Premier League 2023/2024

Szasza :rofl::rofl: Ukraińców już nawet na forum przywiało.

@everlast :sweat_smile::sweat_smile: no chyba oczywiste, że nie serio

:person_facepalming::person_facepalming: ja pierdykam. Chodzi mi o jego postawę dzisiaj na boisku. Trochę szersze horyzonty. Naprawdę uważacie, że dzisiaj Halland zagrał przyzwoity mecz ? Bo strzelił gola, którego wykreował de Bruyne, ten tylko dostawił stopę ?

Son buahahhahahahahhaha

Wierz mi, że u nas na forum piłkarzy się sprzedaje po jednym słabym meczu niezależnie jak grał do tej pory.

1 polubienie

Myślę, że Son może być chwalony za to pudło przez własnych kibiców xd

Jak widać po ostatnich meczach Salaha, Diaza czy Nuneza ta sztuka jest trudna do opanowania :wink:

1 polubienie

Ale co Son spierdzielił!:man_facepalming:t2:

Gdyby City tak dymali sędziowie jak nas to nie tylko w dzisiejszym meczu wyglądaliby jak wyglądają. Nasi wiedza, ze cokolwiek nie zrobią to zaraz gdzieś walna czerwona czy spalonego

Gratulacje dla City. To jest niesamowite co oni odpierfalajq. Nawet jak im sezon nie idzie, inne kluby są blisko, to kuźwa i tak koniec końców zostają mistrzem. Pep pewnie będzie chciał pobić Fergusonq w liczbie mistrzostw na ławce trenerskiej. I obawiam się, że może mu się to udać.

Arsenal płacze za 3…2…1…

Son zrobił Iheanacho, ciągle pamiętam jego setkę na wagę remisu w meczu City-Leicester. A tak karny i papa, oj kto jak kto, ale my możemy współczuć kibicom Arsenalu.

1 polubienie

Eh, Foden, co to jest za złoty piłkarz

sytuacja Sona coś mi przypomniała…

Nie da się rywalizować w lidze z taką paką piłkarzy w składzie jak ManC i pep Guardiola. Sorry tylko Real może z nimi rywalizowac w LM

p.s nawet kibice totkow się cieszą

Na kanonierach szambo wybiło :rofl: To było pewne przed meczem, że Tottki położą ten mecz i nie pozwolą na mistrzostwo dla Varsenalu.

Współczuć tym gamoniom? Chyba żartujesz :laughing:

3 polubienia

Po co sędziowie przepychali na siłę te miernoty z Tottenhamu albo Arsenalu? Wystarczyło nam dać spokojnie grać i dziś nie byłoby dyskusji kto zostanie mistrzem.


Wstawię bo muszę
Ktoś tu kiedyś porównywał że u nas jest to samo. Heh

6 polubień

U nas można było przeczytać, że Aston Villa się podłożyła.

Na każdej stronie są dzbany jak i normalni.

4 polubienia

Po stronie kanonierzy.com niesie się piękny dźwięk pękniętego dupska arse-analu :D.

4 polubienia