Premier League 2023/2024

Czaicie, że gdyby nie oferta Man Utd to trafiłby tutaj mierny Mount, a Szobo zostałby w Lipsku?

Lepiej trochę przepłacić za Rice niż kupować jakiegoś Endo za 20 milionów

4 polubienia

Albo gdyby Liverpool przed MS kupił Manu Kone to do tej pory nie mielibyśmy kawałka DM. Przekorny los.

Lepiej było dorzucić te £5m za Lavię, bo on ma papiery na bycie TOP.

Zabawne że zarzucasz innym nieogladanie meczów żeby potem napisać tak nietrafiony wywód. Rice to obecnie najlepszy piłkarz Arsenalu. W każdym meczu pokazuje wysoka formę w przeciwieństwie od np Odegaarda do którego go tu porównywales.

3 polubienia

Nie czytałeś chyba tego co dawałem na dział “rozważań”.

Lavia był za przejściem do nas pomimo oferty Chelsea. Ale go agent przekonał że więcej zarobi w CFC i za sprawą agenta poszedł do Smerfów. My dawaliśmy wyższą kontr-ofertę od niebieskich.

Takie same młode i głupie jak Caicedo. Wybrał klub który mu będzie więcej płacil. I obaj na tym stracili sportowo bo nasz zespół jest po prostu lepszy.

Ja wiem, ale targowaliśmy się z Southampton prawie miesiąc. Jakbyśmy od razu byli konkretni to pewnie byłby u nas.

Byłby pewnie racja.

Z drugiej strony jeśli pajacowi wystarczyło dać wyższą tygodniówkę by zmienił zdanie to może i dobrze że tak się stało…

On papiery może ma. Podobnie było z Keita, że papiery na super grajka ma. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Rice już jest ograny i prezentuje naprawdę wysoki poziom na swojej pozycji. A że przeplacony ktoś powie ? Dzisiejszy rynek to po prostu koszmar, nie jego wina, że Arsenal był gotów tyle dać ile chciał West Ham.

1 polubienie

Jakbyście wy czuli się na miejscu Lavii jak widział te nieudolne próby pozyskania go? My bez lavii jak będziemy grać z Arsenalem to ich pocisniemy ostro bo połowa poprzedniego sezonu wyszła i już ten najbardziej irytujący w internecie fanbase się podniósł. Więc nie mogę doczekać się tego meczu to wrócą do rzeczywistości. Nasz środek nie gra dużo razem a jak już to chodzi? Dojdzie ten gravenberch jeszcze chociaż nie jestem zwolennikiem tego transferu to koleś będzie miał też momenty żeby się wykazać i pozamykać gęby m.in mi. Wierzę Jurkowi że ten sezon naprawdę ma szansę być mocny

Były informacje, że on chciał iść do nas, jednak jego agent nalegał na chelsea ze względu na kasę. Do tego doszedł fakt, że ktoś w sztabie chelsea znał Lavie i młody w końcu uległ temu. Lfc nie chciał przepłacać i nie było mowy abyśmy dali 50mln wiec transfer powoli upadał.

Widzisz, nawet sam to też pisałeś wyżej, teraz zauważyłem. Jak zamknęła się opcja z Lfc to młody co miał robić?

Kiedy były informacje, że przebiliśmy ofertę chelsea? Z tego co kojarzę, to prezes Brighton był zaskoczony akcją z Caicedo.

Chociaż, chyba coś było, że Lavia poczuł się urażony tym ,że za Caicedo poszła taka oferta, a on czekał cały czas na nas aż się dogadamy z southampton.

Ale dawaliśmy ponad 60 milionów i przebiliśmy ofertę Chelsea. Pisał o tym każdy i nawet prezes Świętych to mówił.

1 polubienie

A nie było dementi chyba Joyce że nic takiego się nie stało?

Szkoda ze obiektywizmu nie uraczysz na forum → 88 memnited strzela na 2:1 ale var rysuje spalony, linie troche pijane na moje oko, rownie dobrze mogli wygrac po tym golu, ale tego z forum sie nie dowiesz.

Ok, 120 mln to wiadome, że przepłacone, ale gość dziś nakrył cały środek pola United. Bardzo dobry DM, przeciętny to był Henderson.

4 polubienia

A czy ty oglądasz te mecze? Bo czytając te farmazony mam wrażenie że nie. Rice był dzisiaj jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym na boisku. Rządził i dzielił w środku pola a gol to tylko wisienka na torcie, jakim był cały jego występ. Kosztował chore pieniądze, ale Arsenal będzie miał z niego mega pożytek na wiele lat.

3 polubienia

Rice bardzo dobre spotkanie dzisiaj, obejrzałem cały mecz. Co prawda momentami Arsenal nic nie grał (zwłaszcza w drugiej połowie). W pierwszej chwili byłem przekonany o karnym, Wan - Bissaka wstawił tam nogę ale nie zahaczył Havertza, co innego potem jak już Niemiec upadał i chyba tam jeszcze Casemiro lekko go trącił. Ale też bym nie dyktował za to karnego, dziwi brak żółtej za próbę wymuszenia - może nie było super machania rękami ale jak już takie rzeczy się dzieją to bym dał żółtą. Arsenal mentalnie wygrał, nie spodziewałem się dwóch bramek na koniec.

W United dalej cyrk.


8 polubień

A piłkarze dalej się pchają do tego klubu gdzie 4 na 5 marnuje sobie karierę.

6 polubień

Grubo XD

Tymczasem

5 polubień

Ja wiem czy się tam pchają? Casemiro poszedł tam trochę na emeryturę, Varane podobnie. A czy mają tam takie gwiazdy w drużynie? Kupują dużo i za wielkie sumy a gwiazd za bardzo nie ma. Zupełnie jak Chelsea