Premier League 2023/2024

Mit o potężnym De Zerbim upada. Dla mnie to drugi trener, który nie utrzyma stołka do końca sezonu, zaraz za Agentem 07.

@Anthermil ale to niczego nie tłumaczy. To De Zerbi wybrał sobie taki skład. Pisałem, że dostał samograja Pottera i ludzie się nim zachwycili, a przyszedł sezon weryfikacji, kiedy De Zerbi musi sam sterować tym okrętem i na razie słabo mu to wychodzi. Dla mnie pewniaczek do zwolnienia. To nie jest jego poziom.

@Kolumbjajo a nie było tak? Kiedy Potter odszedł do Chelsea, to Brighton mogło grać nawet bez trenera. Niektórzy tak uwierzyli w tego potężnego De Zerbiego, że nie potrafią przyjąć faktu. Za rok nikt już nie będzie o nim pamiętał.

Haaland schodzi w połowie spotkania z Bournemouth z kontuzją. Wiadomo, że nie można cieszyć się z takich problemów przeciwników, ale jeśli to coś poważniejszego, to może być gamechanger w walce o mistrzostwo.

@Hanys

Mit o potężnym De Zerbim upada.

Nie nie upada. Już była dyskusja na ten temat. Oni mają słaby, posklejany taśmą skład i miejsce w górnej połówce tabeli to będzie dla nich dobry rezultat.

De Zerbi dostał samograja :person_facepalming:, co tu się za kwiatki trafiają

5 polubień

Spokojnie. Dorósł by docenić Darwina, to i dorośnie do trzeźwej oceny De Zerbiego.
Nie mówię, że oni z tego dołka wyjdą, ale póki co odeszły ich płuca w postaci Caicedo i rozegranie w postaci Mac Allistera, a oni nie mają tyle jakości na innych pozycjach jak my, że mogą grać pomocą na poziomie Hendo i Fabinho i mimo tego wygrywać. Milner łatający dziury jak u Nas też nie pomaga - tak jak u Nas, tak i tam co szybszy zawodnik robi z niego wiatrak. Chociaż IMO i tak powinni tam przede wszystkim kupić starszego, doświadczonego i na poziomie GK, bo manewrowanie tymi dwoma średniakami na pewno im nie pomaga. Z tego właśnie Włoch musi lepić. Nie ocenię go negatywnie za ten sezon, jedynie ciekaw jestem czy potrafi rozwijać jak poprzednicy czy jednak będzie bardziej musiał uzupełniać gotowcami (jeśli to drugie, to w sumie idealnie będzie pasował do City po Guardioli :joy: ale to Nas cieszyć akurat nie powinno, nie chciałbym go tam jednak).

1 polubienie

Było tak że Potter zajął 9 miejsce po czym przyszedł De Zerbi i zajął 6, po czym sprzedano mu dwóch najlepszych zawodników Maca i Caicedo a on i tak robi wynik ponad stan

9 polubień

Erik Ten Hag najszybciej że wszystkich menadżerów w historii MU osiągnął 50 zwycięstw.

@Hanys ale ty jesteś durny z tym De Zerbim. Brighton doszła gra w europucharach + strata dwóch kluczowych piłkarzy ze środka pola. Ich wynik, czyli 18 pkt, to i tak jest ponad stan patrząc na ich kadrę. A Ty z typa robisz jakiego ułoma i jeszcze o jakimś samograju Brighton piszesz. No odklejka potężna.

3 polubienia

Dymy w meczu Arsenalu z Newcastle jakby to były jakieś derby. Jakby Arsenal grał z Tottenham czy Newcastle z Sunderlandem.

Ostry mecz. Sędzia sobie nie radzi. Tradycyjnie. Mogło być spokojnie po czerwie dla obu drużyn.

Ta ostra gra wynika z sędziowania.
Tam gdzie kartki powinny być to piłkarze zostali bez kartki albo za łagodnie potraktowani.

Tam gdzie kartek nie powinno być to piłkarze mają żółtka na koncie.

Arsenal gra ostrym presingiem, a Newcastle znane jest z cwaniactwa i tak to obie drużyny czują się pokrzywdzone za decyzje sędziego i w tym meczu jeszcze będą jakieś kontrowersję i wątpię , że mecz zakończy się bez karnego czy czerwonej.

Abstrahując od kontrowersji, to ten Raya to leszcz, znowu się nie popisał

Taki mecz w duchu lat 90-tych trochę.

3 polubienia

Jutro przeskakujemy Arsenal i na jeden punkt do City, tylko zwycięstwo :muscle:

1 polubienie

Eee tam… Tam ktokolwiek nie przychodzi to po pół roku wywala się na pysk. Ważne, żeby nowy nie przyszedł przed meczem z nami :joy:. ManU to był klub mem przed SAF i po jego odejściu wrócił na swoje miejsca.

6 polubień

Byłoby pięknie, ale nie widzę tego

Luton cały sezon gra gówno, z Tottenhamem nawet w 11 na 10 przegrali. Jak jutro udupimy punkty to nie mamy co szukać w walce o majstra. Jakieś wyjazdy musimy wygrywać

1 polubienie

Czego nie widzisz? Że LFC nie pokonuje takiego zespołu:

image

No ja myślałem, że jestem pesymistą, ale to już jest przesada :stuck_out_tongue:

1 polubienie

xD. Serio dla Ciebie Luton to drużyna nie do ogrania czy jak?

2 polubienia


2 polubienia

Klopp by dostał za takie słowa 10 meczów zawieszenia i 1 milion funtów kary. Ciekawe jak będzie z Mikelem

5 polubień

Liczę na surowe ukaranie Artety, za dużo sobie pozwala a nie osiągnął nawet 10% tego co Klopp

1 polubienie