Premier League 2023/2024

Gdyby tylko nie był tak szklany to te 80 mln byłoby niezłą ceną.

2 polubienia

Czyli 50mln + bonusy i będzie nasz, biorąc pod uwagę deficyt prawych skrzydłowych cena uczciwa.

Out:
Salah 100 mln
Kelleher 20 mln
Phillips 5 mln

In:
Neto/ Nico Williams/ Bakayoko 60 mln
Bruno Guimaraes 120mln
Fabiański 2mln

A ten Fabianski to do czego?

Generalnie zignorowałbym ten wpis. Nie mamy dyrektora sportowego, trenera, nie wiemy jaką formacją będziemy grać, jak piłkarze zareagują na odejście Kloppa, więc ciężko cokolwiek powiedzieć o naszych transferach. Pomijam sprzedaż Salaha i podatnego na kontuzje Neto za niego

2 polubienia

My powinismy zastanowic sie nad środkiem obrony bo pamietajmy, ze Matip odchodzi po sezonie, VvD lepszy nie bedzie a Gomez i Konate lubia sie łamać :wink:

Lewa tez by sie przydala wzmocnic bo Robbo mlodszy nie bedzie.

Masz Virgila, Konate, Quansaha i Gomeza.

Kogo byś wziął na ławkę?

Oczywiście United bez Hojlunda i Casemiro na City.

Pięknie Fulham :))))

4 polubienia

Czekajcie, czy United po poprzedniej kolejce nie miało zacząć marszu po mistrzostwo? Takie komentarze gdzieś widziałem. Pełne buty i pychy.

Beka z frajerów :rofl:

Już się bałem, że coś złego dzieje się z United. Jednak przegrali w wielkim stylu, Erik pobił kolejny rekord, przerwał passę nieprzegranych spotkań Fulham, więc tak jakby wszystko wraca do stabilnej formy. Oczywiście wszystko uszczypliwie :wink:

To moze chociaz dzis Arsenal straci punkty…

To akurat jest pewne. Newcastle dzisiaj robi Arsenał 0-4.

Ja bede szczesliwy jak remis bedzie, bo mecz jest na Emirates

City w trybie “na stojąco” gniecie Bournemouth, oni ich nawet nie faulują. Kolejny spacerek drużyny Pepa

Wisienki i tak remis mają pewny

Szkoda, bo Wisienki mogły to zrobić

1 polubienie

Szkoda jak cholera, dziś Bournemouth mogło urwać punkty.

Nie mogły bo tego nie zrobiły, łatwe 3 punkty

Łatwe xD. 0:1 w bólach.

4 polubienia