Premier League 2023/2024

"Sędzia piłkarski Anthony Taylor został zdegradowany do Championship. Ma to związek z kontrowersyjną decyzją o podyktowaniu rzutu karnego dla Newcastle w ostatnim meczu z Wolves. "

1 polubienie

1 polubienie

I jest to wiadomość z kategorii- niedobrych dla nas xD

Ci sędziowie, którzy regularnie nas „okradają” - dostają tydzień zawieszenia, a ci którzy akurat sędziują dla nas względnie- dostają degradacje za podobny błąd xD

Kosmos.

3 polubienia

Oglądam sobie Fulham vs memnited i ten Palhinha to jednak ewidentnie wygląda na zawodnika, który powinien grać w klubie walczącym o najwyższe cele w lidze. Jakby tak był ze 2-3 lata młodszy to mógłby być dla nas świetną opcją na ŚPD.

Ale słabe to Fulham, z tak grającym Eriksenem czy Evansem to wstyd tak nic nie stwarzać

Stwarzać to nawet stwarzają tylko wykończenie szwankuje, albo nad bramką albo prosto w Onanę.

Ale to United to ma farta z tymi średniakami. Forrest, Wolves, Brentford, a teraz Fulham. Praktycznie w każdym spotkaniu bramka na 3 pkt po 90 minucie.

Beka z nich ciągle, a raptem 5 pkt do Nas mają (wiem, wiem, mecz więcej).

1 polubienie

Agent 07 uciekł dziś spod topora, ale kat go dopadnie.

Huraaa! ETH dzisiaj nie poleci. United dwa zwycięstwa z rzędu w premier league (za tydzień mają Luton u siebie).

1 polubienie

Nie dziel skóry na niedźwiedziu z tym Luton.

1 polubienie

Szczerze, to po zobaczeniu na wynik meczu Fulham - United, bardzo byłem zaskoczony zwycięstwem tych drugich. Maszyna ruszyła, Ten Hag zostaje :slight_smile:

Bądźmy szczerzy, im dłużej Ten Hag jest trenerem United, tym lepiej dla nas. Oby taki stan rzeczy utrzymał się jak najdłużej.

13 polubień

Bardzo dobra wiadomość. Niech się utrzyma do meczu z nami, a potem może wracać do Holandii :slight_smile:

1 polubienie

No to co Kudus zrobił teraz w meczu vs Brendford to będzie pewnie kandydat do bramki sezonu.

Jak można tak biernie bronić przeciwko City.
Sabotaż xD

Edit: plus ręcznik na bramce

Bournemouth już biega ze zdjętymi spodniami, a mamy dopiero połowę meczu za nami.

Kibicom Wisienek przypomina się chyba wynik pewnego meczu na Anfield :wink:

Mamy 11 kolejkę English Premier League i to właśnie dzisiaj jest dzień kiedy Arsenal wypada poza top4.

Kudus jest genialny, ale moim zdaniem gol Nuneza był bardziej perfecto. Ale to moje subiektywne odczucia.

Od przegranej z nami Everton wygrana z West Janem, pewne zwycięstwo z Burnley, a teraz prowadzą do przerwy z Brighton. Niestety zaczęło im jakoś się powodzić.

Niesamowite jest to, że “fenomenalny” Brighton w tym sezonie, jest niżej od tak bardzo słabego United.

2 polubienia