Premier League 2022/23

Tam remis będzie. #znaki

To mecz ostatniej szansy. United z top 4 nie wypadnie, Newcastle na spokojnie wygra z Leicester w poniedziałek. Dzisiaj wszystko albo nic.

W sumie jak teraz patrzę, to Brighton ostatnio gra mocno w kratkę, spoko mecze przeplata tragicznymi. Newcastle może to ugrać.

Dziwne, Alexis na ławce, a mimo wszystko to jeden z najlepszych graczy Brighton. No nic, dzisiaj wszyscy jesteśmy Mewami, ale co będzie to będzie. Newcastle u siebie jest bardzo mocne, więc o jakiekolwiek punkty dla drużyny Zerbiego będzie bardzo ciężko, aczkolwiek mocno za nich trzymam kciuki!

Ciężko z takim składem Brighton, van Hecke to głęboki rezerwowy, może to dużo kosztować. I ten Mac na ławce, raczej Newcastle to bierze.

Come on Brighton! :blush:
Zagrajcie dla siebie czyli i dla nas.

Brighton słabiutko, a Zerbi chyba juz na starcie chcial poddac mecz takim skladem.

Chciałem zobaczyć w akcji potencjalne nabytki tego lata, ale tylko Caisedo w składzie. Czy Brighton wytrzyma ten nacisk Srok ? Oby.

Newcastle mogło już lekko 2 0 prowadzić.

Fajny skład Brighton :upside_down_face:

Brighton zdecydowanie gra na remis, przedłużanie wznowienia, grają cofnięci co tylko napędza Newcastle. Przyjechali po 1 punkt coś mi się zdaje.

Przyjechali nas pogrążyć :wink:

Dziękujemy :slight_smile:

Mac Allister do nas klepniety, ze Brighton odwala po zlosci dzisiaj taka szopke?

No to nam się Brighton podłożyli.
@AquerdationLFC się pomyliłem.

No i to by było na tyle… Newcastle 1-0 Brighton. Mewy chyba przyjechali tylko po to żeby przegrać…

To przecież Undav strzelił.

Chciałem zobaczyć MacAllistera i punkty Brighton ale nie zanosi się na to, trzeba przełączyć na pana Xabiego i jego Bayer

Nie ma co tego śledzić. Poddali mecz już przed jego rozpoczęciem.

Miałem pisać że Birghton zaraz sam sobie strzeli. Od początku meczu do tego dążyli.

Chociaż Liga Europy będzie w Viaplay.