Premier League 2023/2024


No to wiadomo kiedy city ma być ukarane

Uwierze jak zobacze nowego trenera na lawce oszustow ani chwili wczesniej!
Jakos jednak nie sadze aby to nastapilo juz za rok.

Niech już wypie#rza. Nie mogę na tego łysego patrzeć. Jego osoba mnie obrzydza. Klopp odchodzi w znacznej mierze przez tego Pana i jego drużynę oszustów.

2 polubienia

James przedłużył kontrakt z Brighton.

10 polubień

Leeds i Southampton w finale baraży o PL. Zdecydowanie wolałbym ekipę Leeds która ma wielu ciekawych i perspektywicznych zawodników w składzie. Soton w dużym stopniu opiera się na wypożyczeniach, dzisiaj mieli w skladzie 4 takich graczy a 5 wszedl z lawki. Komicznie wyglądalo wbiegniecie na murawę kibiców po końcowym gwizdku, zapomnieli chyba, że trzeba jeszcze pokonać Leeds aby awansować do PL. Niemniej na pewno drużyny w Premier League na nowy sezon ciekawsze niz w obecnym sezonie, gdzie mielismy mini-champioship w PL.

Też jestem za Leeds, za Southampton nigdy nie przepadałem, typowy klub na pograniczu walki o utrzymanie. Natomiast Leeds pamiętam z półfinału LM, Kewell, Harte, Viduka i te sprawy. Swoją drogą dziwne, że po spadku Leeds i Leicester nie sprzedawało zawodników, którzy z powodzeniem mogli grać w klubach połowy stawki PL.

BREAKING: Premier League chief executive Richard Masters will attend Arsenal against Everton on Sunday afternoon, instead of #ManCity against West Ham, the Premier League have confirmed.

Pachnie tu jakimś wałem.

2 polubienia

Varsenal przez cały sezon był ciągnięty za uszy, więc i na koniec zapowiada się jakiś wałek.

2 polubienia

Manchester City też był ciągnięty za uszy, zarówno na boisku jak i poza nim, gdzie ich właściciele z ZEA i deale, które robią z rządem UK zapewniają im nietykalność mimo 115 zarzutów. Jeśli coś miałoby być wydrukowane w ostatniej kolejce, to na korzyść City. W każdym razie City rozgromi West Ham i sięgnie po mistrzostwo. Żeby sędziowie mieli coś zmienić, to by musieli wyjść na boisko z karabinami i strzelać do zawodników Manchesteru.

2 polubienia

Dla nas w ostatniej kolejce jako postronny kibic Liverpoolu to wybór pomiędzy zespołem w którym przekręcili nas na grę w siatkówkę, w polu karnym, a zespołem gdzie można w nas wjeżdżać karate kick w polu karnym.

Zacny wybór, nie ma co :rofl::rofl:

2 polubienia

Mesjasz futbolu, genialny taktyk i najlepszy trener świata opuszcza Brighton po sezonie. Ciekawe kto go zatrudni, bo Bayern już zdecydowanie odmówił mu pracy.

1 polubienie

Trochę miejsc wolnych jest. Barca, Juve, może ManU. A kto wie czy nie Bayern jednak, gdzie Tuchel nie chce zostać. Dynamicznie się wszystko zmienia.

Oczywiście, że trafi do Barcelony patrząc na zwrot w sprawie Xaviego. Niesamowite jaki burdel panuje w pozostałych klubach.

1 polubienie

To jednak Xavi odchodzi? Bo jeszcze parę tygodni temu ogłaszał, że zostaje.
@qba3 wow, to że tam jest burdel i Laporta nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu, to wiedziałem, ale że jest tak źle, to nie przypuszczałem. No to Barca z Bayernem dzielnie walczą ze sobą, kto ma większy cyrk w klubie xd

2 polubienia

Już spieszę z wyjaśnieniem tego burdelu :smiley:

Otóz sytuacja jest taka - nie ma wyników, w klubie gorąca atmosfera, Xavi postanawia zdjąć presję z siebie i zawodników i uspokoić sytuacje i mówi że po sezonie NIEZALEŻNIE od wszystkiego odchodzi, następnie wyniki się poprawiają, jest spora szansa na półfinał LM po losowaniu, huraoptymizm w klubie, ale Xavi nadal mówi, że nawet jak wygrają LM to odejdzie, później przegrywamy wszystko (piszę my, bo kibicuje też Barcelonie) i okazuje się, że mimo to Laporta chce zatrzymać Xaviego (pewnie inny, lepszy kandydat nie chce pracować w klubie bez możliwości finansowych z niepewną sytuacją) i Xavi po rozmowie się zgadza zostać na prośbę zarządu w momencie, gdy jak wspomniałem nie walczymy już o nic (no ewentualnie 2 miejsce dające superpuchar, ale już raczej to przyklepane). No i nagle Laporcie nie spodobała się wypowiedź Xaviego na konferencji, gdzie mówi wprost jaka jest sytuacja finansowa klubu i że nie mogą sobie pozwolić na wydatki jak inne kluby z topu. W związku z tą PRAWDZIWĄ WYPOWIEDZIĄ Xaviego (i może pewnych wewnętrznych naciskach agentów zawodników którzy w Barcelonie grzeją ławę) Laporta się wkurzył bardziej niż o wyniki i atmosfera znów jest napięta i chcą zwolnić Xaviego, którego namawiali na pozostanie jeszcze miesiąc temu :slight_smile:

Ogólnie Barcelona to jest cyrk na kółkach w tym momencie, tam sytuacja jest tak zepsuta, że by można rozprawkę pisać o sytuacji finansowej i “zarządzaniu” Laporty, który oszukuje rzeczywistość.

6 polubień

Mnie to wygląda na: Zerbi dogadał się z Brighton w sprawie odejścia, nie wiem na jakich zasadach ale odchodzi. Barcelona jakoś to zepnie finansowo. Laporta zwalnia Xaviego z byle powodu a w świat idzie fejkowa sytuacja przykrywając to co robią kluby: szukają następnego trenera za plecami obecnego.

1 polubienie

Cóż za żałosna narracja. Nikt go nie uważał za mesjasza footballu, genialnego taktyka, czy najlepszego trenera. I również nikt, oprócz Ciebie, nie hejtował Go za to, że ma przeciętne wyniki w tym sezonie z zespołem, który co okienko tracił kluczowych piłkarzy, jak Trossard, Caidedo, Mac Allistera (którego tutaj niektórzy mają za zbawcę, to pomyśl jaka to była strata dla Brighton). Gość i tak długo tam robił wyniki ponad stan. To dobry trener, który jak miał piłkarzy pod swoją grę, to wychodziło mu świetnie.

Jeszcze przytoczę Twoje zdanie: "Jesteś zbyt negatywnie nastawiony do Slota. Rozumiem wątpliwości, bo sam jej mam, ale dajmy mu czas. "

Jemu dajmy, “De Ogóra” nawet nie bierzmy XD. Żałosne doprawdy.

12 polubień

Bardzo szybko Foden uciszył trybuny na Emirates :shushing_face:

Mistrza chyba znamy. Już emocji chyba nie będzie.

Chciałem pisać, że City pewnie zrobi 3:0 do przerwy i większych emocji już nie będzie jeżeli chodzi o mistrzostwo.