z jednego punktu.