Premier League 2023/2024

Ciekawe w której minucie Arsenal zdejmie spodnie.

@diablinadali :rofl: :rofl: :rofl:

@roberthum ale tu nie chodzi o strzelenie bramki. Po prostu wiele klubów już przed samym meczem z City zdejmuje spodnie i czeka na karę.

@roberthum ja nie deprecjonuje siły City. Tłumacz cię tylko, że wiele klubów wysiada mentalnie już przed meczem.

Te spodnie same spadną, bo momentami Arsenal biega z pełnymi majtami.

1 polubienie

Ciekawe, że jak my strzelamy gola to dlatego, że jesteśmy mocni, a jak City strzela bramkę to rywal ściąga spodnie. A czemu nie na odwrót?

@Hanys Może po prostu oni potrafią mocno siąść na rywalu i dopiąć swego w postaci gola lub kilku? Ja tu nie widzę żadnego ściągania spodni, a to jest na siłę deprecjonowanie skuteczności gry Obywateli

2 polubienia

Jakim cudem kovacic wlasnie czerwonej nie dostal?

Jaki kurs, że Kovacic będzie miał udział przy golu🤣

Nie dostał czerwonej, a powinien to raz, zrobił drugi faul na zolta i co? Nie dostał drugiej żółtej.

City jest mocne, a jak nie jest to sędziowie pomagają, z nimi nie da sie wygrać dopoki nie będą mieć szpitala w druzynie i dopoki jest tam Pep. A rzadko mają w przeciwieństwie do nas ( co też jednak świadczy o przygotowaniu zawodników i treningach i sztabie medycznym)

Dlatego tak energicznie produkowałem się w czasie okna transferowego na temat naszej pozycji ŚPD. Żeby grać na najwyższym poziomie o najwyższe cele musisz mieć w drużynie równowagę. U nas przez brak typowego ŚPD ta równowaga jest zachwiana, bo Mak grający na tej pozycji nie jest tam w stanie dać tego, co dałby typowy ŚPD, a pozostałe ósemki na tym cierpią mając więcej zadań defensywnych. Przewidywałem, że z uwagi na to nasze spotkania dla postronnego kibica będą niezłymi widowiskami, ale dla nas prawdopodobnie oznacza to, że walka o top 4 w lidze to jest max tego co jesteśmy w stanie osiągnąć. Chyba że w zimie zrobimy jakiś klasowy transfer na pozycji ŚPD, albo ten Andre okaże się kozakiem na tej pozycji i w drugiej części sezonu będziemy perfekcyjni, co jest mało prawdopodobne.

City nie istnieje. Ale sędziowie oczywiscie ciągną za uszy.

Nie widze w nich takiego samograja jak w zeszlych latach, chyba koty są syte i nie mają juz takiej motywacji albo rownie dobrze to chwilowa zadyszka z powodu braku Rodriego i KDB, pewnie raczej to drugie.

1 polubienie

Przez ponad 80 po jednym celnym strzale po obu stronach. Widać spotkali się dwaj trenerzy, z których jeden szkolił drugiego. Remis byłby dla nas akurat.

No i Arsenal wyciągnie. Dobrze, że nie City. Lepiej bo Arsenal i tak złapie jakies wieksze zadyszki, a porazki u City sa bardzo, bardzo rzadkie.

Sprawiedliwosci stalo sie zadosc. City nic nie gra, kompletnie. W dodatku powinni grac bez jednego zawodnika. Arsenal w pelni zasluguje dzis na 3 punkty.

4 polubienia

Londyn na czele - to się nie dzieje…

Już widzę tych kibiców Armatek - “Arsenal leci po majstra”.

Bardziej mecz był na remis, ale pech Ake jak ostatnio u nas Matip.

Bezpieczne 3 punkty dla Arsenalu. Oni i tak w końcu się zesrają. Jak co roku. Standardowa procedura.

@Tisg po statystykach meczowych Arsenal był dużo bliżej wygranej, City chyba nawet strzału celnego na bramkę nie oddało.

Oddało i jak mam być szczery, to powinni prowadzić po I połowie 1:0.

Słaby mecz Alvareza, który ostatnio ciągnie City. Druga porażka z rzędu w lidze.

A co w tym dziwnego? City jest w teorii słabsze niż rok temu, a oni mocniejsi. Sam bym tak pisał xD

Właściwie tylko Arsenal i ew. LFC mają potencjał na pokonanie City. Reszta PL nie ma nawet podjazdu.

Sprawiedliwości stało się zadość. Brawo Arsenal!

Arsenal przełamał dzisiejsze remisy. W obliczu porażki City nasz remis boli podwójnie.

Mamy najłatwiejszy terminarz z czołówki po przerwie reprezentacyjnej. Teraz trzeba wygrywać wszystko jak leci.

1 polubienie