Premier League 2023/2024

Antony bez czerwonej kartki za swoje zachowanie. Gdyby tak zachował się nasz zawodnik to od razu byłaby czerwona z automatu.

2 polubienia

Mówiłem Wam - Mount to kolejny przehajpowany Anglik z jednym dobrym sezonem.

2 polubienia

To i tak jest fenomen że United dzięki Fergusonowi ma takie fundusze. Co prawda dług też mają potężny ale nadal jakoś funkcjonują.

Tak czy siak tego bajzlu i tabunu złych graczy chyba nikt prze lata tam nie posprząta. Cała ich kadra to gruz i tartak a wydali na nich setki milionów. Trenerów mają tragicznych. Transfery tragiczne. Czekam na spektakularny upadek i walkę w strefie spadkowej bo to się prędzej czy później wydarzy.

Zastanawiamy się co w głowie mają ludzie którzy będąc United chcą kupować graczy takich jak Antony, Mount, Hojlund czy Amrabat. Tam chyba niektórzy celowo robią wszystko żeby ten klub się stoczył.

4 polubienia

Trenerów mieli dobrych, Mourinho, Van Gaal, EtH. To są dobrzy trenerzy, ale w Utd każdy- i trener, i zawodnik zalicza zjazd zamiast progresu czy potwierdzenia klasy.

1 polubienie

Już pal licho Mount, który może akurat u nas by się sprawdził. Ja to się cieszę, że Antony do nas nie przeszedł. A pamiętam, że były ploty swego czasu.

A jak pisałem tu wcześniej, że Małnt to leszcz, to mówili, że się nie znam. Jak myślę, że mielibyśmy go mieć zamiast Szobo, to aż mam dreszcze.

1 polubienie

Jeszcze tylko przypomnę, że United za Niego zapłaciło 70 baniek, a miał rok do końca kontraktu i był po słabym sezonie XD

1 polubienie

Memnited zamiast robić jakieś postępy z każdym meczem wyglądają gorzej i gorzej. Ciekawe co ten ten Hag robi na treningach. W dodatku kompletnie nie czuje swojej drużyny, wpuszczając w takim momencie Antonego zrobił mu tym tylko krzywdę. Jaki cel miała taka zmiana?

Mount nie jest leszczem, tylko trafił do ujowej drużyny. Klopp lepiej potrafiłby ogarnąć jego atuty. Niemniej, i tak wolę pięknego Węgra.

1 polubienie

Dlatego dla niektórych powinna być to dobra lekcja, że niech zarząd odpowiada za transfery - a nie kibice. Ile było płaczu że nie mamy Mounta, przyszedł Dominik i jak się prezentuje. Jaki był płacz że kupujemy za grube pieniądze gracza który się nie sprawdził w Bayernie, a póki co prezentuje się solidnie. Dlatego wniosek jest taki, oceniajmy po tym jak ktoś się zaprezentuje na boisku, a nie po tym jakie ma nazwisko, i to co widzimy na kompilacjach na YT. W klubie doskonale wiedzą co robią, i nawet transfer Endo gdzie każdy się nabijał jak przychodził, ale chłopak może nie jest wirtuozem, ale na takie mecze LE czy Carabou Cup jest idealny żeby odciążyć chłopaków którzy są pierwszym wyborem Kloppa.

5 polubień

I tu jest może problem. Kupiliśmy graczy na LM i PL czy Carabao Cup ?? Endo nie wyrabia fizycznie, a jedynie na tle Luton czy innego champioship klubu wygląda ok. Gravenberch świetnie w poprzednim meczu, wchodził jak w masełko, a dzisiaj zniknął. Czy Mount lepiej by się prezentował u nas ? Tego się nie dowiemy. Czy Mo Salah zabłysnął by na arenie światowej grając nadal w Romie? Nie dowiemy się. Jurgen robi dużą różnicę i to jak ustawia i wykorzystuje graczy. Na ocenę piłkarza naprawdę składa się kilka czynników.

1 polubienie

Wszystko fajnie, tylko że my na ŚPD potrzebowaliśmy topowego gracza do pierwszej jedenastki na najważniejsze mecze, a dzisiaj po wejściu na boisko niestety Endo znowu udowodnił, że nie ogarnia tempa i intensywności Premier League ( głupia strata na własnej połowie i za chwilę ośmieszające założenie siatki). Zarząd w tym aspekcie zawalił i to bardzo bardzo grubo.

5 polubień

@ Dla wszystkich typerów. Łapcie pewniaczka na sobotę:

image

Czysto 1.

3 polubienia

Newcastle zrobiło świetny deal sprowadzając Halla i Livramento. Widziałem obu u nas.

@mazi Livramento kosztował €37m, wykup Halla max €35m, więc dość rozsądnie.

Newcastle to najbogatszy klub na świecie, przyzwyczajaj się :slight_smile:

ten Hag jeszcze nie zwolniony?

Erling Haaland po meczu z MU powiedział, że Jego marzeniem jest zdobyć hat trick przeciwko Liverpoolowi xD.

Powodzenia xD na razie niech zacznie strzelać przynajmniej klubom pokroju Tottenhamu, a nie ogórom z United.

United XD