Premier League 2022/23

My nie walczymy w tym sezonie o mistrzostwo. Top Four to nasz cel.

Ty może walczysz ze swoim Liverpoolem o top 4, ja ze swoim o mistrzostwo do samego końca, matematycznych szans, ostatniej kropli potu i ostatniego gwizdka sędziego.
We are Liverpool, zapamiętaj!

„Nas się nie skreśla” - Andy Robertson

6 polubień

Casemiro praktycznie w MU, Romano podaje o negocjacjach, a sam Brazylijczyk usunął z IG, że jest zawodnikiem Realu.

Czyli mniej więcej do lutego, wtedy matematyczne szanse uciekną :upside_down_face:

Tak to raczej 99% pewne, że przejdzie do tego klubu mając miejsce 20 w premier league i braku LM. Dlaczego tam odchodzi ? - kasa, panowie kasa. Z czego czytałem to będzie miał podwojone zarobki - 380k funtów tygodniowo, coś takiego. Źle zarządzany klub, ale SAF zapewnił im niebotyczny majątek. No cóż zobaczymy jak będzie.

Ale w fifie czy w FM?

Jutro testy Brazola w United, podaje MARCA. Czyli na 90% zagra z Nami, nie dobrze, w finale grał świetnie.

no raczej, że dla kasy, przecież nie przekonały Go aspekty sportowe, czy miłość do United XD. To zapewne jedyne miejsce, gdzie mógłby dostać taki hajs. Typ pewnie jutro podpiszę kontrakt życia, trofeów nie potrzebuję, bo wygrał wszystko, jednak mimo to trochę lipa dla reszty ligi, Casemiro to na ten moment TOP3, jak nie TOP1 DM na świecie. Mega wzmocnienie środka United. Ponoć jeszcze idą po Antonyego z Ajaxu.
Przegrali dwa pierwsze mecze i od razu się wzmacniają, my wtopiliśmy 4 pkt z beniaminkiem i z CP u siebie, i nic.

No i? Oprócz zespołu potrzebujesz jeszcze trenera - w united masz kolejnego wuefistę.

Przecież United tego nie ma lol.

1 polubienie

W życiu, ty już się śmiałeś w maju i 15 minut brakowało byś został zrównany z ziemią, nas fanatyków Liverpoolu cechuje wiara do samego końca, kto nie rozumie ten nigdy nie pojmie mentalności naszej społeczności

1 polubienie

Serio myślisz że zagra z nami 3 dni po podpisaniu kontraktu? Testy, podpisanie kontraktu, sesja zdjęciowa, wywiady, przeprowadzka, nie wiem czy 1 trening zdąży zaliczyć. A jak zagra bez zgrania, znajomości taktyki i aklimatyzacji to tylko lepiej dla nas.

Przecież Ten Hag to nie jest jakiś fiutek.

Taki z ciebie fanatyk, a nie rozumiesz czym jest ta wiara. Co innego wierzyć, że LFC odrobi straty i wygra mecz, a co innego wierzyć, że zespół rywala poślizgnie się na innym zespole. To pierwsze to jest wiara kibica w drużynę, to drugie to nonsens. W zeszłym sezonie wierzyłem w LFC do starcia na Etihad. Kiedy Liverpool stracił bezpośredni wpływ na wygranie tytułu, to przestałem wierzyć.

1 polubienie

Ty uważaj z tym fanatyzmem, bo on do niczego dobrego nie prowadzi :upside_down_face: I chodzi tu o każdy aspekt życia :wink:

Myślę, że zagra. Jakiej taktyki ? XD Gość zagra 10x lepiej niż ten McTomek i Fred razem wzięci.

Jest, koleś nie wytrzyma nawet do świąt w United.

To, że nie wytrzyma w tym cyrku to wielce prawdopodobne. Ale obejmując poważny klub raczej spodziewał by się po nim pozytywnych efektów.

Ale ja pisałem o wierze w zespół a wiara w mistrzostwo to całkiem inna sprawa

Alcantara ledwo się obudził w samolocie na lotnisku i już zagrał.

Szanse na grę Casemiro w meczu z nami są prawie, że zerowe.
Żeby mógł z nami zagrać musiałby być zarejestrowany do rozgrywek PL dziś do 13 czasu polskiego. Wydaje się to niemożliwe, może nie zdążyć jeszcze przejść testów a ludzie z otoczenia oraz klub załatwić wszystkich formalności.

Więc uspokoję was. Szanse na grę Casemiro w meczu z nami oceniam na 0,1%.

2 polubienia