Premier League 2023/2024

Skoro to Gakpo miał być tą odpowiedzią na indolencję strzelecką Darwina- to jaki miałby być sens kupna kolejnego ofensywnego zawodnika? :slight_smile: Chyba coś nie gra w Twoim założeniu.

Chciałbym żeby to odpalony Palmer uciszył dzisiaj Guardiolę xD

2 polubienia

Swoją drogą bardzo mi się podoba Elliott w tym sezonie, może to będzie przełom dla niego i jego rozwoju.

@stavrogin to jest jego minus, też to zauważyłem. Natomiast podoba mi się to, że jednak potrafi być bardzo kreatywny i mobilny, gdy już ma piłkę przełożoną na lewej nodze to włącza motorek i stara się biec do przodu a nie tylko odgrywać do najbliższego kolegi. Do tego jego gra na małej przestrzeni może się podobać. Przypomina mi to jego grę sprzed samej kontuzji z Leeds. Oby tak dalej. Jest wartością dodaną dla tego teamu, zespół przyspiesza gdy wchodzi.

Odwaga przede wszystkim klasyfikuje poziom na jaki możesz wejść. To u Elliotta się poprawiło chyba najbardziej w ostatnim czasie. Nie cierpię sytuacji gdy zawodnik ma pełne gacie i nie potrafi podjąć żadnego ryzyka, wziąć gry na siebie. Harvey ma i będzie miał pewnie nie raz takie momenty, ale widać poprawę. To samo u Jonesa, chłop był taki bezjajeczny przez prawie cały zeszły sezon, ale coś mu się przestawiło pod koniec i się umocniło gdy wygrał Euro u-21.

1 polubienie

Opiszesz co konkretnie? Mnie osobiście ostatnio strasznie nie podoba się to, że kompletnie nie gra prawą nogą, przez co często bardzo spowalnia akcję, bo musi przyjąć piłkę i przełożyć na lewą.

Tylko Man City dostaje takie karne w tym sezonie. To jest jakaś kpina

4 polubienia

żart jakis z tym karnym. Widać kto ma dostać mistrza

2 polubienia

W drugą stronę nigdy to nie będzie karny.

2 polubienia

Hahahha ile razy tak Salaha szarpali w polu karnym i nic nie było? :smiley: Zazuzizuza korupcja w najlepsze trwa…

3 polubienia

Dzisiaj Jota też był tak szarpany … nawet bardziej szkoda się denerwować

1 polubienie

No i tyle z liczenia na wpadke City

1 polubienie

Czy trzymał Cucurella Halanda? Trzymał. Czy gdybyśmy w naszym meczu z chelsea mieli taką sytuację, że trzymałby tak Nuneza, który itak nie miał szans dojść do piłki tak jak dzisiaj Haland to dostalibyśmy karnego? Jestem na 99% przekonany, że nie.

Totalnie nie ogarniam kiedy za łapanie w polu karnym jest rzut karny xD

To samo z rękami xD czysta loteria

Gdy City nie może to sędzia pomoże xd. Oni prawie co mecz jakiegoś karniaka dostają

1 polubienie

Nie no, chłop mu prawie koszulke zerwał. To jest karny. Inna sprawa, że dla nas takich nie gwiżdżą

Będzie VAR i anulują :smiley:

Ale tam jeszcze najpierw to Haaland trzyma Cucu za koszulkę. Szkoda się wkvrwiać.

Dla nikogo takich karnych nie gwiżdżą poza Man City. Ja się zgadzam, że to jest faul, ale skoro 99% takich sytuacji jest ignorowany to dlaczego City dostaje za to dwa karne?

City jest faworyzowane przez sędziów i FA, ze względu na potrzebe utrzymania dobrych relacji przez UK z turbaniarzami, to jest chyba oczywiste. Z tych 116 zarzutów też nic nie wyniknie.

1 polubienie

Chelsea remisuje uff.