Premier League 2023/2024

Rozumiem, że Newcastle także jest faworyzowane, bo mają największy budżet od turbanów. Trochę już słaby jest ten mit. Gdyby sędzia zagwizdał tak kiedyś na naszą korzyść nie było by problemu. Problemem są sędziowie, którzy takiego faulu nie gwiżdżą jak dzisiaj Tierney.
Pyk Chelsea na prowadzeniu.

1 polubienie

Ale jaja hahahaha

Karma chamy

Hahaha, brawo Chelsea, ładnie wylało w obronie

Brawo Smerfy !!!

O to właśnie chodziło w dzisiejszym dniu, o to nic nie robiłem xD

A zapomniałeś co się działo tydzień temu kiedy uznali bramkę Newcastle?

Sanchez interwencja kolejki przy strzale cyborga

Świetnie grają oba zespoły. City mocniejsze.

Nie chodzi o to że sędzia raz zagwizdał na ich korzyść, tylko o to że to się dzieje praktycznie co tydzień. Poza tym zarzuty jakie ma city, już dawno zatopiłyby kazdy inny klub w tej lidze, a w przypadku city, jedyne co widzimy to uciszanie tematu i udawanie że nic sie nie stało

4 polubienia

Caicedo przy Gallagherze to cień piłkarza

remis też biore w ciemno.

1 polubienie


Pięknie w tym sezonie wygląda układ punktowy tabeli, jednak Liverpool sam pozbawił się pierwszego miejsca z Luton :((

Oczywiście Chelsea - City dalej w grze :wink:

Sędziowie nas pozbawili w meczu z Kogutami.

8 polubień

W meczu z Luton też. Do dziś nie wiem czemu nie było karnego po łokciu w polu karnym Luton

2 polubienia

To jest bardzo dobre pytanie

City juz prowadzi. Ech.

Oni z góry mają zawsze, bo nawet jak będzie nie po ich myśli to lada chwila dostaną karny za byle co.

1 polubienie

Na Caicedo w ogóle nie ciąży presja ceny jaką zapłacili za niego. Jest beznadziejny, ospały, powolny, bez agresji w odbiorze. Ładny niewypał.

Jackson z golem vs City :laughing:

pomoc Chelsea jest oparta na Gallagherze i Enzo

Niesamowicie perfidne dla mnie jest to jak po każdej akcji bramkowej czy to bramkarz czy to obrońcy od razu podnoszą rękę na spalonego nie mając pojęcia czy taki akurat był. Po prostu żałosne już to jest.

Jackson on fire, 4 gole w dwóch ostatnich meczach xd.