Premier League 2022/23

FB_IMG_1660906512308

3 polubienia

Mude fakty są takie, że gość przechodzi do United syty, nic nie musi udowadniać a i tygodniowkę ponoć dostanie koło 350k. Może być tak, że przez pierwsze kilka/kilkanaście meczów zagra fajnie a później wtopi się w tą marność graczy ManU.

Nie mówię, że jest słabym zawodnikiem, ale przez całą karierę w Realu grał z Krossem i Modriciem czyli topką środka pola, Varane też do czasu gry obok Ramosa był super. Później zaliczył zjazd. Nie wiadomo, jak sobie będzie dawał radę w innym środowisku.
Idzie mu 31 rok życia a młodszy, szybszy i zwrotniejszy nie będzie.

2 polubienia

Pewnie że tak, idzie do drużyny w której presja jest o wiele mniejsza niż w Madrycie, kasę weźmie piękną, idzie chłopak odcinać kupony na starość grając w najlepszej lidze na świecie, jak się bawić to tak jak Casemiro

Niesamowite, Kane strzela w sierpniu i już nawet drugą bramkę.

Btw
Anglik właśnie pobił Aguero i strzelił najwięcej bramek dla jednego klubu w historii PL (185).

Jak się nie mylę, to Spurs 3 bramka w tym sezonie z różnego. Druga na pewno.

Niestety jak widać Steven nie jest gotowy na prowadzeni drużyn w PL. Podejrzewam że to są jego ostatnie chwile.

Mitrovic, co gość gra głową to nie mam pytań. Nie dziwię się że wtedy przeskoczył TAA, bo z Brentford każdego obrońcę przeskakuje. Chyba w tym sezonie strzeli to 10+ co najmniej.

1 polubienie

Jak możesz tak szkalowań przyszłego menagera i legendę Liverpoolu??? Hurr Durr!!

A tak na poważnie - PL wyjaśniła go szybciej niż myślałem i nie jest to dla mnie wiadomość miła.

Av ma wiecej punktow niż Liverpool.I kontuzje najważniejszego obrońcy.Jak grał Liverpool bez Van Dijka

Ale ten ich najlepszy obrońca to tam gra przecież od tego sezonu i zagrał 2 spotkania, w tym 2:0 od Bourt i już w tym sezonie nie wróci.
Porównanie tej sytuacji do Van Dijka to jakiś żart, zważywszy przede wszystkim na tym, że On zagrał dwa spotkania dla tego klubu XD

AV przegrała ona wyjazdy - z beniaminkiem i z CP i wygrała że słabiutkim Evrrtonem, gdzie nawet nie byli mega dominujący. Gerro poleci niedługo.

I jeszcze jedno - “moją więcej PUNKTÓW od Liverpoolu”, od kiedy jeden to liczba mnoga XD.

Bo mają więcej punktów póki co. na razie mają 3 pkt, a my 2. Nie jest powiedziane o ile punktów mają więcej tylko sam fakt, że mają ich więcej

2 polubienia

Tottenham pokazuje bardzo silną wolę walki, mają niesamowitą mentalność. No i Kane’a czy Sona. Everton - Nottingham słaby mecz, mówię nie ma co przełączać na Fulham jak tak szybko prowadzili 2:0, a tutaj emocje do samego końca.

12 minuta Arsenal 2:0 hehe.

Arteta tam robi pake.

Ochłoń to nadal Arsenal

I znowu Ty kwestionujesz tamtejszy projekt.

W 2019 też mówili - ochłoncie, to nadal Liverpool :wink:

Ale to co uważasz ze będą walczyć o mistrzostwo kraju?

Ja bym jeszcze poczekał parę kolejek, będzie można coś stwierdzić. Oczywiście jest progres ale jak duży to zobaczymy z lepszymi drużynami.

1 polubienie

I prawdopodobnie 9p po 3 meczach. My mamy ledwo 2 po 2. Do tego świetnie funkcjonują na tle beniaminka (choćby tylko ze słabszymi tak grali, to im spokojnie Top4 zapewni), a Jesus pokazuje kolejny raz, że nieco ograniczał go czas na boisku w City - świetny zakup, tak samo jak zaryzykowanie i zaufanie Norwegowi w środku pola.

Ale czy to pozwala wyciągnąć daleko idące wnioski, ja już znam te świetnie wyglądające zespoły z początku, zobaczymy w połowie sezonu, zobaczmy jak ktoś ważny wypadnie, narazie to fajna, wesoła piłka ale stawiam ze nie będzie konsekwentna i prędzej czy później zaczną gubić punkty

Do pewnego momentu na pewno, ich celem na ten sezon jest TOP4 i jestem pewien, że go zrealizują.

Tak samo jestem pewien, że do 2 latach będzie kandydatem do tytułu. Arteta to uczeń Pepa. Już od tamtego sezonu było widać, że idą w dobrą stronę. Teraz dodali Jesusa, który jest kapitalny, własnie zaliczył 3 asystę w tym sezonie + ma dwie bramki. Saliba świetnie wygląda na ŚO, a przypomnę, że parę lat temu eksperci uważali go za TOP talent na ŚO i jak widać spełnia się to.

Ja niczego w piłce pewien nie jestem

1 polubienie