Premier League 2023/2024

Ciężko tak zrozumieć, że może być świetna drużyna która gra z pomocą sędziów jak i bez nich.
To, że byli pchani w tym sezonie nie wyklucza tego, że mają fajny zespół.

Osobiście zawsze lubiłem Arsenal, ale akurat w tym sezonie miałbym spory niesmak jakby wygrali ligę, mimo ich świetnej grze.

4 polubienia

Oficjalnie zostajemy na 3 miejscu i zdobywamy tytuł frajerów sezonu którzy nie potrafili ograć United :3rd_place_medal::1st_place_medal:

1 polubienie

Akurat 3 miejsce mimo przeciwności losu, średniego okienka, masy kontuzji to całkiem ok wynik.

Za słabe mecze z United baty się należą, tutaj jestem zgodny.

13 polubień

W jedno okienko wymieniliśmy cały środek pola. Niejedna drużyna byłaby wybitnie zdestabilizowana, a my z palcem w dupie wchodzimy do top4 jako celu na ten sezon. To, że udawało się utrzymać w walce o mistrzostwo tak długo było świetnym uczuciem, ale stało się tak realne, że zapomnieliśmy o tym, co było latem. Możliwe, że tak jak wszyscy szukam teraz usprawiedliwienia dla skradzionej nadziei, jednak mistrza poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.

11 polubień

image


Number of games done by clubs’ least-generous refs since 2015:

  • Liverpool 114
  • Chelsea 42
  • Spurs 38
  • Man United 36
  • Leicester 36
  • Man City 13

As such, it seems that Liverpool had between 72-101 games with referees who statistically “don’t like them” compared to the aforementioned rivals, with the gap of 101 just happening to be to Manchester City, who have had just 13 games with really unfavourable refs at the 12-games-for-a-penalty cut-off.

Od lat wiadomo, że sędziowie nasze mecze sędziują trochę inaczej i jak widzę osoby, które temu zaprzeczają, to w sumie mnie to bawi tak samo jak nazywanie nas LiVARpoolem.

Dane i tabelki łatwo znaleźć i pomijając mecze o 13:30, czy największą ilość błędów VARowych na naszą niekorzyść w lidze, jest jeszcze sporo innych detali, które też najczęściej nie działają na naszą korzyść.

17 polubień

Zburzyc,zaorac teren a w koncu zlikwidowac ten “memnited” :rofl:

EDIT: Przyszedl mi do glowy ciekawy scenariusz na ostatnia kolejke w PL.
Otoz jakims cudem Spurs remisuja z City tak na przyklad 1.1.Wtedy oba kluby maja po 86 oczek na koncie i roznice bramek 89:28 czyli +61 ekipa Artety oraz 92:34 czyli +58 chlopcy Pepa.
To bylaby wtedy “masakracja” :rofl:poniewaz Everton moze nie przegrac wysoko w Londynie a MC jest w stanie strzelic 5 czy 6 goli WHU nie tracac nic i ewentualnie wygrac mistrzostwo wieksza iloscia zdobytych bramek.

Lepiej nie wspominam o tym scenariuszu synowi bo mnie wypisze z rodziny! :grimacing:

1 polubienie

Bez obaw, podobno wszystko już dogadane w sprawie dachu, nowy sezon z Old Trafford.

1 polubienie

Tylko po co im zlote elementy,ktore lubi Krzychu? :rofl:

United ma farta, że pojawiły się kluby z Arabii. W przeciwnym wypadku męczyli by się z tłustymi kotami jak Casemiro czy Varane do końca kontraktu na tych wielkich tygodniówkach, a tak przyjdzie szejk i coś jeszcze zarobią.

Wczoraj po spotkaniu w studio Viaplay jeden z “ekspertow” wybral 5 najlepszych druzyn PL w XXI wieku.

  • miejsce 5 “memnited” z lat 07/09 za triple
  • miejsce 4 Chelsea za mistrza z sezonu 2004/05 kiedy za Mou stracili rekordowo malo bramek bo zaledwie 15!
  • miejsce 3 LFC Jürgena za TEN sezon :smiley:
  • miejsce 2 Arsenal i ich The Invincible
  • miejjsce 1 City 2017/18 za rekord punktowy czyli 100 oczek(a moglismy go pobic! :worried:) oraz 106 goli

Nasza lokata w mojej opinii w porzadku ale jako number one wybralbym jenak ekipe Wengera poniewaz nie przegrac zadnego z 38 spotkan to wielka sztuka.

Chetnie poznam Wasze zdanie w tym temacie.

3 polubienia

Ekipa Wengera oglądałaby plecy nasze i City, oni skonczyli PL mając 90 punktów.

OK, ‘niezwyciężeni’ brzmi ładnie, ale bilans 26-12-0 na kolana nie powala, nie mają podjazdu pod City z ostatnich lat czy nas z sezonu mistrzowskiego i wicemistrzowskich.

2 polubienia

A ja w miarę akceptuję ten ranking.
Każda inna kolejność też dla mnie by była ok, bo ciężko porównać zespoły które nie grały swojego najlepszego footballu w tym samym sezonie w historii.

Ja do Arsenalu podchodzę jak do lepszej wersji Liverpoolu Brendana z Suarezem.

Kosmiczny Henry, ale oni mieli po prostu też solidną resztę zespołu.

Może Liverpool w tamtych czasach zmiażdżył by ligę, a może by zajęli drugie miejsce.

Tak samo Chelsea, często gry obronnej kibice nie doceniają, bo nie cieszy tak oka jak fajne przerzuty, masa bramek itd.

Nie ma ani jednej drużyny w tym rankingu na którą bym kręcił nosem.

Ja bym natomiast do drużyny LFC, która została wybrana, tzn. 19/20 dołożył również 18/19 bo w zasadzie była to ta sama drużyna i dodatkowo przesunąłbym ten LFC 18/19-19/20 na drugie miejsce. Uważam że np. sezon z jedną porażką i 97 punktami to więcej niż “The Invincible” z 12 remisami.

Kibice Arsenalu wystrzelali fajerwerki o 2 w nocy pod hotelem w który stacjonuje Man City. Widać nie tylko ich piłkarze mają mentalność przegrywów.

1 polubienie

I pomyśleć, że tyle osób tutaj na stronie stoi murem za tym śmiesznym klubem

1 polubienie

Co ciekawe ponoć piłkarze Manchesteru mieli przyjechać dopiero rano xD

To ośmieszyli się jeszcze bardziej :joy:

1 polubienie

Włodarze Manchesteru City zostali oskarżeni pod kątem 115 zarzutów dotyczących złamania przepisów finansowych

Na moje City ciągle prowadzi w klasyfikacji nieuczciwych zagrywek

3 polubienia

Jak nie cierpię kibiców Arsenalu, to pragnę przypomnieć, że rok temu takie same działania podjęli nasi kibice względem Realu przed wpier***** na Anfield w 1/8 LM :wink:

1 polubienie

Ogólnie to za kim jesteście w dzisiejszym meczu ?
Liczycie, że się City poślizgnie , czy raczej w wyścigu o tytuł przy obecnych okolicznościach będziecie trzymali za nich kciuki ?

Dla mnie chyba ostatni interesujący mecz w tym sezonie.