Premier League 2023/2024

Patrzac na kadre chelsea, odejscia z klubu, do tego nowe transfery, te ktore nie odpalily i planowane odejscia to mysle, ze jak oni nie zrobia konkretnych transferow do pomocy i ataku to moga sie mocno okopac gdzies w okolicy 8-9 miejsca. Mają ogromne bogactwo w obronie ale jutro prawdopodobnie wybiegnie Gallagher, Chukwuemeka,Mudryk do tego Sterling, nowy Jackson. Takie mają gwiazdy na ten moment. Powazne kontuzje Nkunku,Fofany a Chillwell i James tylko odliczają dni do kolejnej kontuzji. Jesli nie zrobia mocnych transferow i Pochettino szybko tego bajzlu nie ogarnie to beda jedynie ligowym sredniakiem. Jutro mimo, ze gramy bez DM-a to nie wyobrazam sobie innego wyniku niz nasze zwyciestwo.

Edit. To tez smieszne co napisalem ze potrzebuja mocnych transferow, bo oni przeciez nic innego nie robią tylko kupują, ale tam są same koty w worku, nie widac wiekszej jakosci w tych transferach, na pewno nie na top 4-5, są slabsi niz w zeszlym sezonie :slight_smile:

Na flashscore na telefon mam ustawione od kilku lat do tego oficjalny kalendarz premier league w kalendarzu google i na Alexę przychodzą mi powiadomienia

Oglądam kątem oka mecz Arsenalu i szału nie ma. Ten mityczny, wręcz legendarny Rice praktycznie niewidoczny.

@Lapaino masz absolutnie rację, ale nadal potrzymuje zdanie, że Rice to średnie, angielskie drewno i mocno za niego przepłacili.

Wytrzymaj sie do paru kolejek, albo przynajmniej do końca meczu … Nigdy się ludzie nie nauczą :joy:
Da jakąś asystę czy coś i trzeba będzie się gimnastykować żeby cofać napisane słowa.

@Hanys szczerze pierwszych 10 min nie oglądałem, ale patrząc parę ostatnich akcji to gra bardzo dobrze.
Wszystkie akcje zaczynają się od niego, dokładne podania , nie traci piłek, na razie poprawny występ.

1 polubienie

Arsenal mistrzem Anglii za raz … dwa … trzy. :slight_smile:
Niesamowity futbol. :slight_smile:

1 polubienie

Saka kot, Arsenal vice mistrzem

Arsenal się zaczął bawić. City i Arsenal jak na razie planowo wygrywają.

Szkoda, wymarzyłem sobie fartowne 1:0 dla NF i widok tych wiernych kibiców Arsenalu wychodzących ze swojego stadionu w 80 minucie :frowning:

NF gra na stojąco, zero walki, przesuwają linie od 30 minut, to żaden przeciwnik dla Arsenalu.

Jeśli tak zamierzają w tym sezonie grać, to ciężko będzie się utrzymać, liczę na lepszą 2 połowę.

Fajnie że mamy dobre stosunki z Brighton bo oni ciągle będą wynajdować ciekawych graczy, Estupinan już jest topowym lewym obrońcom, a Ferguson to może być goleador jak Kane

1 polubienie

Pisałem o nim, że to będzie dobry i trafiony transfer, i taki jest.

19 lat.

Newcastle mocno weszło w mecz
Meczycho

Po jednym meczu to i Victor Moses dobrze wyglądał…

Myślicie że powinna być czerwona dla Emiliano?

Ewidentna, minął go już

1 polubienie

To nie było wyjscie na czystą pozycję więc max żółta

Akcja była z boku ale Martinez był ostatnim zawodnikiem Villi i złapał go rękami, dla mnie czerwień

2 polubienia

Chyba AV bedzie miała bardziej dziurawą defensywę niż my jeśli chodzi o długie podania za linię obrony :laughing:

1 polubienie

To co robi Villa w obronie to kryminał, ale Newcastle będzie niesamowicie silne w tym sezonie.

2 polubienia

Chelsea jest niesamowita, oddali Mendego za pol darmo, zostawili Kepe zeby byl jedynką i na dzien przed pierwszym meczem oddaja go do realu na wypozyczenie, bez pieniedzy, bez opcji wykupu. Kupili Sancheza ktory mial byc rezerwowym ale okazuje sie ze bedzie podstawowym bramkarzem. Wydali prawie miliard euro a za ch* a tego nie widac po ich kadrze. Oddali za bezcen polowe swojej kadry, w porownaniu do naszego meczu z kwietnia nie bedzie tam juz 7 zawodnikow ktorzy wybiegli w podstawowej 11 ( 6 odejsc i 1 kontuzja) i 3 rezerowych. Mają calą mase obroncow ale trudno tam znalezc jakichs swietnych pomocnikow czy napastnikow (moze Enzo). Boehly pali kasą w piecu. Jutro chyba wyjda Gallagherem, Chukwuemeką, Madueke, Mudrykiem. Nakupowali wielu dzieciakow, utalentowanych jednoczesnie żadajac sukcesow na juz i nie bedac klubem ktory rozwija talenty, prowadzac najwiekszy przemial graczy w europie. Zywotnosc pilkarza trwa tam okolo roku, w czasie ktorego kreci sie karuzela graczy w podstawowej jedenastce. Fascynujacy klub :laughing:

15 polubień