Premier League 2023/2024

2 polubienia

to moze teraz sie kupcy na nas przerzucą.

5 polubień

Dobre to United, widać rękę specjalisty Eryka.

Słaby początek na Emirates, szkoda, że Kiwior na ławce.
Spektakularny kiks Havertza.
Newcastle, przepraszam, ManU na razie tłem dla Armatek, gospodarze się rozkręcają.

Ja będę zadowolony z remisu. Jak najwięcej strat punktów przez drużyny aspirujące do top 4 będzie mnie cieszyć. Na koniec sezonu znowu może będzie trzeba liczyć o te parę pkt.

1 polubienie

Ten Hag się przeliczyl z tą “erą”, Klopp dalej potrafi to i owo, świetnie trzyma drużynę tyle lat i dalej to robi, Guardiola także działa w najlepsze a smutny Holender w United właściwie stoi w miejscu i nie widać tam żadnego progresu.

3 polubienia

No i 1-0. Rashford zrobił swoje

Pomyliłem się co do Arsenalu. Raczej to był chyba tylko jednosezonowy wystrzał.

Edit: O już remis xd

Nie da się oglądać sędziowania tego parodysty Taylora. Koleś tak pcha United jak się tylko da. Koleś urodzony w Manchester i sędziuje taki mecz… Padaka

Cóż to za dziwny pomysł Mułów z tymi koszulkami.
Maskują się?

to gra juventus united

Podobno chcieli tym sposobem zmylić Pogbe i ściągnąć go z powrotem.

P.s jak oceniacie decyzję o niepodyktowaniu karnego ?

Na moje słuszny osąd.

@mazi dokładnie ja sam problemu nie mam z regułami, a z konsekwencją ich wykonywania jak żółta dla TAA z Newcastle, ale jak zaraz widzę te samą sytuację w drugą stronę bez kartki to zostaje niesmak.

Czekam tylko jak będzie jakiś mecz gdzie przy strzale ktoś nabije rękę naszemu piłkarzowi tak jak my mieliśmy z Chelsea i straciliśmy 2 pkt i oczywiście wtedy już będzie karny.

porąbane raz gwiźdzą tak raz inaczej, straszna niekonsekwencja.
Imho nie powinni takich karnych dyktować. To premier league

Karny słusznie odwołany, ale Havertz jak był słaby w Chelsea, tak jest slaby w Arsenalu.

A ManU ma taktykę na mecz niczym Nottingham, gra na czas i laga.

1 polubienie

Maguire wchodzi. Stawiajcie domy na Arsenal xD

5 polubień

Arteta trochę jak pierwszy sezon/dwa Jurgena gdzie miał swoją złotą 11 i jedną formację i nie robił żadnych zmian taktycznych czy nie wpuszczał nowych zawodników bez różnicy jaki był przebieg meczu.

A ma Trossarda, Jesusa, którzy potrafią zmi nic obraz gry. Zaraz Magłaja strzeli potylicą i dopiero zaczną gonić wynik i dokonywać zmian.

Z perspektywy Liverpoolu, to remis jest najlepszym wynikiem w tym spotkaniu, bo obie drużyny będą już w plecy o kilka punktów.

edit. No i lipa. A ten wielki Arsenal miał ponoć walczyć o mistrza w tym sezonie :rofl:

Johny Evans i Harry McGyver na środku obrony United :laughing: