Premier League 2023/2024

Widać, że w tottenhamie nie ma żadnego wychowanka

Nie widziałem by się kiedyś ekscytowali aż tak każdą nawet pół okazją.

Poczytałem teraz trochę na twitterze i sporo tam jest twittów o skupowaniu biletów przez kibiców Arsenalu by robić szum.

Ktoś wrzucił filmik na fioletowo podobno wymienione bilety, a to tylko klatka z całego video.

To nie wrażanie tylko fakt. Wystarczy wejść na Twittera

1 polubienie

Oba kluby siebie warte, jednak lepiej wyglada sytuacja gdy tylko LFC Kloppa dalo rade wygrac mistrzostwo za kadencji katalońskiego łysielca.

Chelsea z Conte też wygrała za kadencji Guardiolii.

Wcale bym sie nie zdziwil jakby te niebieskie sku#wysyny akurat w walce z Arsenalem by uwalili punkty na sam koniec. Bo odnosze wrazenie ze glownie nam jest piasek sypany w oczy od zawsze.

1 polubienie

CIty dzisiaj bardzo słabo i to nie dlatego, że Tottenham stawia trudne warunki, tylko sami wyszli i grają na stojąco. Masa niewymuszonych błędów
Moderacja musi się dobrze przygotować na ewentualne mistrzostwo Varsenalu, bo strach pomyśleć co tu się będzie działo na forum jak zlecą się ich fani.

Końcówka meczu może być gorąca, bo remis nikomu tu nic nie daje.

Tylko, że on tak gra zawsze.

P.s ja mam wrażenie, że City mimo wszystko to wygra.
Grają swoje, bez podpalania, co jak co oni zawsze na końcu gaszą marzenia.

1 polubienie

xD

Oglądasz mecz? Czytam takie opinię co tydzień a potem po statystykach coś innego. Dziś osobiście oglądam i Tottenham może się cieszyć że schodzi z 0 z tyłu.

A Ty oglądasz? Bo chyba nie

Proponuję oglądać mecz a nie statystyki sprawdzać.

E. Najpierw zacznij wymagać od siebie, chociaż minimum, potem wymagaj od innych.

w zespole tottenhamu jest pewnie więcej fanów Arsenalu niż Kogucików

widzę że komentarz nie przeczytany. Szkoda ale nie wymagam cudów.

E. napisałem, że dzisiaj oglądam i się nie zgadzam, że City słabe jakieś bardzo. Są lepsi. Powinni prowadzić

Im dluzej sie zastanawiam tym bardziej mnie ten sezon boli. Zamiast fety na koniec to bedzie smuta.

Czyżby City sie mialo akurat wykoleic w tym sezonie na koniec? Nie mogli tego zrobic dwa sezony temu albo w 18/19? Nienawidze tego klubu.

1 polubienie

Podsumowując:

  • walki sędziowskie - liderujemy
  • gramy sezony niesamowite, City odrabia pare bramek z Aston Villa i zalicza serie bez porażki, wiec przegrywamy o włos
  • w lidze mistrzów Ramos bez czerwonej, zostajemy bez genialnego wówczas Salaha, fenomenalny Karius
  • Curtois wybrania Real w finale

Dziś dojdzie mistrzostwo Arsenalu, przy nas City nie potrafili się zesrac xd Zawsze piach w oczy to jest naprawdę klątwa.

Z góry witam nowych sympatyków Arsenalu na stronie

2 polubienia

Ależ to City jest niebezpiecznie…

Zesrali się już na kanonierach? Ktoś miał odwagę sprawdzić co tam się dzieje?

no to teraz City ich rozpieprzy

Okej czyli jednak pewne rzeczy sie nie zmieniaja. Dobrze.

Widzicie narzekaliście na Haalanda, że się snuje po boisku ale to jest jego rola by czekać za podaniem i je zamienić na bramkę jak teraz. Oni nie potrzebują by napastnik był kreatorem.