Premier League 2023/2024

Jutro Nunez 3 na dokładkę

2 polubienia

Ciekawe czy De Zerbi przepadnie w lepszym klubie

No to zakłady kiedy Edie Howe poleci ze stołka w Newcastle?

Hmm, a gdyby grać 4-4-2/4-2-4 po odejściu Salaha z Nunezem i Fergusonem na szpicy?

Póki będzie Klopp u nas, to po za 4-3-3 nic więcej nie zobaczysz.

Akurat w dzisiejszym meczu to nie jest wynik spowodowany różnica klas na boisku tylko na ławce trenerskiej. Howe jest dobrym trenerem ale na zespoły w okolicach 10-15 miejsca.

Bierzemy Fergusona z De Zerbim i po kłopocie xD (żarcik, dla niekumatych)

Chelsea jest cudowne :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 polubienie

mnie dziwi, że Newcastle nie dokupili CB do pary z Botmanem. Jak na taka kasę to mało wydają i po trochu.
Do srodka tez tylko Tonali przyszedl. Przeciez oni maja wezsza kadre od nas. Cos czuje, ze Howe moze poleciec, bo oczekiwanja duze a on nie ma kadry do gry co 3 dni.
Nie zeby to mnie martwilo, ale cos malo tych transferow w stosunku do potrzeb.

1 polubienie

Szachy 5D, póki co uzgadniają kontrakt z sędziami. Później będą się bawić w kupowanie zawodników

1 polubienie

I o Fergusonie można mówić że to będzie game changer, a nie o chłopaku który w sparingu miał fajne 30 minut na stoperze lub kilka udanych dryblingów z Darmstad

1 polubienie

2 polubienia

to moze teraz sie kupcy na nas przerzucą.

5 polubień

Dobre to United, widać rękę specjalisty Eryka.

Słaby początek na Emirates, szkoda, że Kiwior na ławce.
Spektakularny kiks Havertza.
Newcastle, przepraszam, ManU na razie tłem dla Armatek, gospodarze się rozkręcają.

Ja będę zadowolony z remisu. Jak najwięcej strat punktów przez drużyny aspirujące do top 4 będzie mnie cieszyć. Na koniec sezonu znowu może będzie trzeba liczyć o te parę pkt.

1 polubienie

Ten Hag się przeliczyl z tą “erą”, Klopp dalej potrafi to i owo, świetnie trzyma drużynę tyle lat i dalej to robi, Guardiola także działa w najlepsze a smutny Holender w United właściwie stoi w miejscu i nie widać tam żadnego progresu.

3 polubienia

No i 1-0. Rashford zrobił swoje

Pomyliłem się co do Arsenalu. Raczej to był chyba tylko jednosezonowy wystrzał.

Edit: O już remis xd