Premier League 2022/23

Niech walczą do końca.

no trafili na 2:1 ale biorąc pod uwagę grę to powinni przegrywać wyżej. Nie bardzo widzę, żeby było ich stać na remis niestety :(. To jest straszna lipa jak już nie wszystko zależy od nas :frowning:

No nie zależy niestety, ale w sumie Jurgen i tak dużo z tego wyciągnął patrząc na to w jakiej dupie byliśmy parę miesięcy temu.

Po zawodach niestety :disappointed_relieved:

Uyy co tam się stało :face_with_raised_eyebrow:

Przynajmniej ynwa19 nie będzie się udzielał przez 3 miesiące.

2 polubienia

3:1 dla newcastle, po ptakach. O i 4:1…

Mówiłem że 4 wyłapią. Sabotaż dzisiaj zagrali włącznie z trenerem i doborem składu.

Trudno życie. Szanse jeszcze są, nikłe bo nikłe ale są. Jak sie nie uda, życie się nie kończy. Rok w Lidze Europy dobrze nam zrobi, potem mam nadzieję że sie uda wrócić do LM i będzie bajka. Prawda taka że nie zasługujemy na LM, Newcastle i United grali zdecydowanie lepiej w tym sezonie niż my.

Cały misterny plan ynwa19 legł w gruzach, te wścibskie piłkarzyki z Newcastle…

Ale On i tak nie miał pola manewru, Oni kontuzji mają sporo.

W kolejnym sezonie tylko Man City będzie bronić honoru angielskich drużyn. Pozostałe kapiszony nie wyjdą z grupy

3 polubienia

Dlaczego miało by być po zawodach? Co ten jeden mecz zmienił? To jest Premier League, szansę są małe, ale dopóki są matematyczne szanse, to jeszcze nie wszystko jest rozstrzygnięte.
Do tego słabe United nadal sobie nie zapewniło top 4 . Zobaczymy jak to będzie .

1 polubienie

Jeszcze matematycznie LM dla LFC :red_circle: możliwa także spoko :smile:

A tak się człowiek przyzwyczaił do tego wtorku i środy na Anfield z hymnem UEFY Champions League w tle, cóż idzie nowe trzeba być dobrej myśli ewentualnie liczyć jeszcze na jakieś abstrakcyjne scenariusze

1 polubienie

Cóż, przynajmniej Henry dostanie mniej pieniędzy z racji braku LM, bo na klub to i tak nie ma wpływu. Piłkarzom też przyda się jeden rok bez LM, bo niektórzy ładnie odpłynęli w tym sezonie w niektórych meczach.

Ale ja pisałem tylko o aktualnym meczu !
Te interpretacje na forum :man_facepalming:

mniej kasy będzie miał klub. FSG zawsze zarobi na tym klubie

Oczywiście, że jeszcze są szanse na to, że wylądujemy w top4. Jednak praktycznie wypadło jedno z miejsc w czwórce o które toczyła się walka. Newcastle musiałoby pogubić punkty w dwóch ostatnich spotkaniach, a grają z Lisami i bedącą w dołku Chelsea.

United też musi pogubić punkty w 2 z 3 ostatnich meczów, a mają przed sobą spotkania z Wisienkami, Chelsea i Fulham

Teraz kciuki za Bournemouth w sobote :wink: