Premier League 2023/2024

Już spieszę z wyjaśnieniem tego burdelu :smiley:

Otóz sytuacja jest taka - nie ma wyników, w klubie gorąca atmosfera, Xavi postanawia zdjąć presję z siebie i zawodników i uspokoić sytuacje i mówi że po sezonie NIEZALEŻNIE od wszystkiego odchodzi, następnie wyniki się poprawiają, jest spora szansa na półfinał LM po losowaniu, huraoptymizm w klubie, ale Xavi nadal mówi, że nawet jak wygrają LM to odejdzie, później przegrywamy wszystko (piszę my, bo kibicuje też Barcelonie) i okazuje się, że mimo to Laporta chce zatrzymać Xaviego (pewnie inny, lepszy kandydat nie chce pracować w klubie bez możliwości finansowych z niepewną sytuacją) i Xavi po rozmowie się zgadza zostać na prośbę zarządu w momencie, gdy jak wspomniałem nie walczymy już o nic (no ewentualnie 2 miejsce dające superpuchar, ale już raczej to przyklepane). No i nagle Laporcie nie spodobała się wypowiedź Xaviego na konferencji, gdzie mówi wprost jaka jest sytuacja finansowa klubu i że nie mogą sobie pozwolić na wydatki jak inne kluby z topu. W związku z tą PRAWDZIWĄ WYPOWIEDZIĄ Xaviego (i może pewnych wewnętrznych naciskach agentów zawodników którzy w Barcelonie grzeją ławę) Laporta się wkurzył bardziej niż o wyniki i atmosfera znów jest napięta i chcą zwolnić Xaviego, którego namawiali na pozostanie jeszcze miesiąc temu :slight_smile:

Ogólnie Barcelona to jest cyrk na kółkach w tym momencie, tam sytuacja jest tak zepsuta, że by można rozprawkę pisać o sytuacji finansowej i “zarządzaniu” Laporty, który oszukuje rzeczywistość.

6 polubień

Mnie to wygląda na: Zerbi dogadał się z Brighton w sprawie odejścia, nie wiem na jakich zasadach ale odchodzi. Barcelona jakoś to zepnie finansowo. Laporta zwalnia Xaviego z byle powodu a w świat idzie fejkowa sytuacja przykrywając to co robią kluby: szukają następnego trenera za plecami obecnego.

1 polubienie

Cóż za żałosna narracja. Nikt go nie uważał za mesjasza footballu, genialnego taktyka, czy najlepszego trenera. I również nikt, oprócz Ciebie, nie hejtował Go za to, że ma przeciętne wyniki w tym sezonie z zespołem, który co okienko tracił kluczowych piłkarzy, jak Trossard, Caidedo, Mac Allistera (którego tutaj niektórzy mają za zbawcę, to pomyśl jaka to była strata dla Brighton). Gość i tak długo tam robił wyniki ponad stan. To dobry trener, który jak miał piłkarzy pod swoją grę, to wychodziło mu świetnie.

Jeszcze przytoczę Twoje zdanie: "Jesteś zbyt negatywnie nastawiony do Slota. Rozumiem wątpliwości, bo sam jej mam, ale dajmy mu czas. "

Jemu dajmy, “De Ogóra” nawet nie bierzmy XD. Żałosne doprawdy.

12 polubień

Bardzo szybko Foden uciszył trybuny na Emirates :shushing_face:

Mistrza chyba znamy. Już emocji chyba nie będzie.

Chciałem pisać, że City pewnie zrobi 3:0 do przerwy i większych emocji już nie będzie jeżeli chodzi o mistrzostwo.

No chyba póki mecz trwa to chyba mogą w każdej chwili być emocje bo to chyba piłka nożna jest.

No sprawa jest ciekawa, City 2:1, Arsenal 1:1 XD

Ten Kudus to chyba pierwszy piłkarz od dawna który rzeczywiście w jakimś stopniu przypomina Suareza. Jakby ktoś go ściągnął na Anfield to byłbym bardziej niż szczęśliwy

A “memnited” poza Europą i bardzo dobrze! nie dla psa kiełbasa nie dla nich salony :muscle::smiley:

Czyżby WHU chciało być lepszą AV?

1 polubienie

O kurde co ten Kudus zaebał :exploding_head:, baller

Zawsze jeszcze mogą wygrać FA Cup i zagrać w LE.

2 polubienia

Nie przewiduję takiego scenariusza!
“memnited” w Europie mówię NIE! :smiley:

Dziwny jesteś, United w jakichś podrzędnych rozgrywkach europejskich Ci przeszkadza, gdzie jest realna szansa na ich słabszą dyspozycję w lidze a za siepaczy z Evertonu to dałbyś sie pokroić żeby tylko pozostali w lidze.

13 polubień

Dokładnie, komu potrzebne derby w Premier League z tymi rzeźnikami? Nikomu.

W sumie to nie wiem czy Aston Villa to dobry pomysł w tej LM, ale z drugiej strony Emery to lubie takie turnieje grać wiec może bardziej niż united ostatnio nie skompromitują PL w tych rozgrywach.

1 polubienie

DeRbY mUsZą ByĆ.

MeMuNiTeD tO zŁo.

Gość niby dojrzały facet, a teksty jak dzieciak.

2 polubienia

No to oficjalnie mamy w tym sezonie więcej trofeów niż Arsenal…

9 polubień

Nie do końca, Tarcza Wspólnoty to też trofeum.

1 polubienie

The King is gone, long live the King!
Jest smutno po odejściu Jürgena ale uwierzcie nienajmłodszemu już człowiekowi-LFC będzie jeszcze na szczycie!:red_circle::muscle::trophy::smiley:

Come on Arne :trophy::blush: