Premier League 2023/2024

No to powierzy mecz zrobimy rezerwowym składem i uj

Jak dotąd mamy najwięcej zdobytych punktów w lidze, w meczach gdzie pierwsi traciliśmy bramkę.

Chyba, że losing position odnosi się również do sytuacji kiedy np to my strzeliliśmy bramkę, ale w trakcie meczu
szala zwycięstwa przechyliła się na stronę przeciwnika, po czym i tak odrabialiśmy straty. Nie wiem

Tak czy siak jesteśmy królami powrotów.

Jak dla mnie z kontakstu zwrotu “losing position” można wywnioskować, że z pozycji, w której gdyby zakończył się mecz - bylibyśmy przegranymi, czyli tak jak później piszesz. Mental mamy nie z tej ziemi, szkoda że zawodników brakuje :confused:

Tak sobie mysle o tych mlodych chlopakach typu Clark,McConnell itd ze gdybysmy wygrali ta kampanie w PL ( w co gleboko wierze! :grinning:) to kazdy z nich niezaleznie ile zagral minut powinien dostac mistrzowski medal :1st_place_medal:
Bez nich, w trudnych chwilach kiedy przez kontuzje nie ma tylu podstawowych graczy, nie osiagnelibysmy tego co juz mamy i miejmy nadzieje nadejdzie.
To trzeba docenic i odpowiednio wynagrodzic!

2 polubienia

Zdaje się, że liczba medali za mistrzostwo jest ograniczona. Jak Leicester wygrywało Premier League to był kłopot z medalem dla Wasilewskiego, który akurat grywał wówczas mniej.

Zgadza sie poniewaz o ile dobrze pamietam to trzeba rozegrac 5 pelnych meczow w sezonie badz wymagana liczbe minut( ktos moze to zweryfikowac?) ale nasz klub stac chyba na to aby za dodatkowe medale zapalacic z wlasnej kieszeni bo cytujac klasyka “im sie to po prostu nalezy” ! :joy:

Z tego co pamiętam to chyba trzeba rozegrać 5 meczów bez względu na minuty, ale nie jestem pewny.

Na tej stronie LINK podane są zasady. Klub otrzymuje 40 medali. Każdy zawodnik, który wystąpił w co najmniej 5 spotkaniach otrzymuje medal. Nie ma nic o ilościach rozegranych minut. Pozostałe medale klub rozdaje według uznania.

3 polubienia

maja rozegrane 4 i 3 spotkania, wiec to chyba nie problem wpuscic ich , żeby dobili do 5.

Istnieje dosc spore prawdopodobienstwo ze City lub Arsenal (a moze obie) straci punkty w ten weekend. City gra na wyjezdzie z nieobliczalnymi Wisienkami a Arsenal swiezo po porazce z Porto rozegra mecz z Newcastle ktore ostatnio zalicza lepsze wystepy
Ciekawe. Lubie ten komfort spogladania pod nas :wink:

Zdziwiłbym się, gdyby stracili punkty, zwłaszcza City. Ale trzymamy kciuki

1 polubienie

18 polubień

Fajnie to wygląda. Mnie jednak zawsze bardziej jarali zawodnicy z akademii i młodzieżowych drużyn niż jakieś transfery za grubą kasę.

1 polubienie

Obecnie mamy chyba bliski perfekcji (nie perfekcyjny przez żydzenie kasy na niektóre kluczowe pozycje) system. Dużo miejsca dla młodych i transfery jedynie faktycznie pasujących zawodników wzmacniających skład a nie jakieś Lamberty na zapchajdziury.

Warto zauważyć, że jednak jak wszystko gra pod jeden schemat gry, gdzie chłopacy od lat byli uczeni jak się gra u Kloppa w młodzieżówkach, oni wchodzą i się nie gubią i wyglądają na prawdę dobrze, bo znają ten styl od podszewki.

I tu wychodzi postawienie większej uwagi na młodzież i to nam teraz ratuje sezon.

W trakcie letniego okna transferowego Chelsea zwróciła się z zapytaniem dotyczącym ewentualnego transferu Darwina Nuneza, jednak Liverpool jednoznacznie odrzucił tę propozycję.

:white_check_mark: Paul Joyce - The Times

2 polubienia

Jeszcze zabawniej. Proponowali nam wymianę że oni wykupią Joao Felixa i wymienią się z nami za Darwina.

https://twitter.com/centregoals/status/1760686769383907390?t=6TZbpKJO1rP5Du7NaLsrsQ&s=19

Wolves chce za Pedro Neto 80 mln funtów. Ja rozumiem, że świetny zawodnik i ogólnie genialny sezon rozgrywa, ale cena chora.

image

3 polubienia

Jest/będzie po świetnym sezonie, ma 23 lata i kontrakt do 2027. W obecnych realiach to normalna wycena, niestety. Ogólnie gdyby nie kontuzje to materiał na wyśmienitego gracza, no ale od kwietnia 2021 ominął już 88 spotkań (licząc reprezentacje)