Premier League 2023/2024

Nie byłbym zaskoczony, gdyby Pocchettino zasilił Bayern, jako następny w kolekcji ex-Kogut (Dier i Kane już tam są). Bayern ma potężny problem z zakontraktowaniem nowego menago, bo już kilku poważnych kandydatów im odmówiło i taki Poch z pewnością będzie brany pod uwagę.

A Chelsea? Imo pójdą po kogoś młodego, idąc za tropem LFC. Amorim albo De Zerbi.

Jak my narzekamy na zarządzanie naszym klubem, to co muszą powiedzieć fani Chelsea :smiley: Jak już wydawało się że Poch ogarnia ten klub, i dobrze ostatnio wyglądali, to go wywalają, przyjdzie jakiś nowy trener, i zanim się połapie w tym bałaganie, to znowu stracą ponad połowe sezonu :smiley:

1 polubienie

Kto tu narzeka? Obiektywnie Liverpool jest najlepiej prowadzone klubem w Anglii. Inni mogę nam zazdrości, bo w ich klubach wieczny burdel, brak pomysłu i przepłacone transfery. Bycie kibicem Liverpoolu w tych czasach, to błogosławieństwo i luksus.

Mocno jestem zaskoczony ruchem Chelsea. Mieli mocną końcówkę sezonu, a teraz sami się wypisują z walki o coś w przyszłym sezonie.

@Ralf088 patrzenie na klub przez pryzmat transferów jest krótkowzroczne. Ile kasy przypaliło United w ostatnich latach i co wygrali? Gówno.

Zobaczymy jakie błogosławieństwo i luksus, jak zaraz FSG będzie oszczędzało na transfery, i będzie wielkie narzekania na Amerykanó.

2 polubienia

Mamy dość młody skład, który za rok-dwa powinien wejść na obroty, świetną kadrę zarządzająca, którą bardzo szybko udało się złożyć w całość, trenera, który po wstępnych analizach był dobrym i przemyślanym ruchem.

Do tego powiększony stadion i rozbudowaną baze treningową.

Nie ma w PL właścicieli na których wymieniłbym naszych.

Zasada od lat jest taka sama, jeśli będzie zawodnik, który będzie nam pasował, to będziemy o niego walczyć. Przegraliśmy kilka walk o wielkie nazwiska, ale to były głównie przegrane z Realem Madryt, co jest zrozumiałe.

Ludzie się nakręcają plotkami, a później oczekują niewiadomo czego. Jurgen mówił, że plany na lato są rozkminiane już w zimę. Zakładam, że plan jest już w miare gotowy i Edwards i Slot wiedzą co mają robić.

4 polubienia

Po prostu Pochettino zaczął się wypowiadać, ze chce mieć wpływ na transfery i dawał do zrozumienia, że jest przeciwko polityce transferowej sprzedawania wychowanków jak Gallagher to go odstrzelili.

Oni szukają drugiego Pottera, który nic nie powie nawet jak mu się zawodnicy w szatni nie mieścili.

Zresztą plotki to potwierdzają, że szukają młodych trenerów a głowni kandydaci to McKenna, Hoeness, Michel czy Maresca.
Na bank nie wezmą de Zerbiego, który się nie gryzie w język.

1 polubienie

Jak zatrudnią kogoś typu De Zerbi to moga się witać ze środkiem tabeli na stałe. W sumie to bałem się już że w nastepnym sezonie Chelsea będzie walczyć o top 3, ale na szczescie Boehly jest uposledzony

najbardziej bałbym się że my wpadniemy w takie bagno. z wymienianiem menadżera co sezon. cieszmy się z tego jaki mamy klub

4 polubienia

Acha czyli ten filmik może nie był przypadkowy

Pojawiają się poważne informacje, że Ten Hag opuści Manchester United. Szkoda bo liczyłem na pojedynki holendrów w Derbach Anglii.

image

Ja przypuszczam, że zastąpi go De Zerbi. Nawet mam taką teorię spiskową, że w ostatniej kolejce to Brighton ich puściło do wygranej. Szczególnie to widać przy bramce na 2:0. De Zerbi może liczył, że zajmą 7 miejsce. :slight_smile:

Ciężkie ostatnie dni dla kibica Liverpoolu- pożegnanie Kloppa, a teraz to…

3 polubienia

Moim zdaniem to będzie Tuchel

2 polubienia

Kieran McKenna, myslalem, że będzie trenerem United dopiero za rok, ale skoro ETH ma opuścić ich już teraz wybór wydaje się oczywisty. Byly asystent OGS i trener MU u-18. Zrobił z Ipswich dwa awanse chyba w dwa lata, jako trzeci taki trener w historii o ile nic nie pomieszalem. Teraz odrzucil oferte przedluzenia kontraktu, ktory wygasa mu za rok, ale juz teraz mówi, że jest gotów pracować w większym klubie. Pójdzie do tego kurwidołka i zniszczy sobie karierę, tam od dekady jest problem z zarządzaniem, transferami. Same niewypały, palą kasą w piecu. Ale może też napisać swoją historię na OT, wolelibyśmy jednak opcję nr 1.

1 polubienie

A może Pokeczino do United

1 polubienie

Podobno McKenna to pierwszy wybór Brighton i mają złożyć mu ofertę w ciągu 24h, Chelsea też podobno jest jednym z głównych kandydatów. United póki co zostają w tyle jako, że ten Hag pozostaje trenerem klubu i nie będzie zwolniony przed sobotnim finałem.

1 polubienie

McKenna w Utd, Maresca w Chelsea (byly asystent Guardioli wlasnie zrobil awans z Leicester) a Kompany w Bayernie (jako 6 opcja). Takie są najbardziej prawdopodobne scenariusze na ten moment (wg Di Marzio i Plattenberga) Wszyscy idą naszą ścieżką i stawiają na mlodych, nieoczywistych trenerów? Ktoś by to wymyślil rok temu? Tylko wlasnie Poketino może namieszać w tym scenariuszu.

1 polubienie

Akurat di Marzio czy Plettigol to nie są zbyt mocne źródła w Anglii tylko na swoich krajowych podwórkach.

Raczej to bardziej efekty tego sezonu niż kopiowanie Liverpoolu.

Bundesliga - pierwsze dwa miejsca młodzi trenerzy grający ładną ofensywną piłkę. Do tego ogromny postęp w porównaniu do poprzedniego sezonu.
Premier League - Arteta, który walczy do końca o mistrzostwo.
La Liga - Xavi z mistrzostwem rok temu czy Michel z sensacyjną Girona

Czy Amorim i Slot z lig poza top5 lub McKenna i Maresca z Championship.

Nie wierzę, że to pisze, ale do United powinien wrócić OGS. To chyba był najlepszy trener w erze po Fergusonie.

Niestety taka jest brutalna prawda

Lopetegui trenerem West Hamu, jak ocenianie ten ruch? Nie wiem jakie są plotki odnośnie odejścia Bowena czy innych kluczowych graczy, pewnie ich sytuacja wyjaśni się po Euro 2024.

Mam mieszane uczucia co do tego trenera, nie przepadam za nim, ta cała sytuacja z Realem i reprezentacją Hiszpanii, jak dla mnie to taki hiszpański Conte, który może i osiąga wyniki ale zostawia podzieloną szatnię i finalnie sam ucieka z burdelu, który sam zrobił.

1 polubienie