Premier League 2023/2024

No no Martin Ødegaard wrócił i Arsenal gra z lekkością.
Bardzo ładna akcja teraz.

Wilki to dzisiaj bezzębne pieski chyba. Słabiutko.

Oglądam sobie Newcastle z United i się zastanawiam: Newcastle nieskuteczne czy United świetnie broni?

Abstrahując od powyższego to Maguire wygląda jak za dawnych lat- odbudował go Ten Hag.

1 polubienie

Wreszcie gol, bo cisnęli niemiłosiernie United.

zmiażdżymy to united ino będzie chuczeć aż miło

Ale ich Newcastle gniecie, przepaść w poziomie gry. To jest hit, że oni z minusowym bilansem dalej trzymają się blisko czołówki.

1 polubienie

Bo w 9 meczach z zespołami 11-20 mają 8 zwycięstw.

1 polubienie

Muły nie istnieją. Ciężki to teren, Ave Darwin :wink:

1 polubienie

I oczywiscie wcisneli na 1:1 i to jeszcze potezny Harry XD

edit a jednak spalony

Nieprawdopodobnie mi się podoba ta piłka którą gra Newcastle. Bezpośrednia gra, pressing, intensywność jak za najlepszych czasów Liverpoolu 1.0, mimo niższej jakości czysto piłkarskiej. Jestem fanem.
Aczkolwiek trzeba przyznać że sędziowie ich faworyzują, nie w jakichś kluczowych decyzjach ale w takich drobnych, gdzie nie odgwizdują ich fauli, a to ma ogromny wpływ na przebieg meczu i podtrzymanie tej intensywności.
A Joelinton to bandyta.

Newcastle, grając praktycznie bez ławki rezerwowych rozjeżdża Manchester. Niesamowite, w jaką przeciętność popadł ten klub, tylko fartowne wygrane z dołem tabeli ratują ich pozycję w tabeli.

2 polubienia

Komentarze na debilpage piękne. Jak my narzekamy na Nuneza czy brak odpowiedniej 6, to są mini problemy w porównaniu do tego pierd…ika z Old Trafford. Już tam piszą, że szykuje się powtórka 0-7 w grudniu xd

Mocne XD

4 polubienia

mocne że wrzucasz jakis randomowy ironiczny komentarz ze devilpage

2 polubienia

Znając ich kibiców wątpię, że to ironia xd a wrzucam bo post wyżej gość wspomniał o tych komentarzach, to wszedłem obczaic.

1 polubienie

Piłkarze zmęczeni po 3 godzinnej jeździe autobusem :joy::joy::joy:

Możliwe, że to była ironia, bo tam niemal wszyscy chcą wywalenia łysego i prawie całego składu. Newcastle, gdzie z kontuzjowanych graczy można stworzyć całkiem mocną jedenastkę, wczoraj wypunktowało ich jak juniorów, wynik tego nie oddaje, a jedyny gracz, który dobrze się prezentuje to Magłaja, co za ironia losu. Już tu niektórzy pisali, że MU może być groźne, bo przepchnęło kolanem parę meczy ze słabszymi drużynami, a z TOP 10 w tym sezonie, mają 0 pkt. Niesamowita statystyka, pokazująca, jak im miękną nogi, kiedy mają grać z kimś lepszym.

1 polubienie

Ten Hag może w grudniu polecieć.

Ich następne mecze to Chelsea, Bournemouth, Bayern ( liga mistrzów), Liverpool, West Ham, Aston Villa.

Realnie patrząc to maks mogą wyciągając z tych meczów 6 pkt i przypieczętować, że było najgorszą drużyną w dosyć słabej grupie.

Choć dla mnie to oni mogą lawirować w okolicach 6/7 miejsca dzięki czemu będą nadal trzymali Łysego, ale pozbawią się możliwości wrócenia na szczyt.

Ja coś czuję że teraz u nich będzie długa seria porażek. A szczytem będzie mecz z nami, bo znowu zostaną zgwałceni xd

1 polubienie

Wątpię, że zwolnią Ten Haga, gdyby mieli to już by poleciał. Tylko jakieś tragiczne wyniki i miejsce w drugiej dziesiątce mogły by na to wpłynąć. Tym razem zarząd postawił na managera, a nie piłkarzy. Tylko czy trener może przetrwać w szatni, która go nie popiera? Zobaczymy.