Premier League 2023/2024

Ci beniaminkowie w tym sezonie jak już słusznie zauważyło kilku użytkowników w tym sezonie wyjątkowo bez wyrazu. 0 strzałów oddanych w meczu z Arsenalem to jakieś nieporozumienie w momencie jak oni połowę meczów przedreptują. Jak ktoś pisze, że chce spadku Evertonu do niższej ligi to niech się zastanowi co pisze, bo oni to przynajmniej raz na jakiś czas mogą zaskoczyć. A takie Luton czy Sheffield to jedyne czym zaskoczy to czy przegrają 2 czy 5 do 0.

Tak chce spadku evertonu i na zastanowienie mailem jakieś 25lat a to ze arsenal zagrał dobre spotkanie i jakiś beniaminek nie oddal strzału jakoś mnie nie dziwi i mało interesuje

Ale to właśnie Luton pokonało Everton.

6 polubień

Hee-chan Hwang strzela bramkę miesiąca pięknie pokręcili obronę Srok. Szkoda Neto mam nadzieję że to nie będzie długa kontuzja.

1 polubienie

Tego nie zauważył. I jakoś mnie nie dziwi, że akurat wspomniał o tych beniaminkach po meczu z Arsenalem :wink:

Brentford have won more league games at Stamford Bridge in the last 6 months than Chelsea

18 polubień

Everton na wyjeździe pokonuje West Ham, tuż to coś niebywałego :smiley:

Niebywale to jest to, że Varane jest na ławce, a w I składzie Evans z Maguire na City XD

1 polubienie

Ale dziwny widok xD

Odpuszczenie krycia Haalanda nie wydaje się być dobrym pomysłem.

1 polubienie

Różnica klas pomiędzy MC a MU jest obecnie co najmniej taka jak między Liverpoolem a Evertonem

Ależ City cisnie to Sheffield United.

A nie, chwila… to ManU.

Liczyłem na remis ale MU jest dzisiaj tragiczne. Zostawienie Hall. przy 2 bramce to kryminał.

United zdjęło spodnie.

Ten Hag wyleci albo jutro, albo do końca roku.

1 polubienie

Nie wiem czy nowy trener tutaj coś zmieni. Wszyscy zawodnicy popadli w jakiś marazm, przeciętność. To jest dziwne bo na papierze powinno wszystko grać, przynajmniej w pobliżu top 4. Tzn na papierze wszystko gra.

Ale rzeźnia United. Chyba im ambicje wszelkie z głowy wybiją dziś City.

Co tam na papierze powinno grać? Obrona Maguire i Evans? Środek pola przeciętny Amrabat i McTominay który zagrał pare razy dobrze za Mourinho? Czy może Antony prawy sierpowy i Sancho którego trener wywalił bo nie potrafi zarządzać zawodnikami i jego ego jest ponad zespołem?
Diabełki kolejny raz zrobiły to samo - nowy trener, setki milionów pod jego wizje, nie udaje się znowu - niedługo zmiana. Nie ma co się nad nimi rozczulać, prawda jest taka, że mają trenera z górnej półki, ale na pewno nie tej najwyższej, znowu wydali miliony na głupie ruchy (już nawet nie wymieniłem wyżej Casemiro za 70mln który już się obija) za chwilę znowu zmienią trenera i będzie to samo- czego im szczerze życzę :slight_smile:

2 polubienia

Generalnie masz rację co nie zmienia faktu że po 10 kolejkach jest 15 pkt, nawet dla takiego MU to jest bardzo słabo. Bardziej irytuje mnie to że nawet nie podjeli walki i nie urwali pkt City.

Dziękuję Ci Panie Boże, że uchroniles nas przed Mountem.
Oby nie zwolnili ETH prxed meczem z nami

6 polubień

Ale ten Antony to jest dzban.

2 polubienia