Premier League 2023/2024

oby rodri dostał jeszcze jedno żółtko

City może grać w siatkówkę, a gwizdek milczy :wink:

1 polubienie

No i znowu to samo, oczywista ręka Walkera, sedzia stoi obok i udaje że nic nie widzi. Nikt mnie nie przekona, że to jest przypadek

Tylko, że tą piłke “nastrzelił” mu zawodnik z jego zespołu, Ederson xD

1 polubienie

Narzekacie, że są różne interpretacje i przepisy są niejasne, a kiedy sędzia stara się trzymać interpretacji o nastrzeleniu, jeśli ręka została trafiona z bliska, to podnosicie lament, bo to City. Wiadro wody na głowę Panowie.

Edit: @GrzegorzLFC no i co to zmienia, że Ederson go nastrzelił? Liczy się sam fakt nastrzelenia, a nie kto to zrobił. Dodatkowo poza polem karnym w sytuacji, więc o żadnej kontrowersji nie ma mowy. Po prostu ludzie podpalają się tu bezzasadnie.

1 polubienie

Pomijając już sędziowanie po stronie City to podoba mi się Gallagher i nie mam na myśli tego spotkania, a cały ten sezon.
Przypomina mi on Milnera, piłkarz nie wybitny piłkarsko za to charakter z najwyższej półki, nie pajacuje, gra twardo, dużo biega , daje od siebie 100% w każdym meczu.
Dobrze mieć takich żołnierzy w składzie .

4 polubienia

3:4, szkoda, chyba już bez zmian.

No i ch#j. No i cześć.

Ten Rodri nie dość, że najlepszy DM na świecie obecnie, to jeszcze strzela mega ważne bramki. Skarb, nie zawodnik.

1 polubienie

A my kupiliśmy sobie Endo…

Szkoda, było blisko.

kiedy ostatni raz liverpool strzelił po rykoszecie? Strzelamy z dystansu co mecz i nic nie wpada

Ten gol Rodriego powinien być golem na 3-3

kuzwa wlasnie klikalem na live na remis i nie zdąrzylem, zamkneli przez karnego xD

Ale kaliber na klatę wziął Palmer. 4-4.

Ktoś streści mecz? Czy jak zawsze przypadkowo sędziowie sprzyjają City?

Jest xd. Niech już tak zostanie, no chyba ze Smerfy dorzucą :open_mouth:

Jeszcze Palmer strzelał xD

Niech już gwiżdże kurrr

1 polubienie

Lubię się tak mylić.

3 polubienia

B. Kurdej-Szatan wyraziła opinię na temat meczu City - CFC xD
Zrzut ekranu 2023-11-12 o 19.32.08

4 polubienia

Wygląda na to że Chelsea lubi strzelać 4 gole liderom :smiley: elegancko, ale meczyk :smiley:

Cud się wydarzył. Znowu tylko 1 punkt straty. Cieszy. Jednak będzie mega ciężko o jakiekolwiek punkty na Etihad.

1 polubienie

Co konkretnie masz na myśli?