Premier League 2022/23

Z ich trenerem to bez różnicy kto będzie grał.
Jak wygrają to będę mega zaskoczony.

1 polubienie

Mudryk xDDDDDDDDDDDDDD.
Wincyj pienindzuf za przeciętniaków, wincyj xDDDDD.

No i pokarało golem ze spalonego xD.

Mecz paralityków. Chelsea w obronie wyglada jak zespół rodem z ekstraklasy.
Casemiro jak domestos czyści wszystko.

Gallagher to chyba pod wpływem jest, ile razy facet zaliczył glebę w tym meczu? xD

Mam nadzieję, że Casemiro w kolejnych sezonach dostanie choroby tzw. Brazylijczyka po 30 stce. Oby to nie był kazus Thiago Silvy

Czekaj, a to nie na tej stronie tak bardzo nim się jarano bo na aferę wpadł w nasze pole karne?

1 polubienie

Co za Czelskie łajzy xD.
Szczęście mają, że nazbierali punków za Tuchela, bo spadliby z hukiem.

United nie przegrali meczu u siebie, gdy prowadzili do przerwy od … 1978 roku bodaj, także GG.

Często się przewija tutaj lament o mecze z Bournemouth czy Leeds, a ja się zastanawiam jak mogliśmy z takimi łajzami dwa razy zremisować i to jeszcze w fatalnym stylu. W Londynie dawaliśmy się im tak tłamsić, że tylko dzięki szczęściu uratowaliśmy punkt.

9 polubień

Casemiro wlasnie udowadnia dlaczego powinien być w 11 sezonu. Jak dla mnie to chyba najlepszy transfer sezonu… No może drugi wiadomo po kim :sweat_smile:
W każdym razie to jak ogarnął środek tego wesołego cyrku z ostatnich lat, to naprawdę jest klasa sama w sobie. Szkoda, że my o nim nie pomyśleliśmy jak był na to czas…

@edum zarabia podobna kasę do Fabsa i Thiago, a ile on daje ile oni…

A sorki 300k niby dostał, to półtorej Thiago. W sumie więcej by dał nam zapewne niż Thiago i Fabs razem w tym sezonie :joy:

Już widzę jak Liverpool opłaca Jego tygodniówkę XD

1 polubienie

https://twitter.com/MUFCScoop/status/1661822521845358593?s=20

Reakcja Enzo na brak pressingu Gallaghera idealnie podsumowuje bagno w jakie się chłop wpakował. Ale tak to właśnie wygląda jak się chce zbyt szybko czegoś. Enzo to bez wątpienia najjaśniejszy punkt w drużynie Chelsea. Smutno mi patrząc na to jak się męczy.

To jak kupujemy Enzo od Chelsea za 50/60 mln ? :stuck_out_tongue:

Nie martw się Enzo. Jeszcze tylko 8 lat i będziesz mógł odejść z Chelsea

15 polubień

Pierwszy remis to jeszcze za czasów Pottera, drugi kiedy trenerem był jego asystent. Dopiero kiedy Franek przejął Chelsea ta zaczęła grać jak paralitycy. Po prostu nie zgraliśmy się w czasie. Dzisiaj to zespół mem, który pokonał by każdy.

1 polubienie

Zarabia ponad 300k na tydzień …

image

Enzo Fernandez liczący miesiące pozostałe do końca kontraktu.

10 polubień

Temat Chelsea moglibyśmy przenieść do działu Humor :grin:

Boehly zuch, rok i z klubu broniącego tytuł LM stali sie pośmiewiskiem ligi.
Amerykanski sen…

6 polubień

Napiszmy petycję do Boehly aby nie zwalniał Lampsa - za rok będzie jeden rywal mniej :wink:

1 polubienie