Premier League 2023/2024

Chyba nie żałujesz, że się tak pomyliłeś?

Dlaczego mam żałować, że kupujemy Ferrari zamiast Tesli, która może się zapalić? Chelsea w poważnych tarapatach i top4 ucieka. Nie wiem co się teraz musiałoby stać, żeby Liverpool nie zagrał w LM w kolejnym sezonie.:slight_smile:

Nie chcę krakać, ale kilka kontuzji i szansę wzrastają. W każdym razie bez plagi kontuzji i z Caicedo, to nie widze takiej opcji.

Nie no żartuje, oczywiście zgadzam się z tobą w 100% teraz.
Aż humorek się poprawił, wieczorem pewnie wyskokówki wjadą. Jak pięknie być kibicem LFC.

1 polubienie

Haaland już ładuje. #znaki

Fajnie, że nowa grafika, ale z tym rozmiarem czcionki to trochę przegięli.

2 polubienia

O rudy się już popsuł

1 polubienie

Przyjemnie się ogląda Burnley jak do tej pory, takie nowe Leeds z pierwszego sezonu za Bielsy.

1 polubienie

Haaland już dwie bramki, to jest dopiero potwor

Pewnie kwestia przyzwyczajenia się do nowych kolorów, czołówki, prezentowanych treści. Jak dla mnie ten napis Premier League w prawym dolnym rogu mógłby zniknąć. Dopiero teraz włączyłem spotkanie, wiedziałem o nim i zapomniałem.

Mnie się Lewis bardzo podoba. Kolejny młody chłopak że szkółki City, którego warto oglądać.

Bardzo nudny mecz na otwarcie. Burnley bezjajeczne i troche chyba obsrane w tym meczu

City nic się nie zmieniło, strzelili dwie bramki, kontrolowali mecz, dodali kolejną bramkę, nie chcę mówić, że wygrali bez wysiłku no ale Burnley nie postawiło jakichś trudnych warunków City.
Mam pytanie, da się gdzieś ustawić aby przychodziły powiadomienia o wybranych spotkaniach Premier League? Na Viaplay czy coś innego? (Chodzi mi o wszystkie spotkania Liverpoolu i wybrane przeze mnie, np. na godzinę przed spotkaniem).

Druga bramka Haalanda bardzo ładna. Zrobił to z taką łatwością i swobodą, jakby codziennie pakował takie brameczki na treningach. Widać, że pewność siebie jest na wysokim poziomie.

Opłaciło się postawić na City u buka, łatwy zysk.

Wydaje mi się, że jak korzystałem trzy lata temu z oficjalnej aplikacji Premier League to chyba była tam tego typu opcja.

Jeśli masz trochę nowszy telewizor, to w samym TV możesz to ustawić. Ja mam LG i przychodzą mi powiadomienia o spotkaniach PL pare minut przed meczem.

Na flashscore też jest opcja o wysyłaniu powiadomień przed meczem.

1 polubienie

De Bruyne wypada z kontuzją (hamstring).
Źródło: link

W sumie to nie nasz problem, ale zobaczymy, czy w jakikolwiek sposób spowolni to City.

Odbiegając od tematu już męczących plotek transferowych to jakie ekipy interesują was poza Liverpoolem?

Ja pewnie będę oglądał większość meczów City i Arsenalu ze względu na ich prawdopodobny wyścig po tytuł.

Także interesuje mnie bardzo projekt Newcastle i to jak sobie będą radzili w tym sezonie.

A wy macie jakieś ekipy które będziecie bacznie obserwować?

Pewnie obejrzę kilka meczów Burnley i Brighton