Premier League 2023/2024

Wygrać 4 tytuł z rzędu, a w głowie maja tylko wypowiedzi Trenta. Levels


Ciekawe ile tytułów im zabiorą za wałki finansowe.

1 polubienie

żadnego im nie zabiorą

1 polubienie

Ja tam się cieszę, że Varsenal upadł i se ten głupi ryj rozwalił. Za brak pokory, szacunku i te sędziowskie wałki przez cały sezon.

@Edum żałosny to jest twój komentarz. Pół forum tu waliło konia pod De Zerbiego jaki to cudowny trener i chciałem wam tylko wbić delikatna szpilkę. Robicie ze zwykłego przeciętniaka jakiegoś boga. Nie obchodził mnie, że stracił piłkarzy. Jeśli jest tak dobry jak opisujecie, to powinnien robić mistrzostwo.

2 polubienia

Na 100% nic im nie zabiorą, bo wtedy o swoje upomniałyby się też kluby które zajmowały 5 i 18 miejsca w tym okresie. Jeśli w ogóle city zostanie jakoś dotkliwie ukarane to będę zaskoczony

2 polubienia

Kto na przykład? Bo piszesz pół forum, pokaż przykłady, bo jeśli ich nie przytoczysz, to napisałeś kolejny żałosny komentarz.

Te dwa zdania świadczą o poziomie Twojego odklejenia.

Nie dziwi mnie to, ta wypowiedź była niepotrzebna i słaba. Tak samo jak “Czas wyrównać rachunki” Salaha przed finałem LM 2022. Nasi piłkarze za dużo mówią.

“I think this Premier League [title] means a little bit more because … no team’s ever done it before ,” Foden told broadcaster

Chodziło mu o wygranie czterech mistrzostw PL pod rząd.

Swoja drogą to juz 12 przypadek na ostatnie 13 sezonów, że wygrany w meczu o Tarczę Wspólnoty, potem nie wygrywa PL.

1 polubienie

W dupę niech sobie wsadzą te 4 tytuły z rzędu OSZUŚCI bo one gówno są warte!

2 polubienia

To nieprawda. Historia pamięta zwycięzców. Oni wygrywają. My przegrywamy. Realowi czy Barcelonie sędziowie pomagali w LM. Czy to im umniejsza sławy i popularności? Puchar to puchar. Niestety ale my w jesteśmy dla ogółu kibiców piłkarskich przegrywami.

1 polubienie

Fajnie jest być przegrywem będąc jednym z najbardziej utytułowanych klubów na świecie :smiley:

1 polubienie

Pitolisz panie, dla moich znajomych którzy obejrzą ligę mistrzów, bo akurat leci w TV to Liverpool jest tym fajnym walecznym klubem który odwraca niemożliwe wyniki.

Dzięki Jürgenowi to Liverpool obok City jest na ten moment największą sportową marką w Anglii dla niedzielnych kibiców.

Status przegrywów w Anglii mają bardziej Arsenal ,Tottenham czy Chelsea gdzie przy rozmowach z tych pierwszych zawsze są śmieszki nieważne jak zagrają w grupie w lidze mistrzów, bo później i tak odpadną, a w lidze to standardowo walka o top 4 i tyle.

Z niebieskich to znowu zawsze poruszane są kwestie wydanych pieniędzy, a tego jak słabo grają.

1 polubienie

Idź kibicuj Realowi. Za tydzień wpadnie 15 (czy cholera wie która, mam) liga mistrzów, za trzy tygodnie Mbappe się oficjalnie potwierdzi. Super zabawa takie kibicowanie.

4 polubienia

Z pewnością mu chodziło o wygranie 4 mistrzostw pod rząd, ale moim zdaniem to celowe nawiązanie do wypowiedzi Trenta.
Zrzut ekranu 2024-05-20 041247

1 polubienie

Moim zdaniem mocno nadinterptujesz. Wątpię, że Foden jest tak błyskotliwy i w pomeczowym wywiadzie przy fecie mistrzowskiej wbił taką ukrytą szpilkę.

Według twojej logiki to każde użycie słów “te mistrzostwo znaczy więcej” było by nawiązaniem do Trenta, a nie jest to przecież jakaś niespotykaną wypowiedź dla kogoś kto coś wygrał.

1 polubienie

Jakbym słyszał moją 86letnią babcie.

Co w tym kibicowaniu nie tak? Lepiej przegrywać finały i kupować Nunezów, czy co?

To nie nadinterpretacja, to kompleks City.

Moim zdaniem 0, ale za to jakaś drużyna z dołu tabeli znowu dostanie -10 punktów

1 polubienie

Hmm, czyli byłbyś zadowolony, gdybyśmy wygrywali z pomocą sędziów?
“Historia pamięta zwycięzców” - takie gadanie, przegranych też.
Odnośnie Realu pamiętam, jak swego czasu przez kilka lat nie mógł przebrnąć 1/8 LM :wink: W lidze hiszpańskiej dostawali baty od Barcelony. Teraz mają świetny okres, ale wiecznie to trwać nie będzie, tiki-taka Barcelony też się skończyła itp. Kto wie, może Borussia zaskoczy? To jeden mecz, jakaś kontuzja, kartka i wszystko się może zdarzyć.
Liverpool, wielki przegryw z 19 ligami i 6 LM, ech. Jeszcze się wygra niejeden puchar, ale co sezon się nie da.

1 polubienie

Też nie wydaje mi się, by zabrali City jakiekolwiek tytuły za wałki, bo masa klubów zażądałaby od władz Premier League rekompensaty finansowej za poniesione straty. Choć przyznam, że chętnie dam się zaskoczyć. Tu jest dodatkowe pole do popisu dla pozostałych drużyn w Premier League - wydaje mi się, że w przypadku łagodnej kary, kluby z PL złożą protest i kto wie czy nie wymyślą czegoś w zmowie, bo jednak przepisy FFP dotyczą wszystkich w ten sam sposób (przynajmniej formalnie). Jeżeli Everton czy Nottingham za marne 10 zarzutów dostają po -8 i -4 punkty, to za 150 zarzutów City powinno przynajmniej dostać sporo ujemnych i bana na transfery na minimum 2 lata jak swego czasu Chelsea za machlojki przy sprowadzaniu młodych piłkarzy.

Ja bym sobie życzył scenariusza, w którym City zostaje zdegradowane z Premier League i na start dostają -30 punktów w którejkolwiek lidze by się nie znaleźli.

Łysy coś sugeruje że nie podpisze nowej umowy z City. Szkoda że nie odszedł kilka lat temu. Kibicuję mu z tą decyzją.