Premier League 2023/2024

Niby człowiek się ucieszy, ale i tak wiadomo że będą mistrzem.

1 polubienie

4 porażka United w ostatnich 6 meczach ligowych. Ciekawe na ile im starczy cierpliwości do ten Haga.

1 polubienie

A za nie ściągnięcie Amrabaata to trzeba dać na mszę. To co on grał to Krychowiak przy nim wygląda na speca od ŚPD

1 polubienie

Ten Hag poleci za niedługo. Ten projekt sypie się jak domek z kart.

A Liverpool dziś rozsiada się na tronie PL.

1 polubienie

A jednak, na każdego przyjdzie pora. City z porażką, United z porażką, bardzo fajnie się ułożyło. Teraz przełamać złą passę nie wykorzystania potknięć innych i wygrać nasz mecz.

A city oficjalnie w plecy, także jak staniemy na wysokości zadania dzisiaj to możemy zostać liderem tabeli

Słabiutkie City- widać jak kontuzje De Bruyne, Silvy czy czerwo Rodriego uderzyły w jakość City.

0 klarownych sytuacji oraz dziesiątki solowych akcji Doku ze skrzydła, które kończyły się strzałami po autach.

Widziałem komentarze, że Doku po pierwszym meczu wyleczył Guardiole ze skrzydłowych opierających się na posiadaniu i rozegraniu. No cóż. Nie wiem.

Trzymamy kciuki, niestety w poprzednich latach jak przeciwnicy dawali ciała to solidaryzowaliśmy się z nimi. Ciężki mecz przed nami, Totki na pewno wyjdą mocno zmotywowane po ostatnim spotkaniu na Anfield.

1 polubienie

Son jest w dobrej formie.

Jeśli mamy mieć nadzieje na mistrzostwo to dzisiaj trzeba pokazac Totkom miejsce w szeregu. Nie interesuje mnie ich forma nawet w 1%.

To była kara za milionowe wałki, lewe umowy itd.
Mieli być zdegradowani, ale podobno wystarczyła łapówka i jeden mecz łysego na trybunach. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Niesamowicie prowadzony jest za uszy w tym sezonie Arsenal przez sędziów. Gdyby Liverpool w poprzednich był tak sędziowany jak Arsenal to Klopp miałby trzy mistrzostwa. Odegaard jest cudowny. Saka drugi najlepszy zawodnik angielski na świecie po Jude.

1 polubienie

Bez przesady, przegrać z Totkami to akurat jeden z wymiarów frajerstwa. Dzisiaj Liverpool robi rosół i to z całej kury.

Zresztą co ja mówię, dzisiaj pewnie Spursi będą tak orani że aż Taco Hemingway nagra o tym smutny kawałek jak jego ulubiona drużyna jest miażdżona.

2 polubienia

Roy Hodgson 3 zwycięstwo na Old Trafford z rzędu. Jedynie Guardiola tego dokonał.

Nie wiem skąd ta pewność, ale Spurs pod nowym trenerem wyglądają co najmniej solidnie, w dodatku grają u siebie nie można dopisywać sobie trzech punktów przed meczem, niemniej jednak liczę na zwycięstwo i coś mi się wydaje, że będzie grad bramek obyśmy tylko strzelili tą jedną więcej

Trzeci*. Drugi jest Arnold.

2 polubienia

Post został scalony z istniejącym tematem: 30.09.2023 Tottenham - Liverpool

Przed kolejnym meczem żaden z graczy LFC nie powinien uścisnąć dłoni z gwizdaczami

Uuuu… obraza ekipy sędziowskiej, walkower!

Jak oni ustawiają ten terminarz, że dziś tylko leci taki potężny mecz Brentford - Nottingham…

4 polubienia