Premier League 2023/2024

komentarze w 80% na forach piłkarskich jest tworzona przez patusow z 50 IQ

Ja piszę bardziej o odczuwaniu tego samego, wiemy jak to jest. Sam byłem oczywiście za 115, nikogo nie obchodzą tytuły klubu, który oszukuje, te puchary są puste. Co innego gdyby wygrał Arsenal.

To jest trochę inna sytuacja, nie sądzisz? Tottki i Varsenal to odwieczni rywale. To mniej więcej tak jakby Everton zagrał dla Liverpoolu, w analogicznej sytuacji.

Tottki miały wywalone jajca na ten mecz, bo LM i tak już odjechała.

U nas tak nie ma, oczywiście zdarza się szydera z piłkarzy ale nikt piłkarzy od śmieci czy k%rew nie wyzywa

A tak na marginesie ten Ortega to wybronił mecz City. Zmiana Edersona to był strzał w 10

Karma kiedyś dopadnie oszustów z City i ten klub znajdzie się w otchłaniach 3-cio czy 4-to ligowych.
Mimo, że Jürgen to mój rówieśnik to mam nadzieję, że tego doczekam tak jak po latach sukcesów “memnited” dożyłem ich upadku :muscle::blush:

1 polubienie

Czyli kibice Arsenalu dziś tu nie przyjdą?

1 polubienie

Wszedłem z ciekawości na stronę Arsenalu i widzę, że część tam pisze, że to DOPIERO 37 kolejka xd. Oni serio wierzą, że WH na Etihad urwie punkty City haha.

Ja tam antyfanem Arsenalu wielkim nie jestem i trochę mi ich szkoda. Zagrali prawie perfekcyjny 2024 rok, pobili rekordy i tak majstra nie zgarną przez jedną słabą połowę z AV. Z drugiej strony ich kibicom ostatnio mocno się odkleiło i może i dobrze.

Widać, że meczu nie oglądałeś i szerzysz bzdury. Spurs postawili dziś ciężkie warunki City i najlepszym przykładem jest to, że Son w 85 minucie mógł wyrównać wynik. Przypominam, że na ostatnie 5 meczy to 4 przegrali i wygrali tylko z Burnley.

6 polubień

wiadomo mają $ ale mądrze to wykorzystują. Świetna kadra, trener, cały zespół który pracuje w klubie np. dyrektor sportowy, skauci cała infrastruktura. Moim zdaniem jest istotna różnica między P$G a Man C

A już teraz taka poważniejsza dygresja. Od czasów przyjścia Romka do chelsea w całej piłce nożnej najbardziej gardziłem takimi sztucznie pompowanymi nieograniczoną ilością gotówki klubami jakimi teraz są city i psg. To jest dla mnie niesamowite, że varsenal poprzez zachowanie swoich kibiców ( zarówno polskich jak i zagranicznych) potrafił spowodować, że dzisiaj kibicowałem za city.

5 polubień

Może jak Arteta i Arsenal wpompują kolejne 500 mln w skład to uda im się wygrać jakieś znaczące trofeum. Jak widać na przykładzie kanonierów, pieniądze nie wygrywają tytułów.

Ehh - kasa misiu kasa. CITY włos z głowy nie spadnie. Dostaną kilka(naście) punktów odjętych w sezonie gdy tytuł im odjedzie. Albo sprawa się przedawni.

2 polubienia

Haha

Moim zdaniem również, na niekorzyść $ity, tak na oko ze 150 różnic bym znalazł

Son za dobrze kończy takie akcje żeby tak spartolic :wink: jak dla mnie git bo mistrzostwo Arsenalu by mnie bolało,gdyż grają dopiero drugi dobry sezon i by zgarnął Arteta tyle mistrzostw co Jurgen. Tak to przynajmniej Liverpool i Chelsea jako jedyne zabrały mistrzostwo Manchesterowi City . Mistrzostwa City mi zwisają bo z takimi oszustami ciężko się rywalizuje.

1 polubienie

Arsenal fajny i ich szkoda ale Klopp to przegryw bo nie wygrywał z jeszcze większą maszyną jaką wtedy było city… Nie, nie jest i nie będzie mi szkoda arsenalu. Jednak została jeszcze 38 kolejka, i jak patrzeć wstecz to city 2 razy w niebywałych okolicznościach wyrywało jednak tytuł… Więc ja czekam do końca bo wszystko jeszcze otwarte. Może arsenal wtopi z evertonem też?

Alexandre. Dokładnie, tak samo uważam. Każdy i tak umniejsza sukcesy city. Natomiast zwycięstwo arsenalu ustawi ich od razu na równi z nami Kloppem, mimo że to My rzuciliśmy tak naprawdę wyzwanie city…

WH jest w tragicznej formie, tutaj się już nic nie wydarzy.

1 polubienie

Niech poczują to,co my czuliśmy 2 razy,kiedy rozegraliśmy świetne sezony a i tak City wyprzedziło nas na żyletki,chociaż to już nie to City kiedy przegrywaliśmy o jeden punkt. Nawet widziałem na X taki wpis fana armatek, że rozumie dopiero teraz,co wtedy czuliśmy.

3 polubienia

Masz racje oczywiście, sporo tych zarzutów (chociaż chyba 115, do 150 potrzebują jeszcze roku :wink:

Z drugiej strony, może to trochę polskie, ale dla mnie mistrzostwa dla City właśnie z tego tytułu nic nie znaczą, City dla mnie nic nie znaczy. Bolałoby gdyby frajersko wypuścili mistrzostwo dla Arsenalu przy niespełna 90 punktach, jeśli my przegraliśmy 2 razy o punkt (a mieliśmy ich więcej niż Arsenal). Jeżeli natomiast Arsenal wygra tego mistrza (w co juz raczej nikt nie wierzy) to trzeba im pogratulować i z tego tez na pewno plusy jakieś będą, może zaczęłyby się kwasy w drużynie Pepa. Zobaczymy co się wydarzy

1 polubienie

A swoją drogą czy taki WHU będzie mieć też ciśnienie aby pomagać lokalnemu rywalowi zdobyć tytuł? Każdy patrzył na tottenham, ale fulham i whu to też kluby z Londynu, więc nie wiem jak tam ich kibice się zapatrują na sukces arsenalu.
Do tego fakt, że podebrali Rice’a.

Z tego co się orientuję to wszystkie kluby w Londynie żyją jak pies z kotem i nie darzą się sympatią.
WHU nie będą umierali za Kanonierów! :grimacing: