Premier League 2022/23

W sumie to mamy wpływ. Wygrywając 6 meczów z rzędu wywołaliśmy zwiększoną presję u zawodników United.

Oczywiście, że mamy wpływ ponieważ już teraz “MEMnited” jest spanikowane i czuje nóż na gardle
Ale nie będę Cię przekonywał bo to nie istotne w sumie🙂
Ty nie wierzysz a ja tak ot tyle.

Ale wcześniej liczyliśmy na potknięcia City, a teraz United xD

5 polubień

Fakt, byłem przekonany, że z Soton gramy na Anfield, ale akurat ten mecz to raczej pewne 3 pkt. Soton już wtedy będzie zdegradowane + Klopp nigdy nie przegrał/zremisował ostatniej kolejki.

A może United się z nami bawi ? Dali nam teraz nadzieje, a ostatnie 4 kolejki na lajcie wygrają i elo. XD

+11111

Akurat jak ktoś ma sfrajerzyć to top4 na koniec, to United jest do tego idealne.

I to są te detale🤣
“MEMnited”, to nie City!

Dlatego nie wierze, że oni wezmą się w obroty i zleją wszystkich do końca jak robi to City. Myślę, że będą mieli męczarnię z każdym teraz.

Tak w ogóle ten Declan Rice to świetny grajek, nie zdziwiłbym się gdyby to on był naszym takim ukrytym celem transferowym. Tylko nie wiem jak z ceną bo pamiętam że jemu się niedługo kontrakt kończy a on sam marzy o grze w LM i nie raz o tym wspominał.

Nie ma co gdybać, wszystko się wyjaśni już w tym miesiącu. Ja tylko przypomnę, że nasze dwie ostatnie delegacje na KP Stadium to dwie porażki.

@kuczq Co do Varane - to nie defensywa United jest problemem w ostatnich spotkaniach. MU nie trafił do siatki w 4 na ostatnie 6 spotkań.

Cóż wielka forma Rasha się skończyła i nie ma kto strzelać.

Może oni za bardzo pewnie siebie byli myśląc że jak mają zaległe spotkania i parę punktów więcej od The Reds to nic im nie grozi ? no to teraz wam grozi i to poważnie i zobaczymy w najbliższych spotkaniach jak psychicznie zareagują bo teraz się zacznie zabawa bo oni wiedzą że mają za plecami Liverpool który ma 1 pkt straty i jedno spotkanie rozegrane więcej, a to już nie jest komfortowa sytuacja bo jeśli piłkarzom United powinie się noga a Liverpool wygra to będzie cyrk na kółkach, ale tak to jest jak się nie wykorzystuje szans a Klopp się śmieje bo poczuł wielką szansę by wskoczyć do TOP 4 i wyrzucić United poza czwóreczkę.

Z pewnego portalu🤣
Posrani :roll_of_toilet_paper:

1 polubienie

Najtrudniejsze zrobione, 2 kolejki temu malo kto wierzyl ze muly przewalą 4 spotkania, a tymczasem zanotowali juz 2 porażki, teraz zostaly jeszcze 2 remisy. Presja bedzie na nich ciążyć bardzo duza, bo gdybysmy ich na finiszu jeszcze pozbawili LM to byloby podwojne upokorzenie w tym sezonie. Co by sie nie stalo, czekaja nas prawdopodobnie ogromne emocje do ostatniej kolejki, a o to w tym wszystkich chodzi. W PL kazdy moze wtopic z kazdym, ale czuje w kosciach że nam 1 punktu braknie albo to juz jakas trauma z poprzednich sezonow…

Btw. Rice dzisiaj klasa sama w sobie, aj szkoda zeby trafil do jakiejs ekipy z londynu zamiast do nas.

1 polubienie

W sumie kibice LFC to już raczej oswoili się, że zagramy w LE, także brak kwalifikacji do LM nie będzie tak bardzo bolał. Za to MU w pewnym momencie miał bodaj 15 pkt przewagi nad nami, gdybyśmy ich wyrzucili z TOP4 + to 7:0, no to kibice United chyba by się podcinali xD.

