Premier League 2023/2024

Jakie pół składu, tylko Matipa, Gomeza i Nuneza xd.

1 polubienie

Jak widać są wyjątki od reguły o czym miałem wspomnieć w kontekście fenomenu Fernandesa, ale większość gdy wchodzi między wrony, to kraka jak i one.

Hmm dlaczego gdy ktoś przychodzi do City albo do LFC to w większości przypadków wchodzi na wyższy level, gra równie dobrze co reszta teamu i nie widać różnic w jakości. Tak działa dobrze nastawiona maszyna gdy każdy trybik pracuje jak trzeba, a gdy masz do czynienia ze złomem, to co prawda wymiana jednej części podtrzymuje jego pracę na jakimś pułapie, nawet wzrośnie jego wydajność, ale nie przyczyni się do tego że nagle będzie śmigał xd

Tu warto nadmienić np. że u nas z musu w pierzyn składzie grał Quansah z Gomezem czyli kolejno 4 i 5 obrońca a jednak wygraliśmy.

i Salaha :smiley: no i Trenta

2 polubienia

Mude, ale co ma udowodnić komentarz jakiegoś frustrata?

Edit. Jedyne co może udowadniać to że laska kibica na pstrym koniu jeździ. Szkoda, że łaska knura również tak nie wyglada bo chętnie bym tego Colwilla przytulił po kilku słabszym meczach w niebieskich barwach.

Były. Uwierz na słowo bo niestety nie mam kartoteki jak zaginiony towarzysz @Radbug z postami sprzed roku czy tak dwóch.

Były nawet jeszcze na samych początkach Trenta gdzie ludzie piali z zachwytu, że wkoncu mamy wychowanka na miarę elitarnego zawodnika. Hah i wiesz kogo chcieli sprowadzać ci szaleńcy co to propagowali w jego miejsce a jego sprzedać? Najlepszego, jedynego galaktycznego PO Vam-Bissake

2 polubienia

Widać jak mocno brakuje Chelsea poważnego napastnika… a z drugiej? Rany Boskie, tam nikt inny nie strzela goli. Nie da się tylko tym tłumaczyć takiej dyspozycji.

Tą dójkę to nie sprzedają zbulwersowani kibice, tylko odklejeni. A tak szczerze, to jeszcze nie widziałem komentarza nt. sprzedaży TAA, o Jego przesunięciu do pomocy tak, ale o sprzedaży?

@CzerwonyBartek A ma coś udowadniać?

Newcastle wcale nie takie cienkie.

1 polubienie

Wygrają z Sheffield, wielki wyczyn. Zobaczymy w polowie sezonu, z Milanem nie istnieli.

1 polubienie

Pierwszego gola zdobili po przyjęciu ręką jegomościa z przerośniętą grzywką. Chyba wszyscy gracze SHU unieśli wtedy ręce sygnalizując to. Żadna z powtórek nie pozostawiała wątpliwości, VAR jednak nie interweniował. Nie dziwię się, że SHU odpuściło sobie granie 12vs11.

1 polubienie

To już raczej wiadomo, który trener jako pierwszy poleci ze stanowiska. Po 0-6(?) chyba nie ma innej opcji.

To jak gra dzisiaj Sheffield to jest kryminał, już jest 0:7 a mogło być więcej… po takim spotkaniu głową trenera musi polecieć.

Tak naprawdę to nie przypominam sobie sezonu, żeby wszyscy beniaminkowie byli aż tak tragiczni. Tak jak szybko awansowali, jak niczego nie zmienią w swojej grze, to tak szybko polecą z tej ligi. No niestety, ale jak awansujesz do Premier League to trzeba troszkę mimo wszystko zainwestować w skład, bo zawodnikami z Championship trudno utrzymać się w najlepszej lidze świata.

a ja widziałem i nawet na niego odpowiadałeś :smiley:
Newcastle troche postrzelali, szkoda, że z Milanem sie tylko bronili i 2 strzały.

Czemu szkoda? Niech giną, niech im się wiedzie jak najgorzej. NU to może być drugie City i im gorzej dla nich, tym lepiej dla LFC.

8 goli strzelonych przez 8 różnych graczy tej samej drużyny. Zaraz Eddie Howe wejdzie na boisko, żeby sobie strzelić xD

3 polubienia

Nie przypominam sobie gorszego występu jakiejś drużyny w ostatnich latach PL.
SHU wyglądają dzisiaj jak kompletni amatorzy.

Autorskie ale od 4 zero juz myslalem jak sie robi memy haha

1 polubienie

Terminarz CFC do początku grudnia wygląda tak, że do tego czasu mogą już wypaść z walki o top 4 przed połową sezonu. I oby tak się stało :slight_smile:

A czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego Raya jest aktualnie pierwszym bramkarzem Arsenalu? Z tego co mi się kojarzy, to Ramsdale dosyć solidnie się prezentował, a Hiszpan raczej miał być rezerwowym, a tu widać że Anglika wygryzł ze składu.

Arteta to tłumaczył, że Raya jest lepszy w grze nogami i lepiej sprawdza się przeciwko broniącym się przeciwnikom, a Ramsdale jepiej broni na linii. Trener arse-analu nie wykluczał w jednym z ostatnich wywiadów nawet zmian bramkarza w trakcie meczu w zależności od sytuacji na boisku.