Premier League 2023/2024

Newcastle dzisiaj, a tydzień temu z Liverpool całkiem inna drużyna, dzisiaj nie pewna w obronie, dużo popełniają błędów i podania niechlujne, słabo.

Bo z nami grali u siebie, a tutaj grają na wyjeździe i jeszcze gorącym terenie.

Im jak dojdzie LM, to imo zostaną rozczarowaniem sezonu PL.

Ale gwałt na arabach.
Środek pola mają za defensywie ustawiony a najlepsze ze okno trans. jest zamknięte…

Cena Fergusona właśnie wzrosła do 100 mln £ xD

No a z wypowiedzi ludzi z Brighton wynikało, że jak będą sprzedawać kiedyś Fergusona to za ponad 100 baniek i wtedy trochę mnie to śmieszyło. Po dzisiejszym meczu już mnie to mniej śmieszy…

1 polubienie

Przede wszystkim to grają bez Botmana.

3 polubienia

Uwielbiam tą ligę, Brighton przegrało niedawno 1:3 z WHU by wygrać z faworyzowanym Newcastle. Świetna jest ta liga angielska.

6 polubień

Coś mi się wydaje że Sroki po prostu odczuli bardzo mentalnie mecz z Liverpool, chyba siedzi im w głowie ten mecz do dzisiaj bo nie istnieją na tle Brighton.

Ferguson to hasa jak młody Rooney. To może być gwiazda. Haaland tez na lajcie 3 gole. Co klasowy napadzior to napadzior.

Jutro Nunez 3 na dokładkę

2 polubienia

Ciekawe czy De Zerbi przepadnie w lepszym klubie

No to zakłady kiedy Edie Howe poleci ze stołka w Newcastle?

Hmm, a gdyby grać 4-4-2/4-2-4 po odejściu Salaha z Nunezem i Fergusonem na szpicy?

Póki będzie Klopp u nas, to po za 4-3-3 nic więcej nie zobaczysz.

Akurat w dzisiejszym meczu to nie jest wynik spowodowany różnica klas na boisku tylko na ławce trenerskiej. Howe jest dobrym trenerem ale na zespoły w okolicach 10-15 miejsca.

Bierzemy Fergusona z De Zerbim i po kłopocie xD (żarcik, dla niekumatych)

Chelsea jest cudowne :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 polubienie

mnie dziwi, że Newcastle nie dokupili CB do pary z Botmanem. Jak na taka kasę to mało wydają i po trochu.
Do srodka tez tylko Tonali przyszedl. Przeciez oni maja wezsza kadre od nas. Cos czuje, ze Howe moze poleciec, bo oczekiwanja duze a on nie ma kadry do gry co 3 dni.
Nie zeby to mnie martwilo, ale cos malo tych transferow w stosunku do potrzeb.

1 polubienie

Szachy 5D, póki co uzgadniają kontrakt z sędziami. Później będą się bawić w kupowanie zawodników

1 polubienie

I o Fergusonie można mówić że to będzie game changer, a nie o chłopaku który w sparingu miał fajne 30 minut na stoperze lub kilka udanych dryblingów z Darmstad

1 polubienie