Premier League 2023/2024

Dosłownie jeden użytkownik narzekał.
Haaland gra tak cały czas.
Wysoki, silny dzik który jest bramkostrzelny.

Nie jest dryblerem czy sprinterem i nikt tego nie oczekuje.

Ma ładować bramki, a 2 raz pod rząd król strzelców potwierdza, że wykonuje dobrą robotę.

Cytując klasyka “człowiek wiedział ale jednak się łudził” myśli teraz każdy kibic Arsenalu :grimacing:

Bentancur ewidentnie kibic Arsenalu

1 polubienie

De Bruyne wrócił na pół sezonu i dzięki jego geniuszowi City zdobędzie kolejnego mistrza, a my się podniecamy tym że Szobo czy Arnold kilka razy ładnie kopnie piłkę, albo że Diaz raz na 5 meczów zrobi coś pożytecznego. Tam regularność u co niektórych zawodników jest co mecz i przez cały sezon. Niestety na tym polega różnica w jakości. Gdyby Klopp miał kogoś tak regularnego w rozegraniu jak KDB albo Foden to walka o mistrza byłaby pozamiatana.

Zluzujcie trochę, mecz trwa. Nie jest jakieś 0-3 żeby już memami rzucać…

Może teraz jeden ale po meczu z Realem sporo tu było takich głosów.

1 polubienie

Trent w normalnej formie robi taką samą robotę jak KDB. Problem jest taki, że u nas nie ma finishera

2 polubienia

To pozbądźmy się kolumbijskiego grosickiego i urusa strzelającego ślepakami. W takim City poznaliby się na nich juz po kilku miesiącach. Nie spłacą sie juz nam i to juz kazdy wie.

Gdyby to nie był Romero to może bym uwierzył, że to nie było specjalnie.

1 polubienie

Gówno lata w każdą stronę :rofl:

Moje skromne zdanie wywalone w Arsenal ale nie wywalone w $ity, ich 150 zarzutów i te wszystkie lata. Strzelcie koguty

Jones się pośliznął na piłce i dostał czerwo. Romero kopnął Edersona w twarz i zółta kartka. Nie piszcie mi, że walczył o piłkę. Romero wiedział co robi. Tak samo jak Ramos w 2018 r.

6 polubień

Piszę to praktycznie od kiedy pojawił się w tej lidze, Romero to po prostu największy śmieć w Premier League, wszystkie jego faule popełniane są z pełną premedytacją.

3 polubienia

Ja narzekałem na Hallanda, bo poza dostawieniem nogi przy bramce niczym się nie wyróżniał. Na początku sezonu był agresywny, szybki, wygrywał pojedynki. A dzisiaj, a na pewno od kilku spotkań jest nijaki.
Edit. A teraz to już w ogóle przeszedł samego siebie. Akcja pod bramką, odzyskana piłka, Doku czeka aż wróci ze spalonego, a ten tip topami wraca. Gdyby tak grał Nunez to był był wywalany na taczce z klubu przez kibiców.

Dowozi liczby, w przeciwieństwie do Darwina. To wystarczy.

To ciesz się, że masz Nuneza a nie Haalanda :joy:

I zanosi się na 4 tytuł z rzędu dla City co będzie wydarzeniem historycznym.
Oby ci oszuści zostali kiedyś za ich machloje ukarani… tak mi się marzy.

4 polubienia

Tak jak nadal jestem obrońcą Nuneza to jednak lepiej mieć napastnika który się snuje po boisku i strzela na 1:0 dzięki czemu twoja drużyna znowu wskakuje na fotel lidera niż kogoś kto robi wiatr , ale zajmujesz 3 miejsce. ( To oczywiście jest winą całego zespołu).

Darwinowi też big chances byłyby wybaczone gdyby licznik bramek pokazywał 25 goli.

2 polubienia

Gdyby Nunez miał w tym momencie 26 goli w lidze, to nikt by Go taczkami nie wywoził.

5 polubień

Nunez ma problem z trafianjem w bramke. Ale tez konstruowanie akcji u nas na lage albo wrzutki nie pomaga. Osobiscie to bardziej mi sie podoba konstruowanie atakow przez city.
@Lapaino
Serio?