1 polubienie

“Panowie ja nie rozumiem, jakim cudem takie Newcastle jest w stanie w rok zbudować drużynę, która od razu walczy o LM, a my od lat kopiemy się po czole. O co tu chodzi? Why?”

To jest dobre pytanie swoją drogą :slight_smile:

Może przez lata naśmiewania się z LFC nałożyli na siebie klątwę że to oni teraz mają DNA frajera

Chłopie piszesz, że kibicujesz od 50 lat a zachowujesz się jakbyś miał 12, z tym twoim "MEMnited " i “posraniem”. A prawda jest taka, że United ciągle jest wyżej od nas w tabeli z meczem mniej, czyli zdecydowanie są faworytem do pozostania w top4. Ja jako kibic oczywiście bardzo się cieszę, że przez nasze dobre punktowanie i zjazd formy United odwróciliśmy trochę ten fatalny sezon i fajnie że będą emocje do końca. Ale jest uda się ich przegonić to będzie naprawdę cud. A i pamiętaj że ciągle może wyprzedzić nas Brighton.

12 polubień

ooooo, za to to + 10000000000000000, to jest mega żałosne z Jego strony tbh.

Z tym Brighton to raczej małe szanse - Oni mają ciężki terminarz fes.

Po 1 - Newcastle, jak i MU, wykorzystują słaby sezon LFC i Chelsea, Tott też spory zjazd
Po 2 - Newcastle stworzyło mega solidną defensywę i to jest klucz do ich sukcesu w tym sezonie. 29 straconych bramek, to jest najlepszy wynik w PL w tym sezonie. I 4 w top5 ligach EU - po Barcelonie, Napoli i Lens.

nie na potknięcia tylko potknięcie. Jedno potknięcie. Tutaj liczy na dwie wtopy, a zostały 4 kolejki do końca. Mecze też nie wymagające.

No, ale to dalej nie zmiana faktu, że jeden zespół to City - maszyna do wygrywania, a drugi to United - maszyna do frajerzenia.

Gościu, to jest PL, tu nie ma “niewymagających” spotkań.

Jak głosi stare porzekadło (albo może sam to wymyśliłem): Lepiej gonić niż być gonionym :slight_smile:

Oj nie, w styczniu zeszłego roku raczej liczyliśmy na więcej niż jedno potknięcie. Musiałbym prześledzić dokładnie jak to wyglądało, ale jestem pewien, że City miało +4 pkt przewagi i to przy założeniu, że LFC wygra wszystkie zaległe spotkania.

Tak BTW United zdobywa średnio 1,85 pkt na mecz. Wystarczy, że utrzymają ten trend i będzie git :slight_smile:

W tej lidze są nieprzewidywalne wyniki. Mój kolega przegrał kupon o 200 tysięcy złoty (stawiając 30 zaledwie) jednym meczem, zgadnij jakim. Albo dobra napiszę: Manchester United - Southampton. Miał być pewniaczek na OT, a się skończył wynikiem 0:0 bo brazylijski jełop dostał czerwoną kartkę, a Święci potem nawet mogli wygrac.

Tu się może zdarzyć wszystko i z każdym. Różne są też okoliczności.

Tak patrząc na to co się teraz dzieje - ciężko będzie skończyć w top4 ale widać, że Klopp znalazł jakiś pomysł na grę. Dalej nasza gra wygląda przeciętnie ale punktujemy regularnie. Cieszy to bo widać, że Niemiec jeszcze całkiem się nie wypalił w LFC i będzie w stanie jeszcze coś wykrzesać. Oby tylko dostał pomoc od właścicieli na rynku transferowym

1 polubienie

Jeżeli zakończymy nad United w top4 po rozwaleniu ich 7:0 na Anfield, to nawet nie wiem co zrobię.

@ynwa19 wizjoner!

1 polubienie