Premier League 2023/2024

No dobra ale nikt nie kazał im tak rozdysponować swoich pieniędzy. Plus to też nie tak że biegają tam same u-18. Rekordowy transfer Enzo, rekordowy transfer Caicedo, Mudryki, Jacksony, do tego piłkarze którzy już byli czyli Chilwell / Silva / Sterling etc.

Dodatkowo renoma klubu, Chelsea nie jest Luton ani Brentford. Ten klub ma bić się o najwyższe cele a w obecnej sytuacji raczej tego nie zrobią (i jest to wina wyłącznie ich).

I tak jak mówię może się pozbierają jasne ale na obecny moment nie dowożą wyników (a terminarza tez nie mają obecnie ciężkiego) i za to powinno się ich krytykować.

Oczywiście nie popadając przy tym w skrajność mówiąc że spadną z ligi albo że są skończeni.

@AleksanderFa Nie no tak później mają przesrany, mi chodziło o kolejne 3 kolejki plus to co do tej pory mieli.

1 polubienie

Wszystko przed nami

1 polubienie

Wiadomo przebudowa była zbyt gwałtowna pozbycie się liderów, doświadczonych zawodników. Jednak trudno mi już jednoznacznie tego oceniać skoro praktycznie cała 11 gra ze sobą pierwszy raz. Póki co mogą polegać głównie na swoim talencie. Wypracowanie jakiś mechanizmów w ataków czy obronie, zgranie się trochę potrwa.

To akurat niezły moment na granie z tymi zespołami dla nich. Wszyscy przeciwnicy poza Brentford będą mieli mecze w Europie, a Czelsi jeden mecz na tydzień i może kakao kap.

Też myślę, że jeszcze trochę za wcześnie, żeby ich oceniać, ale przy właścicielu jakiego mają nie wróżę im sukcesów. Pościągali gwiazdeczki za grube pieniądze, wymieniają wciąż trenerów, nie widać w tym żadnej wizji.

Prawda o Chelsea jest taka, że tam na cały skład to jest może 5 zawodników na światowym poziomie.

Btw

@Edum

1000020506

@Anthermil aż prychnąłem :joy:

8 polubień

Powinni grać w takich koszulkach xD
Zrzut ekranu 2023-09-4 o 23.08.25

22 polubienia

za cienka krateczka, daj taką z wiekszymi oczkami

W sumie jak wróci Greenwood to będą mogli otworzyć sekcję bokserską manjunajtet.

1 polubienie

Antony został odsunięty od reprezentacji Brazylii po oskarżeniach o napaść na swoją byłą dziewczynę.

Ale szambo wybiło w United w ostatnich 48h.

2 polubienia

Mówią, że Liverpool to siedlisko patusów, a tu znowu jakieś baby biją czy tam gwałcą w Manchesterze.

1 polubienie

ale wyję, rozwaliło mnie xD

Cieszę się, że nasz dział skautingu sprawdza piłkarzy pod względem osobowości przed transferem. Dzięki temu nie ma takich afer.

5 polubień

Mam wrażenie, że w ManU też bardzo wnikliwie sprawdzają, tylko mają inne kryteria.

1 polubienie

Nie tylko nie ma takich afer, ale też nie trzeba się wstydzić naszych piłkarzy na boisku. To by nie był ten sam klub, gdyby u nas biegały takie pizdeczki jak Bruno czy Antony, którzy bez przerwy symulują i machają łapami. Za to m.in. bardzo szanuję Salaha - nie symuluje, podchodzi z szacunkiem do rywala, nie wywołuje jakichś spin jak chociażby większość idiotów z Ameryki Płd. Zresztą pozostali nasi piłkarze też pod tym względem są mega w porządku (jedyny odchył to chyba Robertson), taki Szobo to klasa sama w sobie.
Więc zgadzam się, weryfikacja pod tym kątem jest bardzo ważna i super, że w LFC tak dobrze to działa. ManU to z kolei największe siedlisko takich patusów obecnie, kiedyś była to Chelsea z Diego Costą na czele.

To były czasy przed Kloppem, a z tego co mi wiadomo to właśnie Jurgen wprowadził słynną weryfikację pod kątem charakteru/mentalności, więc ofc pisałem o okresie pod Kloppem.

Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze kilka razy to może zrozumiesz kontekst.

5 polubień

Nie do końca tak było, Suarez miał swoje odchyły a przypominam, że LFC chciało kupić Costę skłądając nawet oficjalną ofertę.

Odchyły mieli różni gracze, głównie w sprawie transferów do innych klubów (Suarez, Torres, Coutinho), ale nie było takich jazd jak z Greenwoodem, Antonym, Mendym czy Ronaldo.

Costa prywatnie podobno mega sympatyczny gość i zupełne przeciwieństwo tego co na boisku, przynajmniej tak o nim mówili kilka lat temu.

Serio porównujesz typów co bili swoje kobiety do Costy ponieważ był “rozbójnikiem” boiskowym?

edit
Mogę przeczytać twój post 100 razy i dalej będę uważał, że nazywanie Chelsea “siedliskiem patusów”, bo Costa był szorstki dla rywali na boisku jest idiotyczne. Chyba nie bardzo rozumiesz znaczenia słów, których używasz.

Pewnie część z Was już to widziała, ja natrafiłem dopiero dzisiaj.
Najdroższa 11 w historii PL, uwzględniając opłaty transferowe skorygowane o inflacje.
Wrzucam jedynie w ramach ciekawostki.

6 polubień