Premier League 2023/2024

Karykaturalnie słaby Manu jest już 3 pkt za nami xD niesamowite. Różnica jest taka, że oni potrafią przeciskać absolutnie fatalne mecze kolanem w ostatnich minutach. My ciśniemy takie Luton cały mecz a finalnie nasza 9ta nie wykorzystuje 200% okazje i dostajemy w zęby.

2 polubienia

W Newcastle wcale nie gorszy szpital od tego z Tottenhamu, ich ławka rezerwowych w rozpoczętym przed chwilą spotkaniu z Bournemouth nie jest jakaś przesadnie mocarna.

1 polubienie

Generalnie najbardziej mnie uderza jak bardzo karma do nich wróciła. Najpierw wpierdziel w 9kę dzisiaj w jednej z ostatnich akcji meczu bramka na porażkę. A było tak świętować po niesprawiedliwym zwycięstwie nad LFC…

Mnie ciekawi kiedy Klopp straci cierpliwość do Darwina. W zeszłym sezonie był to koniec grudnia i kupno Gakpo. Ciekawe czy w zimę jest planowane kupno kolejnej 9. Wszyscy skupiamy się na 6, ale możliwe, że z przodu też będą zmiany.

Zgadza się, a poza tym na początkowym etapie sezonu nie ma co skreślać w walce o top4 drużyn takich jak manu czy chelsea, bo pomimo ewidentnych problemów tam jest głębia składu i jakość piłkarska, także tego typu drużyny mogą w każdej chwili odpalić i zacząć piąć się w tabeli. Tak mała przewaga nad wyśmiewanym manu pokazuje też wyraźnie, że my wcale tak wybitnie tego sezonu ligowego nie zaczęliśmy. Do tej pory zagraliśmy jedynie dwa mecze, w których od początku do końca wyglądaliśmy mega pewnie i przekonująco ( AstonVilla i Nottingham u siebie). Nasze wyniki na wyjazdach też pozostawiają narazie wiele do życzenia. Najważniejsze to zgarnąć jutro 3 pkt po naszych dwóch ostatnich słabych meczach, żeby na przerwę reprezentacyjną być blisko czołówki, a po przerwie spróbować zrobić coś w meczu z $ity.

Bezsensowny wniosek, tak samo jak gdybyśmy grali pierwsi mecz w tej kolejce i go wygrali, to różnica by była 9 punktów. Poczekajmy na zakończenie kolejki i będziemy mogli mówić o tym kto do kogo ile punktów traci.

W życiu nie uwierzę, że mając takie problemy na pozycji ŚPD i 5 dobrych napastników + młody Doak to my akurat pójdziemy w kierunku nowej dziewiątki. Kupno napastnika ( pytanie jakiego typu napastnika) nastąpi pewnie w sytuacji, gdyby Salah zdecydował się odejść do Arabii w lecie. Tak samo jak w lecie klub będzie się pewnie rozglądał za nowym ŚO w miejsce Matipa.

1 polubienie

Zakładasz naszą pregraną? Za chwilę może być 6pkt. A w przypadku wygranej różnicą dwóch bramek mamy 2 miejsce. Nie jest źle, byle weszły 3pkt.

Chcecie ciekawostkę? Wyśmiewane United ma w tym sezonie tyle samo zwycięstw w lidze (7) co Liverpool :exploding_head:

Bournemouth rozjezdza dzisiaj Newcastle. Solanke (na razie) z dwoma golami.

4 polubienia

No Newcastle właśnie sobie uświadamia, że granie w lidze + europejskich pucharach to zupełnie inna para kaloszy niż szykowanie się przez cały tydzień na weekendowy mecz w lidze. Dzisiaj wyglądają, jakby mieli 50% mniej dynamiki od przeciwnika.

5 polubień

a Ty widzisz ile oni mają kontuzji?

1 polubienie

Widzę, co nie zmienia faktu, że wyjazd do Niemiec, ciężki mecz i wpier… od Dortmundu na pewno wpływa na to, że fizycznie dzisiaj wyglądają słabo. Nawet pomimo kontuzji to ,czysto piłkarsko" są silniejsi od dzisiejszego rywala i gdyby nie mecz w środku tygodnia to jestem pewny, że dzisiaj wyglądaliby dużo lepiej, przynajmniej fizycznie.

1 polubienie

Bo United wygrywa wszystkie mecze że średniakami, nawet gdy grają totalna padakę.

Ogólnie ten Hag zdobył w swoich pierwszych 50 spotkaniach więcej punktów niż Klopp.

Darwin jest za dobry żeby go opychać w zimie. Oczywiście te pudła mogą mu zryć psyche do końca i może zacząć kopać się po czole. Chłop jest mega szybki i ma dobry strzał ( zobacz jakie oddał dwa soczyste podkręcone strzały oraz tą poprzeczkę. Przyjęcie piłki w powietrzu i odrazu uderzenie). Tylko cholera wie co się dzieje w jego lebie w momencie jak ma w zasadzie prościutką patelnie do wykończenia. To jest najdziwniejszy piłkarz jakiego widziałem w naszych barwach. Moja teza jest taka, że powinnismy sprowadzić drugą 9ke i grać na dwie. Tylko że moja teza jest bardzo dziurawa bo jaką wtedy zastosować taktykę mając na uwadzę pozostałych graczy ofensywnych.

Te kontuzje wynikaja pewnie z intensywności gry (PL+LM), bo kadrę mają raczej wąską.

Trzeba im przyznać, że mimo nieatrakcyjnej gry dla oka to ciułają te punkty.
Z lepszymi przeciwnikami raczej to im się nie uda , ale nawet wygrywając z dołem i środkiem tabeli może ukręcą najlepszą czwórkę.
Ten sezon jest atrakcyjniejszy niż zeszły, tak jak mistrza pewnie wygra City, tak najlepszą czwórkę serio ciężko wytypować.

Dyspozycja Nuneza nie miała żadnego związku z transferem Gakpo…Po prostu został ściągnięty by zwiększyć rywalizację w składzie. Diaza też po to ściągnięto by posadzić Mane?

Daj spokój, nie przetłumaczysz mu. Mr. Hanys już to rozgryzł, że Klopp, który np. z Lewandowskiego kopiącego się po czole przez wiele pierwszych miesięcy w Borussii zrobił maszynę, do Darwina stracił cierpliwość po pół roku. Jest on wręcz tak beznadziejny, że Klopp wystawia go kosztem gościa który przecież przyszedł za niego. Teraz wszystko wydaje się oczywiste!

1 polubienie