Premier League 2023/2024

Czytam sobie komentarze kibiców Tottenhamu i strasznie zabawne jak wszyscy chcą dziś porażki :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Jak dla mnie to stawiać domy na stratę punktów City. Nic w tym sezonie nie jest po myśli, wiec gratulacje dla Arsenalu za zdobycie mistrzostwa

Jestem za City, wiadomo, że wybór mniejszego zła ale jakoś ten Arsenal mi się nie podoba, nie grają już takiej super piłki jak rok temu, dużo cwaniactwa itp. co do zachowania kibiców, jest ich wiele na świecie, nie każdego kibica Liverpoolu też trzeba lubić.
I tak czekamy do ostatniej kolejki, tutaj zwycięstwo City nie daje stuprocentowej gwarancji, że zdobędą mistrzostwo. Na pewno nie jest to hegemon i zespół jak kiedyś.

może nie trzymanie kciuków, ale juz wole kolejny raz City niz Varsenal i Artete. Odejdzie Pep i ktos w koncu inny wygra, ale może juz po odejsciu Kloppa niech to nastąpi.

Z dwojga złego wolę City z tytułem. Dzisiaj będę im lekko kibicować.

1 polubienie

Murem za City. Varsenal to byłby najgorszy mistrz w erze PL. Obrzydliwy klubik i obrzydliwi kibice z manią wielkości. Widzę kibica Varsenalu to mi się pięść sama zaciska.

4 polubienia

Smutna to :cry: #znakiiii

Szczerze, to jest mi to obojętne. Może tak z lekkim wskazaniem na Arsenal w myśl zasady, żeby był ktoś nowy mistrzem.

( no i ten temat byłoby śmiesznie czytać :slight_smile: ).

1 polubienie

A wg mnie City dziś remis.

Tylko Arsenal, je*ac city oszustów zawsze i wszędzie. Dzisiaj mocni liczę na Tottenham, niestety oni zazwyczaj nie stawiają oporu Obywatelom

Tylko City, tym bardziej po tej ostatniej akcji jak wbił tu jakiś psychol z kanonierów i zaczął zakładać wątki na forum obrażające LFC

1 polubienie

Ciekawe zdanie jak na fakt, że City w lidze nie wygrało na stadionie Tottenhamu od 2018 roku.

2 polubienia

Dziś oczywiście jestem za dobrą stroną mocy w walce o tytuł, czyli za wielkim Manchesterem City łysego węża, nie dopuszczam do siebie nawet myśli o tym, że puchar wzniesie śliski arteta :wink:

1 polubienie

Tottenham wygląda na zmotywowanych, nie sądzę jednak by utrzymali ten napór przez 90 min.

To prawda, ale chyba jeszcze nigdy nie byli tak słabi jak dzisiaj.

Coś ci kibice za bardzo się ekscytują każdą akcją Spurs. Mam wrażenie, że sporo kibiców Arsenalu mogło odkupić bilety.

Wybór między dżumą a cholerą, ale mimo wszystko wolę, żeby mistrzem został Manchester City. Wcześniej nie miałem nic do Arsenalu jako do klubu, ale ostatnie pajacowania Artety, Ødegaarda, czy tym bardziej ich panoszących się fanbojów, którzy się wywyższają, jakby byli jakimś hegemonem, skutecznie obrzydziły mi ten zespół :slight_smile:

Poza tym, w ostatnich latach tylko my byliśmy w stanie rzucić wyzwanie City, więc nie chciałbym, aby jakiś inny zespół zamazał ten obraz. Pozostaje oczywiście ogromne poczucie niedosytu, zwłaszcza w sezonach, gdy kończyliśmy ligę punkt za City, bijąc przy tym punktowe rekordy. Ta tabela z mistrzostwami City trochę zamazuje faktyczną, wyrównaną rywalizację pomiędzy Kloppem a Guardiolą, bo nam w pewnych momentach zabrakło po prostu szczęścia i “milimetrów”.

Wielka szkoda, dlatego wolę, żeby Manchester City był teraz mistrzem. Wtedy, kiedy my szliśmy łeb w łeb z Guardiolą, to Arsenal się “kopał po czole”, więc niech się jeszcze trochę “pokopie”, a ich fanbojom niech zejdzie w końcu “powietrze” z tego nadętego do granic możliwości ego :wink:

8 polubień

A może po prostu wspierają zespół w walce o LM? xD

@AquerdationLFC W zeszłym sezonie z nimi wygrali, a grali dużo gorzej niż w tym.

25 minuta i Halland głowa w dół, nie chce mu się grać. Snuje się po boisku. Naprawdę bardzo żałuję, że nie podjęliśmy wyzwania w tym wyścigu, bo były szanse na mistrza przy tak grających rywalach z czołówki.

Po tym meczu trzeba będzie zamknąć stronę na miesiąc